Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, właśnie usiadłem.
Podobno jakaś drama z majkrosoftem jest.
Gdzie moje streszczenie.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Moja profesjonalna naprawa lampy zaczyna się poddawać znów
#wpiszdupy #majsterkowanie xD

Zaloguj się aby komentować
Moja pani dentystka nie mogła otwierać tomografii przyniesionej na płytce bo nowy komputer miniaturka nie miała stacji, więc jej ogarnąłem przenośny czytnik z nagrywarką i teraz może otwierać i wypalać płytki 🙈
Czuje dobrze człowiek
#dentysta #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Szczur wstał i nikt nie zgadnie co chce.
Żodyn.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Właśnie ogarnąłem że od wymiany płyty na nową ram mi śmigał na 4800 zamiast 6000
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przypomniało mi się że przyszedł taki mały pojemniczek na perfumy przenośny, więc nie czekając postanowiłem go teraz napełnić. Musiałem też odpowietrzyć pompkę w nim oraz założyć ponownie atomizer na butelkę perfum, więc ze trzy psiknięcia zrobiłem. Teraz całkiem dosłownie leżę i pachnę. Xd
#spijzhejto #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Korzystając z promocja na Steamie, kupiłem sobie paczkę wszystkich FarCry’ów.
Będę ogrywał na SteamDecku.
#steamdeck #gry #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Mój nadgarstek chyba ma dosyć zegarka
#wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Zaloguj się aby komentować
Człowiek sobie błyska uda a tu się hejto wysrało
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
No ale ja siedziałem w domu prze pana 🫣
#heheszki #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
A ja już pod kołderko w śpiulkolocie :3
#spijzhejto #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Nie szanuję ludzi którzy mówią na to puf a nie pufa
#wpiszdupy #jezykpolski

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jestem 12 najaktywniejszym wpisododawaczem na hejto? Borze śnięty ktoś tu jeszcze siedzi? xd
#wpiszdupy #hejto

Zaloguj się aby komentować
Hmm, nie przypominam sobie żebym czytał że Benedykt 16 nie żyje, a to już półtora roku
#hmmmmmmmmmmmm #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zmniejszyłem minimum fps w Radeon chill na 30 I cyk piekarnik tak okrutnie nie nawala
#wpiszdupy #hmmmmmmmmmmmm

Zaloguj się aby komentować
Wylogowao, nie wyczymie
#wpiszdupy #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
Zaloguj się aby komentować
I cyk już pół monsterka wypite.
Dawno nie było monsterka.
Dobry monsterek.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować