Zrobiłem dziś z dziećmi bałwana ^_^
#chwalesie #zima

Zrobiłem dziś z dziećmi bałwana ^_^
#chwalesie #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu podczas robienia podbiegów udało mi się ustrzelić takie zdjęcie. Lubię je ( ಠ ͜ʖಠ)
#bieganie #zima #tworzczoscwlasna #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#swidnica #zima #snieg #fotografia
Pierwszy wpis na #hejto




Zaloguj się aby komentować
u chłopa napadało z 10 centymetrów śniegu!
#przegryw #zima

Zaloguj się aby komentować
cześć, czy są tu znawcy nart na tyle żeby pomóc przy wyborze sprzętu, coś doradzić, odradzić? chciałbym kupić raczej używki, ale trochę nie wiem jak się za to zabrać. nie chcę kupić zajeżdżonego sprzętu z wypożyczalni, nie chce też kupować nowych nart za 2k.
#narty #zima
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Skorzystałem z obfitości śniegu i zrobiłem coś takiego - Pan Doktor w swojej budce TARDIS.
#fotografia #doctorwho #figurki #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ulepiliście już dziś bałwana? XD
#pasjonaciubogiegozartu #balwan #zima #hejtoheheszki #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest k⁎⁎wa ślicznie i nawet nie próbujcie szkalować zimuni.
#zimonapierdalaj #zima #ladnewidoki

Zaloguj się aby komentować
Nocne odśnieżanie roweru i ławki.
#fotografia #mojezdjecie #zima


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ktoś chyba żarty sobie robi.
#heheszki #2137 #zima

Zaloguj się aby komentować