Jest złoto - Aleksandra Mirosław!
I brąz - Natalia Kałucka
#sport #igrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie2024 #wspinaczka #wiadomoscipolska

Jest złoto - Aleksandra Mirosław!
I brąz - Natalia Kałucka
#sport #igrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie2024 #wspinaczka #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
I jest złoto! Ola Mirosław 6.10!!!
#codzienneigrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie #wspinaczka
Zaloguj się aby komentować
Złoto i brąz we wspinaczce na czas kobiet!
Ola Mirosław i Ola Kałucka z medalami! Szkoda że trafiły na siebie w półfinale bo mołoby być złoto i srebro.
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka
Zaloguj się aby komentować
Brawo Ola Kałucka! Brązowy medal!!!
#codzienneigrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie #wspinaczka
Zaloguj się aby komentować
#wspinaczka zaczęła się na #igrzyskaolimpijskie . Dzisiaj Lead Climbing, czyli wchodzenie na skomplikowaną ściankę z liną "za sobą". Trzeba się wpinać w kolejne miejsca w kolejności i kto wyżej i szybciej ten wygrywa
Słuchanie komentarza po polsku jest nieco dziwne
ps. Kim jest komentatorka Eurosportu? Ma bardzo ładny śmiech
#sport #hobby
Zaloguj się aby komentować
Janja jest fenomenalna! To wręcz nieludzki wynik! Weszła na wszystkie 4 bouldery (na samą górę), dwa flash (bez spadnięcia), trzeci za drugim razem i tylko 4 problem spowodował nieco problemu.
Oriane Bertone na 2 miejscu
Moje dwie ulubione wspinaczki
Szkoda mi trochę Ai More, którą też bardzo lubię.
#wspinaczka #sport #codzienneigrzyskaolimpijskie #igrzyskaolimpijskie

Zaloguj się aby komentować
Z okazji rekordu świata Oli Mirosław w speed climbing. Postanowiłem po raz pierwszy spróbować jak to jest na tej ściance. K⁎⁎wa trudno. Holdy daleko. Trzeba doskakiwać. Ścianka pochylona na wspinacza. Spadłem w połowie.
#wspinaczka #igrzyskaolimpijskie #sport #hobby




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękny widok!
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka #sport #codzienneigrzyskaolimpijskie

Zaloguj się aby komentować
Szaleństwo
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka #sport #codzienneigrzyskaolimpijskie (soyry za ukradzenie tagu, ale ot ważny news :P)

Zaloguj się aby komentować
OLA SZALEJE!!!!!
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka #sport
Zaloguj się aby komentować
Ola Kałucka z 4 czasem! Może będą dwa medale
Teraz zmiana, i będą się wspinać na drugiej trasie (jeżeli robiła A to zmieni się na B, a B zmienia się na A).
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka #sport

Zaloguj się aby komentować
Ola Mirosław właśnie zrobiła nowy rekord olimpijski i świata w Speed Climbing!
#igrzyskaolimpijskie #wspinaczka #sport

Zaloguj się aby komentować
Jura jest w pytkę. Piękna cześć Polski. Nawet ludzie nie k⁎⁎wy 😉
#wspinaczka #turystyka #zwiedzanie #hobby





Zaloguj się aby komentować
Nie chce się chwalić, ale zrobiłem 6b. Pierwszy raz w życiu 😁 Czarny, po lewej.
#wspinaczka #sport #hobby


Zaloguj się aby komentować
Nawiązując do mojego wpisu z wczoraj:
https://www.hejto.pl/wpis/kuhwa-zrobilem-ten-fuckerski-blue-6a-teraz-moga-go-sciagac-xd-wspinaczka-sport-h
Chciałem tylko zakomunikować, że dzisiaj powtórzyłem niebieski 6a, więc to nie był tylko błąd w matrixie :)
Końcówka trasy jest bardzo trudna (dla mnie :), kilka holdow, których nie bardzo lubię: dwa crimpy, trzy pinche, odwrócony jar i na koniec spory reach na prawą rękę, a że jestem raczej krótki 😉 to cała kombinacja jest "mordercza". Jest to zdecydowanie trudniejsze niż 6a, sam bym ocenił na 6a+ lub łatwy 6b. To chyba najbardziej wymagająca trasa jaką udało mi się zrobić.
Czas na inne wyzwania...
#wspinaczka #sport #hobby

Zaloguj się aby komentować
KUHWA ZROBIŁEM TEN FUCKERSKI BLUE 6A!!!!
Teraz mogą go ściągać xD
#wspinaczka #sport #hobby

Zaloguj się aby komentować
Banot wrzucił podsumowanie wspinaczki w Argentynie.
#bnt #banot #wspinaczka
Zaloguj się aby komentować
Tak jak pisałem, jest czwartek, więc kolejna dawka spadania ze ściany :) Niebieski, nadciągam! #wspinaczka #hobby #sport
Uodate 1: już dwa razy spadłem. Za pierwszym razem w słabym stylu, ale odpadłem na ostani (prawie go złapałem). Niestety nogami byłem za nisko. Za drugiem razem w ładnym styluly, ale na przedostatnim problemie (półtorej metra niżej). Mam siły może na jeszcze dwa...

Zaloguj się aby komentować
Na oficjalnym kanale nic nie ma, ale chyba się nie udało zdobyć. Banot złapany w połowie budynku
#bnt #wspinaczka
Zaloguj się aby komentować