Czekającym na exit poll przypominam, że oficjalne wyniki będą jutro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeśli są wątpliwości, pan Ziegler z przyjemnością wytłumaczy co i jak.
https://www.youtube.com/watch?v=SI0gPMlYvo8
#wybory #polityka #westwing
Czekającym na exit poll przypominam, że oficjalne wyniki będą jutro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeśli są wątpliwości, pan Ziegler z przyjemnością wytłumaczy co i jak.
https://www.youtube.com/watch?v=SI0gPMlYvo8
#wybory #polityka #westwing
Zaloguj się aby komentować
Oni tam chyba wszyscy na starcie zajebali wiadro i poprawili szczurem, bo tego się nie da słuchać xD
#tvrepublika #wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Portrety kandydatów obrobione tak, jakby obaj kopnęli w kalendarz xD
#wybory #polityka #tvp #wieczorwyborczy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Protip - z sondazy musi byc 2% roznicy poparcia zeby mozna bylo mowic, ze w nocy nam sie prezydent elekt nie zmieni. "Zakres bledu" exit pool to 1%. #wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Z opóźnieniem, ale szeregowy Krasulak melduje że wykonałem zadanie. I to już dawno.
Teraz tylko czekać.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Te okulary ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#wybory #tvp
Zaloguj się aby komentować
400km za mną ale zdążyłem fur Deutschland. #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
i pyk
zagłosowane
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Jako że dziś ważny dzień (Dzień dziecka) to w mojej komisji karty UNO przygotowane. Jak będą liczyli „złe głosy” to odwrocą kartę :) ale do głosowania.
#wybory #polityka i trochę #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Daniel Pers przed chwilą wrzucił
50.3 R
49.7 W
A jeszcze godzina i słaba frekwencja we Wrocku i Gdańsku
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Jestem tylko niewyedukowanym randomkiem z internetu, ale cala akcja z tą gównoaplikacją jest według mnie głęboko zaplanowana na wprowadzenie możliwie największego chaosu wyborczego, grzania emocji i dalszej polaryzacji (tak, jakby trzeba bylo cokolwiek robic, by dalej polaryzowac). Zdaje sobie sprawe, ze nie odkrylem Ameryki i dla wielu jest to dosc oczywiste, jednak autentycznie rozsierdziło mnie to w środku.
Zaangażowanie Mateckiego mówi więcej, niż tysiąc słów. Poprzednia "inba" z Centrami Integracji, którą próbował rozgrzewać, nie utrzymała się zbyt długo (ciekawe, k⁎⁎wa, dlaczego), to trzeba było rozgrzać kolejną.
Byc moze przesadzam pod wplywem emocji, ale dla mnie nawet nazwa tego dziwnego tworu "RKW" i jej podobieństwo do PKW według mnie jest nieprzypadkowa i sprzyja głębokiej dezinformacji wymierzonej glównie w osoby starsze/niezorientowane zupełnie w temacie instytucji wyborczych.
Niezależnie od wyników, rozgrzane do czerwoności emocje zostały pobudzone jeszcze bardziej, podkładka pod ewentualną gównoburzę po wynikach jest już solidna.
Moja opinia to tylko opinia, ale według mnie to jest zamach na demokrację.
A to wszystko z haslem typu "DLA POLSKI" na ustach.
Opluć, to jak nic nie zrobić.
PS. Pragne podkreslic, ze to zesranie się dotyczy skurwionych aparatczyków i autorów dzisiejszej "akcji", nie zaś ogółu wyborców ex-prezesa Instytutu Polski Nieskalanej.
Zaloguj się aby komentować
Najnowszy bazarek optymistyczny. Masakra. Takich wyborów to już dawno nie było. ***** *** #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Co jest z tym Województwem Opolskim? Co wybory to mają najniższą frekwencje.
#wybory

Zaloguj się aby komentować
Niezależnie który z nich wygra, to nie dzięki swoim zaletom, tylko wadom tego drugiego. A jutro pół Polski będzie miało za⁎⁎⁎⁎⁎tego kaca.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Myjcie ręce jak głosujecie długopisem z lokalu.
Na 3 dorosłych typów spotykanych w publicznym kiblu ręce umył 1. Ja pi⁎⁎⁎⁎le....
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wybory #heheszkipolityczne #polityka
Bana dostałem xd

Zaloguj się aby komentować
Nie dość że prawie 1,5h jazdy do ambasady Polskiej, to jeszcze oddział pojebałem i dodatkowe 25 minut na drugą stronę miasta musiałem jechać
#polityka #wybory #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Co się w tej Krynicy dzieje 82% frekwencji.
https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/frekwencja/17/pl
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować