38 205,66 + 10,1 + 5,0 + 3,8 + 31,0 = 38 255,56
Wybieganko po lesie. Wpadło 500m wzniosu
FAJNIE. 😎
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


38 205,66 + 10,1 + 5,0 + 3,8 + 31,0 = 38 255,56
Wybieganko po lesie. Wpadło 500m wzniosu
FAJNIE. 😎
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
37 709,81 + 31,0 = 37 740,81
Poranne wybieganko. Przy okazji wpadło 272m wzniosu. Not great, not terrible.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
37 559,12 + 10,0 + 12,0 + 5,6 = 37 586,72
10km biegu spokojnego na bieżni dobry miesiąc, w sumie wytuptane 310km
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
36 844,02 + 6,02 + 1,11 + 42,56 = 36 893,71
Przebiegłem se maraton w Lizbonie. Nie wiedziałem kompletnie czego się spodziewać, bo w zasadzie to się w ogóle nie przygotowywałem do tego biegu. Wiedziałem że na życiówkę nie mam szans, chciałem się po prostu zakręcić w okolicy 2
Ogólnie to nic nie poszło dobrze dzisiaj xd słabo spałem, byłem zmęczony, bieg zaczynałem z negatywnym nastawieniem i myślami że mi się nie chce xd miałem pełen pakiet doznań dzisiaj bo były też i wzdęcia oraz kolka. A, i raz sikałem podczas biegu.
Warunki do biegania nawet nawet bo było deszczowo. Jak przestawał padać deszcz to momentalnie robił się zaduch, a sporo dziś popadało.
Cieszę się że mam ten maraton za sobą, bardzo mi ciążył ze względu na to że przez chorobę poleciał mi cały plan treningowy i nie miałem jak się przygotować dobrze do tego biegu. A przynajmniej tak to sobie tłumacze.. xd Teraz se trochę pobiegam bez większych założeń, będą wpadać częściej jakieś wariaciki. Moja głowa musi odpocząć.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
36 387,1 + 12,0 + 10,0 = 36 409,1
Ostatnia robota przed maratonem - 2 mile rozgrzewki + 3x(1 mila w progu na 2min przerwy w truchcie) + 2 mile schładzanie
Próg wszedł po 3:48/km na tętnie 174
Zimno i wietrznie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
36 266,73 + 11,61 = 36 278,34
Luźna improwizacja biegowa. 50 minut w 3 strefie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
35 935,06 + 13,54 + 20,01 = 35 968,61
90 minut wybiegania na bieżni
Raz sikałem, obejrzałem jeden film.
FAJNIE. 😎
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
35 741,89 + 14,3 + 19,3 = 35 775,49
Wczoraj 50'BS + 8x(100/100) + 10'BS;
Dzisiaj 6,4km BS + 2x(1,6km P + 3,2km M + 1,6km BS) Tempo progowe weszło odpowiednio 3:45/km i 3:51/km na tętnie 175bpm Tempo maratońskie 4:02/km
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
35 183,96 + 8,0 + 14,2 + 22,1 = 35 228,26
Babeczka @Trypsyna (。◕‿‿◕。) dała mi do zrobienia dzisiaj mocniejszego bydlaczka 1,6km BS + 2x(2 mile w progu na 2 minuty przerwy w truchcie) + 60' BS. Próg wszedł w tempie 3:54/km na tętnie 178bpm.
Było fajnie elegancko ogółem. Pod koniec miałem jeszcze bardzo dużo paliwa no i nie byłbym sobą jakbym czegoś nie odiebał i podczas 60' BS zrobiłem sobie dodatkowo kilka rytmów 100/100.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
magia.
Soen - Lotus
https://youtu.be/qLSh0E0Rikc?si=TY7hcoyABLkUd8eq
#muzyka #radioscorp <- obserwuj/czarnolistuj
Zaloguj się aby komentować
34 829,7 + 12,6 + 24,1 = 34 866,4
Dzisiejsza orka, po skończonym treningu i powrocie do mieszkania skończyłem leżąc na podłodze - znaczy to że było mocno! (
Ogólnie to na wariata ten trening, w sensie nie jestem dzisiaj wyspany, za mało zjadłem w ciągu dnia i podczas biegu byłem ospały i głodny. W dodatku wchodzę na wyższy stopień obciążeń treningowych bo dorzucam także treningi siłowe i czuję się po prostu przemęczony xd Sam trening był o tyle ciężki że wiele razy chciałem go przerwać w trakcie, finalnie się nie poddałem i coś tam dociągnąłem do końca.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
31 384,39 + 6,3 + 16,0 + 8,3 + 27,0 = 31 441,99
Treningi z tego tygodnia, zakończone dzisiejszym wybieganiem.
Po bieganiu lovely @Trypsyna zrobiła mi szakszuke (。◕‿‿◕。)
FAJNIE.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie


Zaloguj się aby komentować
Kolacyjka 950kcal pyszne kanapeczki i mandarynki na deser
#jedzenie #jedzzhejto #dieta

Zaloguj się aby komentować
"A po półmaratonie chodziliśmy na kebaby..."
@Trypsyna 🐷🐷🐷
Banan i moja noga dla porównania rozmiaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bieganie #dieta #kebab

Zaloguj się aby komentować
33 365,4 + 21,2 + 0,78 = 33 387,38
Dzisiaj poleciałem sobie w półmaratonie w Gdańsku. Jazda w trupa bez większych przygotowań, chciałem zobaczyć gdzie +- jestem z formą i pozytywnie się zaskoczyłem. Raczej spodziewałem się okolic 1:30.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
33 065,1 + 12,61 = 33 077,71 Bieg spokojny zakończony rytmami.
FAJNIE. 😎 Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
32 936,1 + 12,2 = 32 948,3
60 minut biegu spokojnego wspólnie z ukochaną @Trypsyna 乁(
MEGA FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
32 845,97 + 9,0 + 6,1 + 12,4 = 32 873,47 Ostatni trening jakościowy przed niedzielnym półmaratonem.
3,2km BS + 3x(1,6km P / 2' tr) + 3,2km BS
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
32 285,08 + 21,37 = 32 306,45 Papaton na spokojnie w rodzinnych stronach lovely @Trypsyna 😻
Raz srałem, pięć razy sikałem.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
32 087,1 + 12,7 + 17,0 = 32 116,8
Bieganko na bieżni elektrycznej. 6x mila w tempie progowym na przerwie 1 minuty Zgrzałem się konkretnie, sam trening natomiast wszedł łatwiutko.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu #sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować