Piękne xD
#polityka #politykazagraniczna #wegry #heheszkipolityczne


Piękne xD
#polityka #politykazagraniczna #wegry #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
275 767 + 3 + 3 + 52 = 275 825
W słoneczku całkiem przyjemnie o ile jest się dobrze ubranym ;)
Uwielbiam zjeżdżać z górki w Czeczewie, za⁎⁎⁎⁎sta widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo. Można się rozpędzić do ok 60 km/h :)
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
274 904 + 69 = 274 973
Planując urlop po świętach, oczami wyobraźni widziałem te kilkanaście stopni, krótkie spodenki i trasa 130 km +
Rzeczywistość okazała się rozczarowująca, silny wiatr, chłód i na koniec jeszcze deszcz w twarz :P
Z plusów to pobite życiówki na 10 mil, 20 i 30 km z wiatrem.
Nawet nie zrobiłem ani jednej fotki. Jedyny postój na dolanie wody do bidonu.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
273 549 + 43 = 273 592
Wiatr dziś rozdawał karty, wiało ok 30 km/h ale miałem plan z gatunku tych sprytnych 😊
Także w pierwszą stronę wykorzystałem jego moc, a wracając udało mi się w miarę go zneutralizować wykorzystując warunki terenowe.
Wbiłem też TOP 5 wynik na jednym z odcinków 😉
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

To ten moment, w którym z przykrością informuję o osiągnięciu
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
272 808 + 28 = 272 836
Dawno się tak dobrze nie bawiłem podczas jazdy na MTB :) Idealne warunki w lesie, sucho, nie trzeba kombinować z objazdami, można walić środkiem :D
Kilka kilkunastoprocentowych podjazdów oraz techniczne jak na moje umiejętności zjazdy dostarczyły dobrej zabawy.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Jak wymyśliłem, to wypadałoby zakończyć
Zwycięzcą Zimowego Pucharu Stacjonarnego Równika został @Kasan1512 ! Gratuluję
Wygrana z przewagą zaledwie 45 kilometrów nad @Furto
Pozostali przestali się bawić z końcem lutego
#zimowypucharstacjonarnegorownika #stacjonarnyrownik

Zaloguj się aby komentować
272 444 + 3 + 3 = 272 450
Otwieram kwiecień, sprawdziłem pogodę na święta i nie jest dobrze. Jeden ciepły dzień w niedzielę, a już w poniedziałek wiatr urywający głowę :(
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Jezu jaka to jest ciężka gra, jak ja moglem dawać w to radę 30 lat temu xD
Strzelanie z łuku to akurat najprostsze było. Nigdy nie udało mi się całej mapki przejść w jeździe konno przez przeszkody. W ogóle sterowanie na klawiaturze to katorga. Pamiętam, że najlepiej mi szło jak miałem pada pod kompa podpiętego.
20 minut i już mnie ręce bolą od nawalania w enter
Pamiętam, gdy któregoś wieczora mama kazała wyłączyć komputer. To odczekaliśmy z starszą siostrą, aż zaśnie aby w to grać na dwie ręce. Jedna osoba nawalała w enter, a druga w spację aby płotkarz przeskakiwał przez przeszkody. Oczywiście było to na tyle głośne, że mama się obudziła i dostaliśmy ochrzan
P.S. grę kupiłem 4 lata temu na GOGu za 7 złotych. Przeglądałem katalog gier i nagle nabrałem ochoty aby pyknąć
#gry #retrogaming

Można pograć online (https://www.retrogames.cz/play_419-DOS.php i https://www.retrogames.cz/play_418-DOS.php ). Ja piernicze zaraz enter mi się popsuje od tego nawalania.
Zaloguj się aby komentować
269 115 + 103 = 269 218
Wyprawa do rezerwatu Beka i dalej do Pucka, powrót przez Rewę.
Miałem jechać z kumplem ale wymiękł z powodu niskiej temperatury. Więc jak to bywa z jazdą solo, pobiłem po drodze 70 achivementów :P
Nie obyło się bez niemiłej przygody :( postanowiłem sprawdzić jedną trasę, którą nigdy nie jechałem i to była zła decyzja. Spodziewałem się szutru, a na początku były płyty. Później część z tych płyt była zalana bez możliwości ominięcia. O ile pojedyncze płyty miały może te parę cm wody to później wjebałem się w 5 czy 6 zalanych płyt z dużo wyższym poziomem wody. Wskutek czego zamoczyłem oba buty i w takich mokrych musiałem wracać 40 kilometrów. Nie polecam, traumatyczne przeżycie przy 8 stopniach :/
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@Gilgamesh
O ile pojedyncze płyty miały może te parę cm wody to później wjebałem się w 5 czy 6 zalanych płyt z dużo wyższym poziomem wody. Wskutek czego zamoczyłem oba buty i w takich mokrych musiałem wracać 40 kilometrów.
O baben, gdybym dzisiaj zanotował taką przygodę, to chyba bym usiadł na boku drogi i z(a)marzł. Jak po 5h wszedłem do żabki, to dopiero po kilku minutach zacząłem czuć palce u stóp.
Zaloguj się aby komentować
Gówno ożyło !
Po wymianie procesora komputer zadziałał
Wnioski na przyszłość, dokupić durny buzzer, dzięki któremu wiedziałbym od razu co się zepsuło.
Wyszedł w sumie mały update sprzętu, grafika z 1660 Ti na RTX 3060 Ti (za darmo)
Procek z Ryzen 2600x na 5600 (509 zł)
Płyta główna z Gigabyte B450M DS3H na ASUS Prime B450M A II (389 zł)
Poważny update sprzętowy planuję dopiero po wyjściu nowego GTA na PCty, także mam jeszcze trochę czasu
#komputery

Zaloguj się aby komentować
Od czwartku jestem bez PC.
Wymieniłem już kartę graficzną na inną ( kumpel podrzucił) - bez rezultatu.
Wczoraj przyszła nowa płyta główna, podpiąłem na niej wszystko - nadal nie działa xD
Przy okazji musiałem walczyć z zespawanym procesorem do radiatora ( na obrazku). Podgrzewanie pasty suszarką nic nie dało. Pomógł dopiero płaski śrubokręt
Idziemy dalej, zamówiłem nowy procesor. I oby to była przyczyna, bo RAM drogi
#komputery

U mnie ostatnio podobna sytuacja 5x pik na starcie. Sprawdzanie zarówno ramu jak i karty. Byłem już na tyle zdesperowany że myślałem że proc ale nie miałem nic na podmianę a żaden serwis w okolicy się nie zgodził na sprawdzenie. Ostatecznie po wymianie Karty na stara 1660 i resecie BIOS ruszył. 5070 poszła na gwarancję zobaczymy co odpiszą.. liczę tylko na to że faktycznie karta a nie jedynie zasilacz który wymieniałem razem z kartą bo stara zasilana z złącza 6+2 a nowa z specjalnego 16 pin.
Zaloguj się aby komentować
266 983 + 34 = 267 017
W końcu można śmigać po suchym lesie 🙂
Trochę oberwanych gałęzi ale bez tragedii
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Osiągnięcie
zdobyte. Przechodzimy dalej.
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
519 + 1 = 520
Tytuł: Wrota Abaddona
Autor: James S.A. Corey
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Mag
Format: książka papierowa
Liczba stron: 540
Ocena: 6/10
3 część cyklu Expanse
W porównaniu z dwiema pierwszymi częściami, fabuła rozkręca się powoli. Akcja zaczyna się dopiero około 160 strony.
Ponownie narracja jest prowadzona z punktu widzenia 4 różnych osób. Nie wszystkie są jednakowo ciekawe. Motywy Melby/Clarrisy nie są przekonujące. Podobnie czułem oglądając serial.
Natomiast, ta część wydaje się wstępem do dużych zmian/otwarcia nowych możliwości serii. Dlatego może tak miało być, lekkie zwolnienie przed kolejnym odpięciem wrotek
#bookmeter #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
W Toruniu na Halowych Mistrzostwach Świata a gdzie?
#torun #lekkoatletyka

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa no nie wierzę. Wczoraj późnym wieczorem padła mi karta graficzna w PC. Zintegrowanej na płycie głównej nie mam. Więc komp udupiony.
Dziś po pracy, wyciągnąłem starego lapka Asusa, który ma wprawdzie kilkanaście lat ale do przeglądania neta starczał.
I co? Gówno, przestał działać, bateria umarła na amen, nawet podłączona do zasilacza. A jeszcze miesiąc temu chodził, wiem bo zabieram go ze sobą jak jeżdżę do rodziców.
Także został mi tylko mały internet w telefonie
#zalesie #komputery
Ciekaw jestem czy nadal działają metody na wypalanie karty graficznej w piekarniku. Dawno, dawno temu kiedy karta graficzna się psuła, np. zaczynała wyswietlać artefakty, migoczący obraz, etc. to brało się ją, odkręcało plastikowe elementy takie jak chłodzenie i wstawiało na 20 minut na 180 stopni do piekarnika. Bardzo często to naprawiało kartę, miałem taką którą trzy razy tak ożywiałem, działała jeszcze przez rok od pierwszego zgonu. Brzmi jak trollporada, coś jak ładowanie iPhona w mikrofali, ale jeśłi karta jest fizycznie uszkodzona i po gwarancji to możesz to wypróbować, w końcu bardziej martwa chyba nie bedzie?
@luke-zombi to było głównie w okresie niedługo po 2006 roku, gdy UE zakazała ołowiu w przemysłowym lucie. producenci nie mieli jeszcze dopracowanego lutu i kończyło się to zimnymi lutami po dłuższym czasie. piekarnik pomagał, ale na krótko. z czasem dopracowano technologię i karty graficzne rzadziej padają, przynajmniej z tego powodu.
Zaloguj się aby komentować
263 110 + 3 + 3 = 263 116
Już było dobrze, już było dobrze, a tu rano zaledwie 1 stopień i znów w zimowych rękawiczkach i kominiarce :/
Na zdjęciu "widać" Ergo Arenę xD
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Mamy to ! Czarny Pan powrócił ! xD
Forza Ferrari !
#f1 #formula1

Zaloguj się aby komentować
No cóż Max nie radzi sobie w RB, czas na transfer do Racing Bulls. Gdzie jest Helmut jak trzeba podejmować męskie decyzje? xD
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować