Głosowanie odbyta
#wybory
Nie no, żartuję, dopiero po robocie pójdę, wtedy zrobię odbyt.
Głosowanie odbyta
#wybory
Nie no, żartuję, dopiero po robocie pójdę, wtedy zrobię odbyt.
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa to już jutro a ja dalej nie wiem
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Zarąbiście lubię obierać świeży czosnek. Nie łuszczy się, jest taka żywa ta łupina. Satysfakcjonujące.
Są już akronimy na niedzielę? Myślę, że najważniejsze można ograniczyć do Jurek, bążur, big tuna, strażak, usiądź mi na mordzie, ten trzeci oraz gumiś. Co myślicie?
#wybory #gotujzhejto xd
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj już kilku uśmiechniętych posłów złamało ciszę wyborczą, ale to już hit.
Komitet wyborczy kandydata specjalnej troski ciągle wyświetla reklamy XDD
https://x.com/hakados1/status/1923770772075504002
#wybory #polityka #4konserwy #bekazlewactwa #afera

Zaloguj się aby komentować
#wybory #owcaspam
Kandydat jest tylko jeden, zagłosuj mądrze!

Zaloguj się aby komentować
Użytkownik @bori wrzucił plakat wyborczy kandydata w wyborach. Jeśli kogoś nadal nie przekonała ta kandydatura to tutaj widać jasno, że spełnia swoje obietnice i dba o nawet najmniejszych wyborców.
#humorobrazkowy #cthulhu #wybory #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem latarnika i wyszła mi największą zgodność z bążurem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Kto lepiej się nadaje – ustępujący prezydent Duda, czy kandydat którego popierasz (niezależnie od sondaży)?
#polityka #wybory #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Minęła północ. Łamanie ciszy wyborczej czas zacząć.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Uwaga: do drugiej tury, w wyborach przechodzi dwóch kandydatów. Głosujesz na patriotów? Daj jeden krzyżyk przy Nawrockim a drugi krzyżyk przy Mentzenie. Tylko wtedy Polska będzie Polską! Nie daj szansy lewackim pomiotom i przekaż tą radę dalej!
#polityka #wybory #żebyPolskabylaPolską
Zaloguj się aby komentować
18 maja to dzień Rozumu i Godności Człowieka. Idźcie na wybory, zakończmy duopol. Inna polityka jest możliwa.
#polityka #wybory #adrianzandberg

Zaloguj się aby komentować
Być może to mój ostatni wpis w #polityka więc chciałbym się czymś podzielić.
Afera Trzaskowskiego nie pozostanie bez echa. Teraz różni ludzie zgłaszają te nieuczciwości. Jeśli Trzaskowski wygra, a wiele na to wskazuje, PiS ogłosi że wybory zostały sfałszowane. Co dalej? Rząd na uchodźstwie na Węgrzech? Xd
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Wciąż się wahającym w sprawie wyboru kandydata przypominam
#humorobrazkowy #cthulhu #wybory #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #kampaniawyborcza #kanalzero #ankieta

Akcja z mieszkaniem jest karygodna i warto się jej przyjrzeć, bo za dużo tam wykrętów itp. A korzystanie z państwowych zasobów przez sztab jednego z kandydatów jest mniejszym złem. Jestem rozczarowany. Aha - powtórzę, zanim silniczki, nałrocki i zwolennicy konfy się zlecą - żadnemu 50 PLN im bym nie powierzył, a co dopiero prezydenurę.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@hejto , @bojowonastawionaowca , @administracja
Są jakieś specjalne zasady na portalu na czas ciszy wyborczej?
#wybory #polityka
Ps - cały czas uważam, że prikaz by dodawać tag polityka do pytań nie politycznych a administracyjnych, uważam za grubą przesadę.

Zaloguj się aby komentować
Typowy wyborca Mentzena
Oni są pokurwieni xD ten śmiech był niepokojący...
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #bekazpisu #wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Zastanów się kto działa w interesie zdrowia, a kto w interesie koncernów.
#alkohol #polityka #polska #wybory #ciekawostki #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=jpnCapAHPEc
#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025 #orb
ORB Poradnik Wyborczy Omówienie Kandydatów na Prezydenta
@Hilalum
Michał Jurek-Styczyński
Bartosz Urbaniak (ten z brudką)
S.C. ORB
NIP 7831853789
Chłopaki z Lubonia robią polityczne dziennikarstwo.
https://www.youtube.com/c/ORB_news/videos
Razem z innymi kolesiami z YT mają dodatkowo
Program Pierwszy Polskiego YouTuba:
Zaloguj się aby komentować