pukpuk★Osobistośćw Ciekawostki2022-10-22T12:13:33+02:0026Idzie zima, warto wiedzieć jak wiązać ładnie szalik https://streamable.com/tef8ik 265Udostępnij
serwer2022-10-22T13:39:30+02:000Szalik to pomyłka społeczna. Człowiek potrzebuje ochony szyi tylko z przodu.
Krogulec2022-10-22T13:46:24+02:004@serwer no nie wiem, ja wolę mieć coś z tyłu, bo zaraz mnie głowa boli, nawet jak prawie nie wieje, ale jest zimno. @GucciSlav z tego tytułu noszę dziergany komin, cyk, fik, i można wychodzić.
serwer2022-10-22T14:02:32+02:002@Krogulec Nie no, tak Ja bym chciał ochraniacze na szyje które z przodu są grubsze. Z tyłu masz zawsze kołnierz od kurtki albo kaptur.
zero2022-10-22T14:53:54+02:003@Krogulec ja z kolei, jak mam szalik, czy kaptur w kurtce to "czuję go" i powoduje to u mnie ból karku i barków, bo się inaczej pod ten element ubioru wyginam.