Jedziemy z kolejnym GP
Liczę na 1 podium Hamiltona w Ferrari
#f1 #formula1

Jedziemy z kolejnym GP
Liczę na 1 podium Hamiltona w Ferrari
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
261 588 + 3 + 3 = 261 594
Zapomniałem o pracodomach ze środy :P
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
261 310 + 134 = 261 444
Oj dawno nie byłem na #kwadraty
Wczoraj zaplanowałem elegancką trasę - nawet nie było ujebów ! Jadąc na południe wiedziałem, że będę miał w pierwszą stronę pod wiatr ale momentami #wmordewind był przegięty. Po asfalcie na otwartej przestrzeni byłem w stanie jechać max 16 km/h :( Później było w kratkę, zależnie, które kwadraty potrzebowałem zdobyć ;) Powrót już z wiatrem
Zjazd Starogardzką (prawie 2 km) ze średnią 45.5 km/h :D
Stan kwadratów:
Max square: 26x26
Max cluster: 2038 (+25)
Total tiles: 4470 (+23)
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Tak, to ja to liczyłem. Tak, wyszło, że zdobywasz osiągnięcie
Ja nie dam rady?! (125 km)
Ja nie dam rady?! Hardkor edyszyn! (125 km)
Walnij setkę! (marzec)
W sumie... (300 km)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.



Zaloguj się aby komentować
Cześć, Przedstawiam piąte wydanie #raportlekkoatletyczny przed Halowymi Mistrzostwami Świata w Toruniu.
Relacja z 1 dnia HMP nie cieszyła się dużym zainteresowaniem, także straciłem trochę zapału i z drugiego dnia sobie odpuściłem.
Pełne wyniki z 2 dnia można znaleźć pod linkiem
Z istotniejszych zdarzeń to Justyna Święty-Ersetic wypełniła minimum na HMŚ co do setnej sekundy
HMP były ostatnimi zawodami w karierze Pawła Wiesiołka - wieloboisty. Oddajmy mu głos: Siemanko...
259 552 + 39 = 259 591
Kusi ten las ale warunki wciąż kiepskie :/ ledwo się wyratowałem zjeżdżając z lodu. Mocno to ogranicza moje pomysły na krótkie wypady po pracy :(
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@Loginus07 główne drogi po wjechaniu w głąb są mocno oblodzone, w weekend jechałem z kumplem Kleszą Drogą i tylko wąski pasek po środku wolny od lodu xD
Dziś podjeżdżałem Kościerską i jest w miarę spoko, małe połacie pomrożone ale później zjeżdżałem Drogą Węglową i tam już niespodzianki i prawie gleba. Nie mówię już o bocznych drogach bo same wjazdy na nie wiele mówiły. Trzeba czekać...
Zaloguj się aby komentować
Miesiąc temu chwaliłem się przed Wami swoim nieoficjalnym rekordem świata w Sapera na expercie sprzed 20 lat.
Nieopatrznie kolega @kompromisacja podzielił się w komentarzu linkiem do najlepszej wersji Sapera online.
I tak wróciłem do nałogu... xD Gram codziennie, szczególnie, że są dzienne questy i inne takie szmery bajery
Dzisiaj wracam do was z osiągnięciem, które po tym miesiącu udało mi się wbić (Soldier of Fortune). Mianowicie rozminowałem planszę o poziomie trudności 1030 ! Skromne 608 min
Można nawet obejrzeć całość ale nie polecam bo to 25 minut, z przerwą w środku
https://minesweeper.online/game/5766484296
#gry #saper

@Gilgamesh a się dziś zastanawiałem, podczas gry, czy wpadłeś znowu w nałóg, bo wiadomo, e taki powracający to chwyta jak normalny.
Tydzień temu w weekend byłem bez neta, więc miałem przerwę i w zeszłym tygodniu tak nie grałem, ale od wczoraj znowu włażę na tę stronę zbyt często xd
Niezła plansza damn it, jaki to rozmiar?
@RogerThat 57x52
Wciąga, a np. można grać będąc na spotkaniu na Teams xD
@Gilgamesh missclick jak missclick, zdarza się, ale da się uniknąć. Mnie wkurza 50/50 sytuacja, bo nie mam za bardzo wpływu na wynik wtedy. Nie wiem, jak sobie z tym radzić, w necie piszą, że nie ma na to sposobu. Dlatego tryb NG jest spoko, ale dopiero od evila chyba, bo na hardzie nie jest jakoś super ciężko.
Zaloguj się aby komentować
257 646 + 54 = 257 700
Dziś trip z kumplem, często musieliśmy zmieniać trasę po drodze. Za to błota i tak nie brakowało xD Błotniki to must have w obecnych warunach
W sumie też #pokazmorde
#gravel
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
256 784 + 3 + 3 + 38 = 256 828
Plany na dziś były inne ale efekt motyle wywołała świeża karkówka w mięsnym xD
Dlatego czasu starczyło na rekonesans w lesie. Poza głównymi drogami niestety jeszcze zima mocno trzyma. Aczkolwiek można było jechać w krótkich gaciach, a to zawsze mocna oznaka wiosny :)
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Nudzi już ta dominacja Mercedesa xD
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
425 + 1 = 426
Tytuł: Wojna Kalibana
Autor: James S.A. Corey
Kategoria: fantasy, science fiction
Wydawnictwo: Mag
Format: książka papierowa
Liczba stron: 570
Ocena: 7/10
2 część cyklu Expanse
Tym razem fabuła jest opowiadana w podziale na 4 postacie. Do Holdena doszedł Praks, botanik z Ganimedesa, który walczy o odzyskanie swojej córeczki. Bobbie, marsjańska marine oraz Avasarala - charyzmatyczna polityk z Ziemi.
Czytało się dobrze, zaledwie 18 dni temu wstawiałem recenzję 1 części, to też o czymś świadczy. Prawie każdego wieczora znajdowałem czas aby przeczytać chociaż 1-2 rozdziały.
Znów trudno nie odnosić się do serialu. Casting ponownie dobrany perfekcyjnie. Trochę mnie zdziwił opis 3 książki, w serialu takie wydarzenia zostały przedstawione chyba później. No cóż, przekonam się niebawem
P.S. tak, też mam wrażenie, że tytułu kolejnych części wyglądają jakby powstały z generatora tytułów
#bookmeter r #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
255 569 + 38 = 255 607
Pierwszy raz bez kurtki :) I w końcu sucho !
#gravel
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Rozkład jazdy na najbliższy weekend, kłopot bogactwa
Czwartek, 5 marca:
godz. 22:50 – 23:35 – Trening F3 (Maciej Gładysz)
Piątek, 6 marca:
godz. 0:00 – 0:45 – Trening F2 (Roman Biliński)
godz. 2:30 – 3:30 – Pierwszy Trening Formuły 1
godz. 4:00 – 4:30 – Kwalifikacje F3 (Maciej Gładysz)
godz. 4:55 – 5:25 – Kwalifikacje F2 (Roman Biliński)
godz. 6:00 – 7:00 – Drugi Trening Formuły 1
Sobota, 7 marca:
godz. 1:15 – 2:00 – Sprint F3 (Maciej Gładysz)
godz. 2:30 – 3:30 – Trzeci Trening Formuły 1
godz. 4:10 – 5:00 – Sprint F2 (Roman Biliński)
godz. 6:00 – 7:00 – Kwalifikacje Formuły 1
godz. 22:50 – 23:40 – Główny wyścig F3 (Maciej Gładysz)
Niedziela, 8 marca:
godz. 1:25 – 2:30 – Wyścig Główny F2 (Roman Biliński)
godz. 3:00 – 3:30 – Parada kierowców F1
godz. 5:00 – 7:00 – Wyścig o GP Australii F1
#f1 #f2 #f3 #formula1
Zaloguj się aby komentować
W zeszłym roku była setka w styczniu, teraz w lutym. Wszystko już w życiu osiągnąłem co dalej ?
#rower

Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Najważniejsze informacje z 1 dnia Halowych Mistrzostw Polski #raportlekkoatletyczny
Hubert Trościanka odniósł kontuzję ścięgna achillesa, przez którą musiał wycofać się z rywalizacji i zakończyć sezon halowy. Wielka szkoda bo był typowany do dzikiej karty na HMŚ w siedmioboju.
Minimum na HMŚ udało się uzyskać
Alicji Sielskiej 8.02 w biegu eliminacyjnym 60 m ppłk
Magdzie Stefanowicz 7.20 w biegu na 60 metrów
************************
Zestawienie medalistów i wyników na podstawie danych z Domtel https://hmps.domtel-sport.pl
Dla uproszczenia w konkurencjach niebiegowych...

Przez cztery lata mieszkańcy ul. Starowiejskiej 31Mapka w gdańskiej Letnicy nie mieli drzwi do klatki, bo ktoś je ukradł. Nowych nie wstawiono, bo Gdańskich Nieruchomości, do których należy budynek, nie udało się doprosić. Dopiero, gdy sprawa nabrała rozgłosu w mediach społecznościowych, pojawiły...
W nawiązaniu do wpisu @onpanopticon
Bądź mną - studentem 2 roku, po udanym zaliczeniu udaj się kumplami do akademika. Wypij kilka piw, pojawiają się ludzie z flachą, akurat masz urodziny, walisz flachę z gwinta bo myślisz, że to jakieś wino, a to Soplica wiśniowa xD
Goń łabędzia i wpierdol się do Bałtyku w styczniu w nowych skórzanych butach xD
Przypierdol się wraz z kumplem do kierowcy autobusu bo nie chce was wysadzić poza przystankiem abyście mieli bliżej do domu.
Wróć na stancję, wypierdol się w przedpokoju przy zdejmowaniu butów, wszyscy współlokatorzy wychodzą zobaczyć co się stało, a to tylko Ty na⁎⁎⁎⁎ny jak worek. Odpowiadasz im "a co na⁎⁎⁎ać się nie można ?"
Mimo braku kontaktowania odpal laptopa i jeszcze popisz z ludźmi na Gadu-Gadu.
W końcu pora spać, bo rano jeszcze trzeba jechać na uczelnię aby uzyskać wpis od jednego profesora. Ustaw budzik i połóż się spać.
Obudź się rano, zaspałem.exe, szukaj przyczyny, dlaczego budzik nie zadzwonił.
Okazało się, że zamiast nastawić budzika, wysłałem 2 SMSy do współlokatora "9:30" xD
#gownowpis #studenckieczasy
Zaloguj się aby komentować
Wypatrz dziko żyjące zwierzę i zrób mu zdjęcie
Bieda, myślałem, że wypatrzę coś ciekawszego ale kaczka to max na co mnie było stać xD
#zimowewyzwania

Zaloguj się aby komentować
252 587 + 101 = 252 688
Pierwsza setka 2026 i to w jakim tempie ! średnia 24,4 km/h. Biorąc pod uwagę, że w Świbnie jeszcze lód na ścieżkach to bardzo dobry czas :D
Tym samym zrealizowałem swój pierwszy cel na ten rok, czyli setka w lutym. Jedyna jakiej mi brakowało w kolekcji :)
#gravel
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Nie pytaj jak. Ważne że zdobywasz osiągnięcie
Ja nie dam rady?! (100 km)
Walnij setkę! (luty)
W sumie... (150 km)
Dokumentalista (10 zdjęć)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.



Zaloguj się aby komentować
251 995 + 3 + 3 + 29 = 252 030
Rower zdjęty z trenażera to trzeba było przetestować czy nic nie stuka, nie puka ;)
Gdzieś zgubiłem 2 zaczepy od drugiej części przedniego błotnika, muszą być gdzieś w domu ale k⁎⁎wa nie ma ! czary
Większość ścieżek w pełni przejezdnych ale nie brakowało paru niespodzianek
W sobotę jazda po lutową odznakę :)
#gravel
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Mogłem tego nie sprawdzać. Ale sprawdziłem. Zdobywasz osiągnięcie
Ja nie dam rady?! (20 km)
W sumie... (50 km)
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.


Zaloguj się aby komentować
11 535 + 31 = 11 566
Ostatnia jazda na chomiku tej zimy :) W ciągu 3 miesięcy przejechałem 1037 km.
Trasa tygodnia - bez obijania się, średnia wyszła 36.1 km/h co w sumie było moją najszybszą jazdą na Zwifcie :D
Trochę też #pokazforme ale do tego co przedstawił @onpanopticon w Hejtomonach brakuje xD
#stacjonarnyrownik
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować