Wparuje do szkoły dokładnie o 20:55. Wcześniej mi się nie chce.
#gownowpis #wybory

Wparuje do szkoły dokładnie o 20:55. Wcześniej mi się nie chce.
#gownowpis #wybory

Zaloguj się aby komentować
Dobra, bo nie wiem, na kogo głosować, pomóżcie
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
W sumie pierwszy raz kiedy mi się naprawdę nie chce. Niby powinienem, bo patriotyzm te sprawy, ale w ogólnym rozrachunku to niczego nie zmieni, a znowu trzeba się na "mniejsze zło" decydować. Człowiek w pewnym wieku pozbywa się złudzeń, co do jego roli w tym teatrze ogólnego spierdolenia.
Ale jak ktoś bardzo chce, to oczywiście można, a nawet trzeba.
#hydepark #gownowpis #wybory
Zaloguj się aby komentować
zagłosowane nanananana
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Dojechałem, o dziwo sporo ludzi w tej Norymberdze.
Jak coś to głosujemy nanana nana.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Zachęcam do wzięcia udziału w wyborach - każdy głos się liczy:)
Ja oczywiście zapomniałem o zmianie obwodu wyborczego więc zrobiłem sobie rowerową wycieczkę by oddać głos - 17km w obie strony. Pogoda dopisała, to będą bardzo zdrowe wybory
#wybory #patriotyzm #rower





Zaloguj się aby komentować
Dochodzi 12:00, może pora na wyborczą #listaobecnosci
#wybory #polityka #ankieta
Zaloguj się aby komentować
#wybory
Festiwal festiwalem, ale głos oddany! X :)
Zaloguj się aby komentować
#wybory odbytu, sorry odbyte, o ile jest różnica
Zaloguj się aby komentować
No to jedziemy zagłosować. Jak ja dam radę poświęcić 4 godziny to wy dacie radę poświęcić 30 minut!
#wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Przypominam, że tak jak w przypadku paczkomatów nie ma przepisu który wprost tego zabrania.
#wybory #paczkomaty #gownowpis #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Afera, Facebook łamie ciszę wyborczą emitując w trakcie ciszy wyborczej napisane wcześniej posty sponsorowane #wybory #polityka #facebook #ciszawyborcza
Widzicie coś podobnego na swojej tablicy, co pochodzi z kont których nie obserwujecie? Róbcie screeny z oznaczeniem czasu i zgłaszajcie na policję poprzez Profil Zaufany


@Miedzyzdroje2005 szybki biegnij zgłaszać kanały yt i ich twórców bo nie pousuwali filmników z kandydatami przed ciszą i teraz mi się na tablicy wyświetlają
A poza tym niepopularna opinia ale cisza wyborcza to jakiś postprlowskie przereklamowane gówno które jest nic nie warte bo powiedzieć nie można ale plakaty dalej wiszą o niedostosowaniu tych przepisów do nowoczesnych środków przekazu jakim są media społecznościowe i internet nie wspomnę.
Zaloguj się aby komentować
Bartek to prawdziwy patriota. Przylecial z singapuru, zeby zaglosowac na prezydenta.
#wybory
Zaloguj się aby komentować
#wybory
2h jazdy ale ch... Pozwiedzać zawsze można z nudów

Zaloguj się aby komentować
Wybór odbyty, głos oddany.
#srajzhejto #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
ten.... pytanie od kolegi.
Czy jest przepis zakazujący srania do urny?
#wybory

@MostlyRenegade niby który punkt 248 to narusza?
Jak palcem się przetka szczelinę, to 249 nie powinno wejść xD pytanie co jeśli komisja uzna że "w tym smrodzie to się dalej nie da!". Jeśli ten trik by umożliwił uruchomienie art 249 to znaczy że człowiek który się nie umyje również może dostać 3 lata
Zaloguj się aby komentować
Głos oddany, czekam do 21.
Zachęcam resztę aby poszłi do urn wyborczych
#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025
Zaloguj się aby komentować
Witam. Mam przekaz dla narodu:
Idzcie zaglosowac na najmniejszego c⁎⁎ja.
Pozdrawiam.
#wybory #wyboryprezydenckie2025 #polityka
Zaloguj się aby komentować
Szeregowy Krasulak melduje że wykonałem zadanie
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Już byłem zagłosować, było już przede mną ok 10 osób w kolecje ale w UK to trzeba rano wcześnie bo potem kolejki na pół godziny czekania minimum ;)
#wybory

Zaloguj się aby komentować