Zdjęcie w tle
Jira

Jira

Wirtuoz

Dołączył/a: 12.10.2022

Jestem (smutnym) kotem

  • 41Wpisy
  • 373Komentarzy
  • 3Obserwujących

Elo Tomki mam pytanie

 

Zleciłem dostawcy oprogramowania rozwój aplikacji którą się opiekuje i zamiast korzystać z aktualnego brancha to korzystali z jakiejś przestarzałej wersji która w momencie rozpoczęcia prac rozwojowych miała pół roku zaszłości technologicznych. Czy przy rozwoju aplikacji można korzystać z dowolnego brancha, bo i tak na końcu się robi merge do mastera czy powinno się brać najświeższego brancha?

 

Nie wiem czy jutro robić im na statusie o to aferę czy to standardowy model działania i nie powinienem tego tematu podnosić.

Zaloguj się aby komentować

"Lecisz na czarno" to nowe "lecisz na wykop"

 

Serio, hejto to nie lotnisko, nie musicie ogłaszać wszystkich lotów, nikogo nie interesuje wasza czarna lista

Zaloguj się aby komentować

Jeśli widzisz coś co Ci się nie podoba na hejto to pamiętaj, że najskuteczniej jest przypierdolić się w komentarzu i oświadczyć wszem i wobec, że tag/użytkownik leci na czarno.

 

Informacja o tym co jest na waszej czarnej liście jest szczytem jakości jeśli chodzi o dostarczany na portal content i nigdy nie myślcie, żeby przejść obok nielubianego posta bez poinformowania wszystkich o tym, że jest on was niegodny.

 

Dzięki takim komentarzom, utrzymujemy nasz portal w czystości i kulturze, a jak ktoś postuje coś co się komuś nie podoba to niech wypierdala na wykop, tutaj mamy kulturę i nie wyzywamy ludzi chyba, że wrzucą post który nam się nie podoba.

Zaloguj się aby komentować

Panie Rumun @RumunRicardo, czy możemy liczyć na jakąś opinię profesjonalisty jak to wygląda teraz "od dupy strony" na wypoku i jakie są dalsze plany co do parówkowego portalu?

Zaloguj się aby komentować

Skoro można tu zachowywać się jak ostatni burak i mieszać innych ludzi z błotem tylko dlatego, że lubią inne rozrywki niż my to gdzie jest ten poziom wyższy od wykopu?

@Jira Ej, ale mi chodziło o obrażanie Ciebie! Że to nieładne! Ale no musisz mi przyznać, że te "igrzyska" to nie są zbyt fajne :<
W sumie boks też nie, czy tam inne formy robienia sobie wzajemnie krzywdy

13f18c3b-70cd-45c6-a7dd-0c137a52d772

@PanHeniek no jakbym przyznał to byłbym strasznym hipokrytą, bo zdarzy mi się obejrzeć to show. Myślisz, że fani wrestlingu w stanach też są tak wyzywani?

@Jira A tego to nie wiem. Możliwe!

Zaloguj się aby komentować

Jira
JiraWirtuoz

Poranne kitku

 

#bengaljira #pokazkota

ea95ed17-d975-45b6-ae58-8112068e5930

@Jira A, o to chodzi. Też zauważyłam, że są osoby, które chciałyby żeby hejto działało na ich zasadach. Dla mnie to zrozumiałe, że wraz z napływem ludzi będą się pojawiały różne treści. Na wykopie miałam tagi takie jak famemma na czarnej, bo zwyczajnie mnie to nie ciekawi. Tutaj przewijam dalej, ale nie przyszło mi do głowy żeby nazywać kogoś "patolą", bo ogląda jak celebryci się biją. Masz 100% racji. Chcą wolności dla siebie ograniczając wolność innych.

@Jira "jeden rabin powie tak - inny nie", sytuacja nie jest jasna. póki nie muszę, to się nie wypowiem, w szczególności że w pierwszym linku gościu Ci nic nie zrobił, tylko stwierdził fakt (nawet się tam udzieliłem, jak widziałeś)

 

a w drugim nie widzę żadnego bezpośredniego ataku, tylko dyskusję - bądź co bądź na takim, a nie innym poziomie, ale ciągle to jest/była dyskusja. i tak jak przytoczyłeś - admin podsumował, olać typów, żyć dalej i pamiętać, że "wkurwianie się na kogoś jest karaniem własnego organizmu za cudzą głupotę".

@ofca oczywiście, że w pierwszym linku nikt nic złego nie zrobił. Pokazuje tylko przyzwolenie na wyzywanie innych użytkowników, bo "możesz sobie zablokować"

 

A co do drugiego no cóż... jeśli chcesz żeby dyskusję na hejto wyglądały tak, że wyzywa się ludzi od debili i patusów to minęliśmy się z oczekiwaniami co do tego portalu.

 

Aczkolwiek to co napisałeś na końcu jest mądre, ale emocje czasem biorą górę i człowiekowi się robi zwyczajnie przykro, że bez powodu jest mieszany z błotem na portalu do którego dokłada się finansowo i co do którego miał jakieś oczekiwania.

Zaloguj się aby komentować

Praca przy projektach IT jest fantastyczna. Obudziłem się o 9, przeleżałem do 10:00, wstałem do komputera sprawdzić czy mam jakieś spotkania, wysmarowałem jednego maila i idę grać w czołgi

@Jira ja się właśnie pod kołdrą grzeję, ale trzeba w końcu ruszyć tyłek... Na spacer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować