hapaczuriKosmonautaw Hydepark2025-06-02T00:12:25+02:000Czemu ludzie piszą o Rumuni 2.0 czyli anulowaniu? Są jakieś podstawy do tego? #polityka #wybory03Udostępnij
wiatrodewsi2025-06-02T00:24:12+02:000Ludzie są po⁎⁎⁎⁎ni. Żyjemy bądź co bądź w demokratycznym kraju i jeśli ludzie wybrali alfonsa na prezydenta - to alfons będzie prezydentem. To zresztą już chyba stan faktyczny i tą decyzję trzeba uszanować, choć ciężko w c⁎⁎j...