Pani jo taki stary a muse Łopatować
Płakać mi się chce
Całe lato drabloj
A całą zimę łopatę w gosci trzymoj
Trza yno łopatować!
ps chodnika na szczęście nie mam

Pani jo taki stary a muse Łopatować
Płakać mi się chce
Całe lato drabloj
A całą zimę łopatę w gosci trzymoj
Trza yno łopatować!
ps chodnika na szczęście nie mam

Zaloguj się aby komentować
Wreszcie skończyło się błoto i z przyjemnością można iść na spacer z psami.





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakby kto miał dzisiaj problem z wyjechaniem ze śniegu to mały tip:
podkładajcie dywaniki (najlepiej gumowe) pod koła napędowe, łatwiej złapią przyczepność.
Zaloguj się aby komentować
To jest chyba ta mityczna droga starego do szkoły w latach 60
https://www.youtube.com/watch?v=PS5O3XC2fnc
Ogólnie to polecam cały kanał jak kogoś ciekawią tego typu rzeczy
Miłego dnia Tomeczki.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"NO I GDZIE TO WASZE GLOBALNE OCIEPLENIE HEHE IDIOCI"

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam zimę. Aby wyjść z domu trzeba się ubrać na cebulę. Idąc po chodniku trzeba uważać aby noga nie odjechała aby się nie wy⁎⁎⁎ać. Wchodząc do sklepu gotujesz się pod warstwami ubrań i pot kapie z czoła oraz leci po plecach i d⁎⁎ie. Wracasz do domu, koszulka cała mokra, gacie tak samo i wyglądasz jakbyś się w nie zsikał. Uwielbiam zimę.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tym którzy zapomnieli przypominam (a tym którzy nie wiedzą podpowiadam) - przestawcie swoje okna w tryb zimowy
A płyn w migaczach wymieniony na zimowy?
https://www.youtube.com/watch?v=E6GsXhBb10k
Za pierwszym razem to może było śmieszne, ale powtarzanie w kółko tego samego żartu z oknami jest nudne.
Trzeba wymyślić coś nowego.
@zjemtonasurowo Czasami na tych trzpieniach do regulacji jest grawer który pomaga ustawić wszystkie jednakowo. Jeżeli go nie ma to można 'białkowo' patrzeć jak mamy ustawione bo to są mimośrody czyli z jednej strony są 'grubsze' i mocniej dociskają okno po zamknięciu.
Tutaj dobrze to opisali:
https://sklep.winkhaus.pl/pl/blog/post/jak-regulowac-okna-i-kiedy-warto-to-robic
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ja rozumiem, że za wschodnią granicą trwa wojna, ale nie wiedziałem, że w Polsce mamy taką rozproszoną dywizje pancerna.
Trzy dni mrozu, a widziałem tylu czołgistów. Toż to szok.
Chodzi oczywiście o samochody, które nie mają oczyszczonych szyb z lodu.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śniegi za oknem, wieje i mrozi- ubierzcie się ciepło!
Figurka z brązu przedstawiająca brodatego mężczyznę w płaszczu. Powstała najprawdopodobniej między I w. p.n.e. a I w. n.e. 12,1 cm wysokości, przechowywana w Metropolitan Museum of Arts w Nowym Jorku, stamtąd też zdjęcie.

Zaloguj się aby komentować
Ech, zima idzie, i robi się zimno
Zaloguj się aby komentować
Wg. ruskiej propagandy tak będzie wyglądał Tinder tej zimy w UE:
marznące kobiety uganiające się za ruskami, których stać na prąd, ogrzewanie i ciepłą wodę.
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1588157805189648385/pu/vid/848x464/cqlvgBJboTjLhAoL.mp4?tag=12
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować