Jakby kto miał dzisiaj problem z wyjechaniem ze śniegu to mały tip:
podkładajcie dywaniki (najlepiej gumowe) pod koła napędowe, łatwiej złapią przyczepność.
Jakby kto miał dzisiaj problem z wyjechaniem ze śniegu to mały tip:
podkładajcie dywaniki (najlepiej gumowe) pod koła napędowe, łatwiej złapią przyczepność.
Zaloguj się aby komentować