Pierwszy raz w historii TPR 4. stopień zagrożenia lawinowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #zima #gory


Pierwszy raz w historii TPR 4. stopień zagrożenia lawinowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #zima #gory


Zaloguj się aby komentować
Alert RCB:
Dostaliście coś kto ma za oknem fatalne warunki? xD
#pogoda #zima #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zima w Warszawie 3 lutego br
Stacja PKP Warszawa Ochota
Pedolino jadące innym torem niż zwykle linii dalekobieżne
#zima #warszawa #pociagi #stacjekolejowe #ed250 #pendolino

Zaloguj się aby komentować
6 774 + 3 = 6 777
Żona mnie do Biedry wysłała to musiałem
#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #zima

Zaloguj się aby komentować
zimno
#fotografia #zwierzeta #zima #zdjecie

Zaloguj się aby komentować
Wystarczy, że trochę napada śniegu i ruch na drogach jest całkowicie sparaliżowany. Żadna nowość, ale do tej pory nie potrafię tego pojąć dlaczego ludzie aż tak się wloką. Ja rozumiem, że należy dostosować prędkość do panujących warunków, ale to jest po prostu dramat co się dzieje. Ludzie popadają ze skrajności w skrajność. Jak jest dobra pogoda to zapierdalają, a jak trochę sypnie to praktycznie w ogóle się nie poruszają. Masaaakra.
#zalesie #pogoda #zima

Bo wolą być nieco później, ale nie ryzykować poslizgiem. Nie każdy kierowca ogarnia na tyle, by móc pozwolić sobie na jazdę 50 km/h w terenie zabudowanym na świeżym śniegu, niektórzy kierowcy jadą wolniej i trzeba to po prostu uszanować.
Albo wkurwiać się za kierownicą, to też jest opcja, ale osobiście odradzam.
@evilonep dzisiaj nieźle zakurzyło w Gdańsku. Też bym pewnie była taka wyrywna, bo śnieg miękki, lepki, temperatura powietrza na plusie, ale jak przy odśnieżaniu auta mało nie zaliczyłam szpagata na solidnym kawałku zamrożonej do cna kałuży, nabrałam większego szacunku dla warunków drogowych. Wyjątkowo nieprzyjemna kombinacja, lód pod spodem i ta na poły roztopiona masa śniegowa, cały czas uzupełniana przez kolejne fale kurzawy.
Zaloguj się aby komentować
Dojechałam.
Było lepiej, niż myslałam.
Ale najgorsze jest to, że mi się bardzo podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #zima #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Baba poszła do lasu śmiechu warte
#zima #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Jak tam? Dotarliście już do pracy?
#zima #snieg #dziendobry #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #zima #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczorajsze warunki na Śnieżniku. Widoczność na szczycie jakieś 10 metrów także d⁎⁎a z widoczków ale i tak fajnie
#dolnyslask #gory #zima #snieg #trekking



Zaloguj się aby komentować
potrzeba matką wynalazku
#heheszki #pizza #zima #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#zima w #ogrod czyli #ogrodnictwo w okresie zimowym.
Co robić zimą w ogrodzie? Przytnij drzewa!
Najlepszym okresem formowania koron drzew liściastych jest jesień i zima, od listopada do marca, ale można formować je przez cały rok (wyjątkiem są klon, grab i brzoza). Zimą można także przycinać drzewa iglaste (je również można przycinać przez cały rok) i nie zabezpiecza się ich ran, jeśli są gatunkami żywicującymi. Pod koniec lutego warto wykonać cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów – usunąć pędy uszkodzone, chore i obumarłe.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie z zeszłej zimy.
#fotografia #zdjecie #mojezdjecie #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować