Wreszcie mogę się pochwalić oddanym głosem
#polityka #wybory

Wreszcie mogę się pochwalić oddanym głosem
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Można już odetchnąć! Niewiele brakowało. W Warszawie słychać fajerwerki XD #polityka a #wybory
Zaloguj się aby komentować
Jestem załamany tymi wynikami. 49,7% Polsko? Tak nisko upadłaś?
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Społeczeństwo podzielone idealnie na pół. Dramat
#polityka #wybory
nie pierwszy, nie ostatni raz
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wybory_prezydenckie_w_Polsce
Zaloguj się aby komentować
LISTA OBECNOŚCI 01-06-2025 21:00
RAFIK 50,3%
ALFONS 49,7%
EXIT POLL
#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025
Zaloguj się aby komentować
Ale jaja! W Pruszkowie ktoś odpalił fajerwerki chwilę po ogłoszeniu wyników
#wybory #wyboryprezydenckie2025 #polityka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oj, jest ciasno. Trzaskowski tak pewny siebie, a jest ciasno.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Błąd statystyczny exit polla to +/- 2% dla każdego kandydata. Zatem jeśli różnica jest poniżej 4%, to wszystko się może, niestety zmienić.
To tak dla ostudzenia entuzjazmu. Czekamy na late poll, gdzie błąd wynosi +/- 1% dla każdego, a tak naprawdę na wyniki zza granicy.
#wybory #polityka
@bojowonastawionaowca ale każdy tu ma błąd statystyczny rzędu 2%, więc zmiana może się wahać pomiędzy 0 a 4%
Oczywiście to wszystko statystyka, np. niektórzy przyjmują margines błędu 3% dla exit polli.
Tak czy siak szampany będzie można otwierać po uwzględnieniu wszystkich głosów.
Zaloguj się aby komentować
Nie cieszył bym się z wyników.
Ten wynik mieści się w błędzie statystycznym.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję, że różnica między Trzaskowskim i Nawrockim wzrośnie bardziej. Mam na myśli oczywiście na korzyść Rafała.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie starczy do rana
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
50,3 vs 49,7 ...
czyli dalej nic nie wiadomo
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Nikt nie zauważy przy wyborczym szaleństwie:
ZJADŁEM KUPE
#wybory #heheszki #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować