To nieźle śniegu dojebało, cała noc bez prądu a internetu do tej pory nie naprawili bo pozrywane kable #zima #zalesie
To nieźle śniegu dojebało, cała noc bez prądu a internetu do tej pory nie naprawili bo pozrywane kable #zima #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Odśnieżyłem dwa miejsca parkingowe pod blokiem zamiast jednego. Jakiś sąsiad będzie miał niespodziankę.
Uważacie, że to miły gest czy raczej frajerstwo?
#samochody #zima #parking

widzę, że zdania ekspertów są podzielone xD wiem, że nikt tego nie doceni, albo ktoś na chwilę pomyśli, że ktoś fajnie odśnieżył i tylko tyle. Jednak zdobyłem się na ten gest bo w poprzednią śnieżycę jeden z sąsiadów odśnieżył 4 miesjca. Miał dwa razy większą łopatę, dlatego ja tylko 2 😆
Wydaje mi się, że dobry przykład może dużo zdziałać i następnym razem kolejny sąsiad chwyci za łopatę, taką mam przynajmniej nadzieję 🙂
Zaloguj się aby komentować
Umawiasz się na spotkanie w sobotę rano na 8 do kurde poradni rodzinnej przedmałżeńskiej
Rano śnieg po kokardę
Zasuwasz z łopata żeby wyjechać z podwórka
Dojeżdżasz w umówione miejsce
Babka z poradni zapomniała o spotkaniu
Wracasz i budujesz rzeźbę na pamiątkę tego jak się czujesz, pic rel
Były wszystkie punkty
#pokazbalwana #heheszki #zima


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Odsłoniłem zasłonę i co się odjebało
#zima #snieg #warszawa #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Kurde znowu nawaliło tego białego gówna i będę musiał cały dzień szypować. #zima #snieg
Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiamy wszystkie psiury i wszystkie bałwany!
#pokazpsa #pies #bordercollie #zima

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zima jest fajna jak jest biała zima
#zima #nocnazmiana #śnieg
Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę śniegu.
#jebaczime #gownowpis #zima
Zaloguj się aby komentować
Takie powroty z pracy do domu to ja lubię
#zima #zimajestfajna #zimonapierdalaj
Zaloguj się aby komentować
@mrmydlo Oj tak, pamiętam swąd brudnych siedzeń, które zbierały zapasy syfu przez dekady, wożąc jeszcze naszych dziadków i rodziców do zakładów pracy za PRLu. Najlepiej było, jak poprzedni autobus nie dojechał przez zaspy i w jednym takim, który wreszcie przyjechał, gromadziły się dwa potoki młodzieży do szkoły, ludzi do pracy i starych bab do lekarza. Do smrodu siedzeń dołączali zapakowani jak sardynki chuchający i dyszący, pocący się ludzie i woń spalanej ropy dochodząca z wyżyłowanego silnika, który ledwo kroczył przez zaspy... Piękna Polska B na podkarpaciu. Chyba stary już jestem, skoro mnie wzięło na wspominki
Zaloguj się aby komentować
Nie moje, znalezione - ale w punkt w dzisiejszy klimat
#pixelart #zima #nostalgia #grafika

Zaloguj się aby komentować
Zimo wyp.... próbowałem jechać do sklepu zadanie niewykonalne #zima #rower #holandia

Zaloguj się aby komentować
Pada śnieg, pada śnieg...
#heheszki #humorobrazkowy #memy #smiesznypiesek #zima

Zaloguj się aby komentować
Ale jest pięknie na zewnątrz. Drzewa, siatki ogrodzeń, druty, wszystko w śniegu szkoda tyle że jak się obudzę to będzie jedno wielkie błoto #zima
Zaloguj się aby komentować
Miesiąc temu zrobiłem zdjęcie, dokładniej chyba 18 grudnia w środku pola.
Jako, że mieszkam na pojezierzu, ostatni raz właśnie wtedy widziałem śnieg, aż do wczoraj... Jednak nie lubię śniegu.
#zima #zimaprecz #canon

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stan holenderskich ścieżek rowerowych odzwierciedla smutny stan państwa Polskiego. Zayebać się szło szosą a o czymś takim jak piasek czy sól to chyba holendrzy nie słyszeli. Ja prdl. #rowerowyrownik #rower #holandia #zima
Zaloguj się aby komentować
Jeździ ktoś w goglach od 4f ? Zamówiłem sobie ich gogle sferyczne i cylindryczne wraz z wymiennymi szybkami.
Sferyczne chyba wygodniejsze ale chciałem dopytać czy ktoś używał ich na stoku ? Mocno parują?
https://4f.com.pl/ramka-do-gogli-c-pro-czarna-4faw21agogu01-20s.html
https://4f.com.pl/ramka-do-gogli-s-pro-czarna-4faw21agogu07-20s.html
#snowboard #narty #sportyzimowe #zima #gory
Zaloguj się aby komentować