Zaloguj się aby komentować
#sprzedam
Hej, na sprzedaż mam wycofany już dawno z produkcji zapach marki toskovat.
Strasznie ciężko dostępny, ograniczony do kilkuset flakonów na cały świat.
We flakonie ok. 25ml, w zestawie wszystko od producenta. Sprowadzony przez zaufaną osobę z grupy jeszcze w czasie kiedy był dostępny
Cena: 900zl do niewielkiej negocjacji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Młody naciągnął mamę na #lego
Uroczy mały zestaw dwóch sukulentów


Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego #perfumy w Nowym Roku ,no i na dobre jego rozpoczecie dobry zapaszek
Opium Pour Homme Edt 2017 rok w bardzo dobrej cenie

Zaloguj się aby komentować
Muszę przyznać ze to aktualnie moja ulubiona #miodosytnictwo Jabłkowy - czad Panieński - najsmaczniejszy #miodpitny jaki w życiu piłem, głęboki Gruszniak dziś na tapecie Tagi: #alkohol #wino Polecam

gdyby ktoś chciał kupić - 110zł
https://pitnemiody.pl/dwojniak-powidzki-gruszniak-750ml
Zaloguj się aby komentować
#wedlinydomowe #gotowanie #gabagool
Gabagool od Tony'ego Soprano
Kolejny etap wytwarzania capicoli albo jak kto woli coppy, inaczej zwanej "gabagool". We wcześniejszym wpisie nasoliłem karkówkę i upchnąłem na ok 2 tygodnie w woreczek strunowy i trzymałem w lodówce. Teraz pora na dojrzewanie i podsuszanie. Obmyłem tanią brandy, osuszyłem i otoczyłem w przyprawach. Następnie zawinąłem w gazę i powiesiłem w chłodnym, przewiewnym miejscu. Kolejny wpis za około kolejne 2 tygodnie. Będzie unboxing. https://youtu.be/uKvc8DpqVug?si=3zkp3NN58UnJ6FXZ





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już chyba wiem, czemu tu tak pusto xD
#hejtopodsumowanieroku2025 #hejto



Zaloguj się aby komentować
Hej!
Ostatni zapach tego roku. Po kilku "założeniach" wciąż nic mi w nim nie przeszkadza, więc nie jest źle.
Prissana - Sahar
Porównują do L'Air du Desert Marocain. Rozumiem to porównanie, choć nie podzielam tych wrażeń. Kolendra, kumin, lekko słodkawa, ciepła baza, troszkę cynamonu... Fani Marocain zapewne nie pomyliliby go z niczym innym. I pewnie spodobałby im się Sahar. Tutaj jest jednak więcej wątków. Żywice kadzidlaków, więcej zielonych aspektów; od strony przyprawowej również bardziej skomplikowany. Ciepły, złożony, żywiczno-przyrawowo-zielonkawy zapach.
A Wy, kochani, czym się raczycie na ten piękny koniec?
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ej, a można na hejto wrzucać afiliacyjne reflinki do instytucji finansowych?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sylwester czas zacząć
#piwo
#sylwesterzhejto

Zaloguj się aby komentować
Oczywiście zdążyło gówno rozmarznąć i zamarznąć
#zimowypierdalaj na stoki


Kiedyś przy -10 ptaszysko mi nasrało wielkim, rzadkim, brązowym kupskiem na środek szyby i to zamarzło przez noc. Zamarzło i się przykleiło tak, że nie mogłem tego w żaden sposób zmyć ani zeskrobać. Jedynie płyn do spryskiwaczy to delikatnie rozpuszczał i po kawałeczku ścierało się. Nie miałem garażu, nie było jak rozgrzać. Jeździłem tak jakieś 3 tygodnie z wielką kropą na środku szyby, bo ciągle był mróz XD nawet na stacjach paliw te szczoty z płynem i skrobakiem nie dawały rady. W końcu mróz odpuścił i przy pierwszej okazji gdy było powyżej 0 stopni pojechałem ponownie na stację paliw i zmyłem w końcu XD ale i tak nie było łatwo
@dzek a w sumie byłem na automatycznej i nie wystarczyło - trochę zmniejszyło tą kropę, ale dalej była spora. Dziś bym pojechał na ręczną, ale wtedy wydaje mi się że nie były jeszcze tak popularne jak dziś i w zasadzie nie korzystałem z nich... Auto myłem sam u rodziców lub właśnie na automatycznej w przypadku zimy. A może byłem po prostu młody, głupi i nie wiedziałem wystarczająco dużo o świecie.
Zaloguj się aby komentować
Do zrobienia w 3 bez problemu
31.12.2025 – #diffle #diffleen #grywebowe
40 letters in 7 words
31.12.2025 – #diffle #diffleen
20 letters in 2 words 🍾 10 🎉 2 🗓️ 8 💃🏻 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=ESKjFTL0F2ZugTOtA3bj5CMugjLy4CMx4SN2MTL5F2dlRXYnhSI
Zaloguj się aby komentować
Spokojnie do zrobienia w 2
31.12.2025 –
21 liter w 3 słowach
Zaloguj się aby komentować
Do mojej kolekcji dziwnych wydumek, prócz dziwnej Tatry sprzed roku doszły dwa MOCe - pomarańczowy sedan wzorowany na starych japońskich sedanach, trochę na Lexusie GS300 mk1 oraz biały, wzorowany na Ferrari Testarossa. Pomarańczowy jest 100 % Lego i z dwóch zestawów z supry, biały to większości Lego (w tym drugi silnik z supry pomarańczowej XD) i z domieszką strzelby z #cada jak pamiętam.
Z ficzerów - Ferrari ma podnoszone przednie światła, skrętne koła (zblokowane bo strasznie latały luzem XD) i działający silnik. Sedan ma skrętne koła, działający silnik, oraz zblokowane tylne drzwi, bo konstrukcja nie jest za sztywna XD.
A, i bonusowo jest czarny Kitt, MOC jakiś z Rebrickable, ale nieco przerobiony, bo efekt końcowy był trochę iks de : D
Nie są idealne i nie wyglądają jak prawdziwe wozy, no ale kurde - grunt że wyglądają XDDD
#lego #klocki





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Informacja dla tych co nie mają okien: śnieg pada
#snieg #pogoda #warszawa
Zaloguj się aby komentować
Koledzy, wspomóżcie dobry słowem.
Podczas mojej ostatniej podróży do Marrakeszu wstąpiłem do Agarwood Maroc i po uczcie zapachowej zdecydowałem się na Musk Ghazal Nepal 20 years, olejek z piżma, 20 letni. Sam olejek na w sobie resztki tego piżma (takie granulki).
Pachniało to cudownie, nie potrafię opisać, ale przy cenie promocyjnej 900 zł/3 ml musiało wywrzeć wrażenie, bo jednak kupiłem z chęci, a nie musu.
Dzisiaj ubrałem go do pracy. Wszedł kolega i pyta co tu tak krowami daje. Idę do toalety i akurat za mną pani sprzątająca, żeby uzupełnić ręczniki i zadaje pytanie - „wie pan co tam u was w pokoju taki nieprzyjemny zapach jest? Tam i tutaj też, bo aż wytrzymać nie idzie.” Ze śmiechem odpowiedziałem, że to pewnie moje perfumy i oboje uśmiani zakończyliśmy interakcje.
Tylko ja tych krów nie czuję. Jest taki gładki, może kremowy, lekki, jakby jakimś kwiatem zalatywało.
Nos do wyrzucenia czy olejek powinien przejść w tryb domowy?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować