Ależ sypie na południu. Godzina 7.00 w #nowysacz
Jak sytuacja w reszcie kraju?
#snieg #zima
Ależ sypie na południu. Godzina 7.00 w #nowysacz
Jak sytuacja w reszcie kraju?
#snieg #zima
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
My tu gadu gadu pierdu pierdu, prognoza pogody zapowiada 15 stopni na plusie w Sylwestra, a tymczasem w Kanadzie:
Zaloguj się aby komentować
No to żeby nie było że tylko jakieś dziwne pieśni, to może coś do wyskakania się podczas sylwestrowej zabawy ?
Guano Apes - Lords Of The Boards
https://www.youtube.com/watch?v=zH2aIztDcpQ
Utwór znany również jako nieoficjalny hymn jeżdżących na snowboardzie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jako, że jest zima i brakuję mi jazdy na moto, wrzucam najlepszy teledysk z motocyklami, który był realizowany w zimie.
wałek ma już trochę lat, ale zawsze mi robi
Zaloguj się aby komentować
Z takich plusów to przypominam, że od wczoraj dni będą już tylko coraz dłuższe.

Zaloguj się aby komentować
Poplywane przed lunchem i od razu apetyt solidniejszy.
Jakby ktos chcial sprobowac tego slawnego deliberate cold exposure. W poniedzialki, piatki i weekendy kolo 12:00 mozna mnie znalezc na Oberer Letten.
Mam ciepla herbate bez pradu.


Zaloguj się aby komentować
Islandia przekazała Ukrainie około 12 tysięcy sztuk różnych ubrań zimowych.
Co jak co, ale tam wiedzą jak się ubrać zimą.
A tymczasem kacapy noszą to co sami kupią, jeśli kupią - nasi komentatorzy mówią że w sklepach pustki, coś czuję że Chiny sobie nieźle zarobią na zimowych szmatach.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie poranki to ja lubię
Canon eos 1100D
Obiektyw kitowy 18-55, 18mm f18
iso 1600
I jeszcze bażant jako obiekt testowy teleskopu w fotografii dziennej - efekt taki o, ale nie jest to tuba do zdjęć.
Drugie zdjęcie ten sam canon
SkyWatcher 707 700mm, f10
iso 1600
crop z ok 50% zdjęcia


Zaloguj się aby komentować
Dobra bo już nie mam cierpliwości a jak człowiek sie nie zna to głupieje totalnie
Mam problem taki:
UK (North West)
Temperatury spadły kilka stopni na minus, przez tydzien było spoko, i nagle wracam 3 dni temu z pracy i jeb nie ma wody.
Landlord mówi żeby sobie rury suszarką nakurwiać bo zamarzła woda
To samo na infolinii u dostawcy wody xD
I tutaj pytanie, czy ja czegoś nie rozumiem? Jak mam rure w domu pod zlewem to jak ta woda ma prawo tam zamarznąć Skoro w mieszkaniu nie ma bata żeby temperatura mi spadła mniej niż te 15 stopni. To jak ta woda ma do c⁎⁎ja zamarzać?
Jeszcze landlord nie chce wysłać inżyniera bo jesst -3!!!!!!!!!!!! I to na pewno zamarznięte rury i mówią mi że to moja odpowiedzialność.
Przecież jako landlord oni muszą mi zapewnić kuzwa dostęp do wody, skąd w ogóle mogą wiedzieć że to na bank zamarznięte rury skoro nikt tego nawet nie sprawdzał? Poza tym od dziś temperatuta na zewnątrz jest już +1 Do c⁎⁎ja pana. To jeszcze babka mi mówi że mnie obciążą kosztami jeśli sie okaże że to faktycznie tylko zamarznięty rury.
A nie ja dwa dni po 2 godziny stoja jak młot nie umyty 3 dzień z zuszarką przy rurce i nakurwiam powietrzemxD Przecież to jest jakiś j⁎⁎⁎ny trzeci świat.
Trzymajcie sie na tej emigracji bo nie jest kolorowo
#bekazemigracji
moja mordateraz:

Zaloguj się aby komentować
Jest -3 w nocy spada do -8 i armagedon k⁎⁎wa jego mać, woda w rurach zamarza, drugi dzień nie mam wody a ci j⁎⁎⁎ni idioci na infolinii mówią żebym sobie rury suszarką napierdalał XD Ten kraj to j⁎⁎⁎na parodia, czasem przechodzą samych siebie. Gołe nie izolowane rury, domy z dziurami że gwizda, zero trzymania ciepła grzejesz w opór a jak wyłączysz grzanie to temperatura w moment spada.
Ktoś ma podobny problem?
Zaloguj się aby komentować
Zima ma swoje niezastąpione plusy.
Można np. podziwiać z uśmiechem ludzi, którzy w trampkach, adidasach, ogólnie butach letnich, próbują poruszać się pomiędzy zaspami w iście komicznym stylu próbując co kilka kroków utrzymać równowagę :3

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj idąc do Lidla i do paczkomatu nogi zmęczyłem jakbym dwa razy taki dystans zrobił. Wszystko przez śliskie chodniki i błoto. Dziwi mnie, że na osiedlu piaskiem nie posypali chodnika.
@JaktologinniepoprawnyWTF Heh, ja dzisiaj mpkiem się tłukłem pierwszy raz od.. roku? Wracałem na dodatek w godzinach szczytu. Ludzie w autobusie jak śledzie upchane, każdy opatulony, wstrętny swąd potu w powietrzu. I dojścia pomiędzy przystankiem a autobusem to takie za⁎⁎⁎⁎ste zaspy po kolana. Seniorat miał sporo miejsca do popisu jeżeli chodzi o narzekanie na wszystko.
Ale i tak fajnie, że pojechałem autobusem bo samochodem ni hu nie zaparkowałbym nigdzie - połowa miejsc zasypana śniegiem. Nawet jakbym wjechał to bym się w pizdu zakopał.
Dawno nie było takiej zimy :3
Zaloguj się aby komentować
Nasypią zawsze tej soli żeby było dobrze kierowcom, a o pieszych nikt już nie pomyśli i potem o.. człowiek nawet przejść nie może normalnie przez przejście dla pieszych.

@WielkiNos ja się pytam dlaczego ludzie bez czekana i raków wychodzą na ulicę w ogóle? gdzie byli rodzice itd.
Tym właśnie różnimy się od Zachodu, mamy może ładne budynki, nowe ulice ale znalezienie w tym kraju 100 metrów równego chodnika to sztuka, czy to centrum stolicy czy ostatnia wioska na Podlasiu, chyba że przed chwilą oddany do użytku, ale już taki po 1 zimie potrafi zaliczyć nieciągłość.
Gx
Zaloguj się aby komentować
No Tomeczki, ja już mam auto odśnieżone i ruszam w drogę, do zobaczenia na froncie

Zaloguj się aby komentować