#wybory #programista15k
Fachura kodował
#wybory #programista15k
Fachura kodował
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zostaniecie rozliczeni:)
#wybory #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Skarpetki wyschli to ubrałem i poszłem.
Ludzie chyba czekaja do ostatniej chwili. U mnie teraz pustki, trzy osoby na karcie, ale z drugiej strony rano byłem w innym lokalu na dużym osiedlu i tam ludzi było zatrzęsienie.
Idźta głosować stare grzyby, bo wam dzieci prezydenta wybioro.
Zaloguj się aby komentować
Głosowanie odbyte, chodzę na wybory odkąd uzyskałem czynne prawa wyborcze. Może i nie ma wyboru ale jak napisał memcen, jeśli nie dla kogoś to przeciwko komuś, żeby pokazać sprzeciw dla kryminalistów na wysokich stanowiskach państwowych.
#wybory
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obywatelski obowiązek spełniony. Pozostaje mieć teraz nadzieję na udany wieczór.
#wybory #polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Co to za k⁎⁎wa za zjeby. Ciężko opisać skalę manipulacji w tych wpisach.
#polityka #wybory


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
15:30, głos oddany. Niestety nie pomyślałem, by zrobić zdjęcie karty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czemu akurat na wsi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Kapcza nie działa, nie da się dodawać wpisów
#wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
w nawiązaniu do merytorycznych wpisów @Anty_Anty , chciałbym poruszyć ważna kwestie tych wyborów.
może mi ktoś powiedzieć w granicach jakiego prawa albo procedury wyborczej działają komisje wyborcze które udostępniają numery zaświadczeń jakiejś nieznanej stronie?
https://www.hejto.pl/wpis/oho-jednak-czlonkowie-komisji-korzystaja-z-aplikacji-mateckiego-polityka-wybory?commentId=c8fd58c8-9867-42ac-b3b3-19236bd93eab
#wybory #polityka
@Anty_Anty
mam podać cytat w którym PKW namawia do zaniechania procedur wyborczych? masz racje, analizuje od 2h nie znalazłem takiego.
nie znalazłem również w prawie ani w żadnych procedurach wyborczych ZAPISU który zezwalałby komisją na przekazywanie danych wyborców osobom/podmiotą trzecim. a dokładnie jest tam opisane jak i co może być weryfikowane przez komisje, i w jakich granicach działają.
a przypomnę tylko ze takie komisje działają w oparciu o procedury wyborcze i prawo.
jeśli masz taki to podaj gdzie go znajde albo skończ się błaźnić.
Zaloguj się aby komentować
Temat załatwiony. A teraz jadę na #silownia do⁎⁎⁎ać taki trening, żebym wieczorem nie miał siły wyrzucić telewizora przez okno. To się nazywa odpowiedzialność.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Wybory. Już zagłosowanie. Wybrałem Większe Zło, żeby nie wygrało Jebitnie Duże Zło. To smutne, panie Boczek. #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Witamy na kolejnej konferencji prasowej Państwowej Komisji Wyborczej, ogłasza się co następuje:
Na godzinę dziesiątą frekwencja wyniosła tyle, że nic nie da się wywnioskować;,
Najwyższa frekwencja do tej pory w Żonobijcach Lubelskich, najniższa w Żonobijcach Lubuskich;,
W Pcimiu Dolnym przewodniczący komisji przyszedł pijany w trupa i przewrócił się na urnę;,
W Pochujnikach stuletnia kobieta zeszła na zawał w komisji wyborczej, też trafi do urny;,
Nie zesrajcie się z uciętym rogiem karty;,
Mariusz, idź po tę pizzę, co Kalisz zamówił;,
Odnotowano 96 przypadków łamania ciszy wyborczej;,
Nie czekajcie do 21, bo ma lać;,
Kolejna konfa przed Familiadą, idźcie se, wszystkiego dobrego, my wracamy, bo już talia potasowana;,
A bazarki to cringe, żeby dorośli ludzie nie mogli do 21 wytrzymać, no prośba...
Mam nadzieje, że nie było - ukradzione od kolegi.
#polityka yka #wybory y #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Głosujemy, żeby w przyszłości nam wydawali karty do głosowania
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Zrobione. Trzymam kciuki za pozytywny wynik.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Poszedłem na wybory.
Skreślone pole.
Podchodzę do urny.
Idealnie na środku drogi od podłogi do wieka urny przylepiona do wewnętrznej ściany z plexiglasu jakimś cudem (chyba elektrostatycznym) niezgięta kartka do głosowania z wielkim kutangiem namalowanym markerem.
I tak sobie wisi.
Panie z komisji popijają kawę, a "młody" próbuje jakoś to odczepić. Boi się bo jeszcze przez przypadek zerwie tę plombę i będzie nici z tych 250 złotych za komisję.
Fajnie.
#wybory
#polityka
Zaloguj się aby komentować