JaremGruba rybaw Hydepark2025-06-01T21:26:32+02:002Mam nadzieję, że się pomylę, ale na mój nos to Nawrocki został prezydentem #wybory #polityka29Udostępnij
Frasier_Crane2025-06-01T21:28:59+02:002@Odwrocuawiacz Wioski są już raczej podliczone. Pozostaje kwestia Polonii, a ktoś już wrzucał wyniki z Kanady i USA, gdzie Nawrocki rozwalił Trzaskowskiego bez problemu.
LuvMeEmpra2025-06-01T21:34:11+02:002@Frasier_Crane Co było wynikiem oczekiwanym, w prawie każdym innym kraju to Nawrocki będzie rozjebany.
fsd2025-06-01T21:43:24+02:000@Frasier_Crane na ten moment to tylko pomniejsze zagraniczne okręgi są podliczone.
starszy_mechanik2025-06-01T21:34:47+02:008Zawsze PiS miał wysoki exit poll, potem tracił % jak głosy z miast zlatywały
100mph2025-06-01T21:38:30+02:002@Frasier_Crane @starszy_mechanik nie prawda, statystycznie PIS zyskuje w wynikach do sondazy ;) w poprzednich prezydenckich Duda zyskal ... 0.63%
100mph2025-06-01T22:31:55+02:000@LuvMeEmpra ale my nie rozmawiamy o 1 turze tylko o wynikach exit poll do wynikow glosowania
LuvMeEmpra2025-06-01T23:31:55+02:000@100mph Ja rozumiem, tylko zwracam uwagę że nawrocki to nie duda.