Jak to trzymac, czy dziurka jest dla ozdoby? ;) Palca nie mogłem wyjąć. W tle równowartość 2 takich kaw w kawiarni. Smacznego #kawa

Jak to trzymac, czy dziurka jest dla ozdoby? ;) Palca nie mogłem wyjąć. W tle równowartość 2 takich kaw w kawiarni. Smacznego #kawa

Zaloguj się aby komentować
Będzie bulion!
2.7kg wołowych kości szpikowych, warzywa, odrobina koncentratu.
#gotujzhejto

@paramyksowiroza Ja od jakiegoś czasu w piekarniku albo frajerze grilluję chwilę warzywa i mięso przed wrzuceniem do gara, bulion jest dzięki temu jeszcze bardziej esencjonalny, polecam przetestować. No i szybkowar jest za⁎⁎⁎⁎stym wynalazkiem, smakowo rosół jest taki sam jak pyrkający 4h ale wszystko trwa 30 min, no i można inne dania ekspresowo przygotowywać.
Zaloguj się aby komentować
Niedziela to dzień pieczenia chleba
#bojowkapiekarska #chleb #chlebekzlp

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na japoński rosół!
Dzisiaj ze smażonymi boczniakami. Pycha wyszedł! Jednak mrożone porcje rosołu to gamechanger.
#gotowanie #gotujzhejto #ramen

Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie czy są tu zwolennicy picia kawy Inka? Jak nie macie ochoty na kawę z kofeiną , sięgacie po zbożówkę? Do kolacji czy śniadania dobre połączenie. #gownowpis #kiciochpyta #pytanie #kuchnia #kawa #dieta
Zaloguj się aby komentować
Pączkoburger!
W tłusty czwartek już się obżarłem, wczoraj nie miałem czasu, więc wypadło na dziś!
Pączek z nadzieniem pistacjowym, cebula karmelizowana w sosie żurawinowo-klonowym, wołowinka, ser gorgonzola i sałata lodowa dla chrupkości.
Wszystko przemyślane, całość wyszła za⁎⁎⁎⁎ście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Po desce leje się sosik żurawinowy, nie krew xD
#gotowanie #jedzenie #tlustyczwartek #burger


Zaloguj się aby komentować
po nocy lepione, jutro będą gotowane. Ze dwie godziny mi zajęło, ale wiele się nauczyłem o anatomii rurki
#gotujzhejto #gotowanie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Classica 3 sery, czerwona cebulka, chilli i orzechy włoskie Niestety już tylko we wspomnianach #pizza #gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj na lobiad leniwe z 250g #slowotwaroze sosik maselko klarowane z nocialata.
Wiem ze wyglada jak gowno ale tym sie zywia kurwinoxy.
#gownowpis #gotowanie #tagowanietomojapasja #obiad


Zaloguj się aby komentować
No to weekend
Ostatnio przyszło mi sporo herbat które warto by wypić jak najszybciej, ale po co skoro mogę coś luźniejszego ale smacznego?
I to jaki dobry! Bai Mu Dan jest sama w sobie dobrą herbatą, powstaje z pąka i dwóch (czasem jednego) młodych liści. Liście w tej herbacie są trochę połamane, pąków też wizualnie mało. Ale w tej herbacie główną rolę odgrywa róża i ja czuć od pierwszego otwarcia torebki. Bardzo ładny aromacik. Pełny, nienachalny. Herbatę parzyłem wrzątkiem który przestał bulgotać, 4g suszu/250ml. I parzenie 2min, II 4min. Herbata bardzo dobra, głęboko różana w każdym względzie, zarówno aromacie jak i smaku. Nie jest wcale gorzka,, wchodzi bardzo dobrze. Było mi tej herbaty tak mało że spróbowałem zrobić III parzenie, trzymałem liście 9 min. I powiem tak, że od biedy można wypić, ale z dwoma pierwszymi parzeniami to podejścia nie ma. Ale 2 pierwsze parzenia są na tyle dobre że ta herbata wejdzie do mojego stałego zestawu herbacianego :D
#herbata #hejtoherbata #herbatacodzienna #recenzjerozanychrzeczy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry z rana.
Ciepłych bułeczek życzę.
Pszenno żytnie takie dziś wyszły. 20min na 250*c
#bojowkapiekarska #bulki #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam cipkowar... Różowa jest chora i zrobiła sobie piękny, klarowny rosołek, w godzinę. Żadnej walki z szumowinami, nic... Ogólnie sam proces gotowania to 25 minut, ale gar się długo nagrzewał. No zajebiaszcza rzecz, jeden z lepszych zakupów w życiu. #gotowanie #szybkowar

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy obiadek
A u was do jakiej zupy nie może zabraknąć chlebusia?
#jedzenie #jedzzhejto #obiad #heheszki #foodporn #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zawsze jak go uzywam, to sie zastanawiam kiedy zginę od wybuchu. Chociaż, to jest chyba dobra konstrukcja, z zaworem bezpieczenstwa. Jednak, czy nie jest jakos taki pękaty na dole? Wrzucliem calego kuraka 2 marchewki i dolalem wody, przyprawy, zostalo z 10 cm u gory miejsca.
Test tezy z neta: "Z szybkowaru podobno nie ma szumow przy rosole."
#kontrolarosolu #zupy

Zaloguj się aby komentować
Domowe oponki serowe
A Wy ile macie już pączków na liczniku?
#tlustyczwartek #gotowanie #jedzenie #jedzzhejto



Zaloguj się aby komentować
Pączkowanie zakończone sukcesem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gotujzhejto #gotowanie #jedzenie #tlustyczwartek


Zaloguj się aby komentować
@Ragnarokk tak jak dzieciaki z lat 80 i 90 pierwszy raz widziały pizze w "Żółwiach Ninja", tak ja widziałem pierwszy raz ramen w "Naruto". I w głowę zachodziłem - jak rosół może być fastfodem, bo mniej więcej tak był tam przedstawiony. Potem spróbowałem pierwszy raz ramenu i rozczarowałem się niską liczbą budek z ramenem w okolicy. Za to moja żona, kochająca rosół, nie chciała w ogóle słyszeć o wyjściu do ramenowni, gdy wyjeżdżaliśmy pozwiedzać jakieś ciekawe miasto.
Zaloguj się aby komentować
Znalazłam w żabie takie lody. A że lubię różne azjatyckie dziwactwa to wzięłam. Jak się okazało w domu produkt jest made in china, trzeba było sprawdzić w sklepie
Smak bardzo sztuczny, niby trochę jak sorbet, ale jakiś taki mało orzeźwiający i mdły. Nie polecam. Tak to jest jak się kupuje oczami. 11.99 PLN
#jedzenie #zabka



Zaloguj się aby komentować
Lobiad cycpanjerowany z ostrym sosem frytunie z airfrajera i 4 onion ringsy, mial byc mizeria ale ktos nie kupil smietany, wiec jest tylko mizerny zywot.
#gownowpis #obiad #tagowanietomojapasja


Zaloguj się aby komentować
Czyste serowe chamstwo na grubym. No ale nie było czasu na zabawę w neapoletanę a dzień święty trzeba święcić ¯\_(ツ)_/¯
#pizza #gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować