Przeprosiny odjebane... pora na propagandę.
XD
#bekazpropagandy #tvp #wiadomoscipolska

Przeprosiny odjebane... pora na propagandę.
XD
#bekazpropagandy #tvp #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Kto oglądał ten program do niedzielnego rosołu ten miał dobre dzieciństwo (° ͜ʖ °)
https://youtu.be/llR8NafXp8k?si=400kRPFaHDjgqPfE
#nostalgia #youtube #tvp #telewizja #pdk #90s #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Cześć, czy gdzieś jest jakieś archiwum wiadomości z TVP 1? Zależy mi na roku 1997.
#wiadomosci #tvp #archiwum
Zaloguj się aby komentować
Sznuk i Strasburger to są wygrywy. Tyle rządów przetrwać w TVP w niezmienionej formule, bez upolitycznienia. Przypomnijmy że "1 z 10" jak i "Familiada" powstały w 1994 za II rządu Waldemara Pawlaka i od tego czasu było chyba z 10 następnych premierów :D
#tvp #wybory #1z10
Jeszcze większym wygrywem jest Elżbieta Jaworowicz ale to chyba inna broszka xD W zasadzie nie ma chyba programu który byłby emitowany dłużej do dzisiaj - ale prowadzący się tam zmieniali no i jednak trochę został upolityczniony ;)

Zaloguj się aby komentować
Coś przegapiłem? 11 graczy w 1 z 10 ? :D
#tvp #1z10

Zaloguj się aby komentować
Wytłumaczy mi ktoś na czym polega to rzekome kłamstwo i manipulacja? Bo obejrzałem kilka razy i dalej nie rozumiem ich wyjaśnienia #tvpis #tvp #jebacpis #tvn
Zaloguj się aby komentować
Skąd taka frekwencja? Nie wiem, ale się domyślam.
"Taka tępa propaganda, że weź spier... Nie byłem na żadnej manifestacji, ale jak widzę, że #tvp mówi, że w warszawie było 60tys ludzi, gdy każdy widzi ile było, to mnie ruszyło i myśle, że wiele osób ruszyło. Masz dziadzie i zobacz nas przy urnach jak w telewizji ściemniasz liczby"
Wypowiedź mojego znajomego, z poglądów lewaka, ale anarchisty co zawsze wybory bojkotował.
Gdy wy będziecie mi odpisywać że to wy byliście tym znajomym, ja tylko napiszę, że przewrotnie dziękuję #tvpis za odjebywanie chujni do tego stopnia, że wkurw ludzi ruszył ich do urn. Nie był to na pewno jedyny czynnik, ale obstawiam duży udział Rachonia i reszty funkcjonariuszy.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drugi gość się wypowiada, a w tle w kółko cieszy się ten sam koleś. Zero przebitek na inne sztaby. Zaorać.
#polityka #wybory #tvpis #tvp

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego przewijanie tego kanału jest niemożliwe TYLKO w momencie w którym było orędzie marszałka senatu, a wszędzie indziej się da (przed i po normalnie działa)?
#upc #upctv #tvp

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa aż mi rum przestał smakować, black tears na mych policzkach
debata - poważna i długa dyskusja na ważny temat
https://sjp.pwn.pl/sjp/debata;2554300.html
debata - publiczna dyskusja, w której przedstawione zostają różne poglądy dotyczące zagadnień politycznych lub problemów społecznych alb naukowych
https://wsjp.pl/haslo/podglad/58667/debata
dyskusja - ustna lub pisemna wymiana zdań na jakiś temat mająca prowadzić do wspólnych wniosków
https://sjp.pwn.pl/szukaj/dyskusja.html
dyskusja - wymiana opinii między osobami o odmiennych poglądach
https://wsjp.pl/haslo/podglad/37057/dyskusja
#tvp #debata #cotokurwajestjasiepytam #wybory
Zaloguj się aby komentować
ma ktoś zapis pytań z debaty?
#polityka #debata #tvpis #tvp
Zaloguj się aby komentować
Uuuu Tusk pewnie wytoczy proces w trybie wyborczym. Morawiecki powiedział, że Tusk ma obiecane stanowisko za to, że jak dojdzie do władzy, to przyjmie uchodźców.
#debata #tvp
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Będzie wysryw emocjonalno-polityczny, dużo przekleństw. Przepraszam.
Chciałem obejrzeć #fakty i #wiadomosci jedynie dla awantury w Holandii z #legia .
I przez to "musiałem" obejrzeć resztę syfu.
"Wy" na prawdę tak żyjecie? Starałem się przełączać na inne kanały, głównie reklamy w tym czasie(ysz kuu jprdl) ale mimo to tyle jadu i syfu we mnie wyszło, że nie doczekałem na #tvp i wyszedłem wkurwiony fest na spacer. Urwa. Odebrać wszystkim prawa wyborcze, albo **** "zapracować" sobie na nie posiadając niezbędną wiedzę.
Jak tak można. Ogrom naszego społeczeństwa siedzi i to łyka, frustruje się, wkurwia na tych drugich. Mój sąsiad z którym dobrze żyje, na przykład ogląda od wydarzeń na Polsacie do wydarzeń radio Maryja czy jak to się tam zwie. Siedzą przed tymi telewizorami, klawiaturami I myszkami i wielcy znawcy #polityka . Tusk! Kaczyński! Tusk! Kaczyński! JA PI⁎⁎⁎⁎LE. DNO SYF PORZOGA.
Chciałbym zaprosić do dyskusji ale chyba nie ma o czym i nie mam do tego nerwów.
(Tak wyszedłem niejako ze swojej nory gdzie serio, żadnych tego typu rzeczy nie widziałem. Da się. Jest k⁎⁎wa spokojnie. Pierdolony kwiat lotosu).
@jimmy_gonzale jeszcze podstawowa sprawa różnic między tvp i tvn
Tvp to telewizja publiczna i powinna dawać głos każdej stronie (kiedyś dawała). To że TVP w 80% zajmuje się Tuskiem to absurd kompletny, bo Tusk to człowiek, który nie ma żadnej władzy
A to, że TVN zajmuje się Kaczyńskim i PiSem to już całkowicie normalne, bo Kaczyński to człowiek, który jednoosobowo rządzi tym krajem, a pis tworzy rząd, który niemal w całości jest mu podporządkowany łącznie z prezydentem
TVN idealny nie jest, ale dzięki temu jest jakaś medialna równowaga w stosunku do TVP, więc mi to nie przeszkadza
Zaloguj się aby komentować

Samuel Pereira, pracownik telewizji rządowej, został skazany na trzy miesiące ograniczenia wolności - poinformowała prokurator Ewa Wrzosek, która złożyła prywatny akt oskarżenia wobec Pereiry. Sprawa dotyczy zniesławienia jej w jednym z wpisów w mediach społecznościowych. Wyrok jest nieprawomocny....
Dzisiaj byłem odwiedzić rano moja babcie. Akurat w tle leciało jakieś TVP albo TVP info. Odniosłem wrażenie, ze ta propaganda zrobiła jeszcze bardziej toporna.
Przez bita godzinę był non stop temat migrantow. To nie były żadne informacje tylko najbardziej obrzydliwe programowanie ludzi. Nie są się tego wręcz opisać.
Trzy minuty wypowiedzi jakiegoś polityka PIS o złym Tusku co chciał pakt migracyjny po czym od razu wjeżdża jakiś filmik ze skaczącymi murzynami i w tle wielkie napisy na ekranie pojawiające się po kolei TUSK CHCE W POLSCE DRUGIEJ LAMPECOSTAM
Potem jakaś wypowiedz Szydło - tez dosłownie trzy minuty i wjeżdża jakaś dramatyczna muzyka, pojawiają się jakieś dokumenty unijne i szara morda Trzaskowskiego.
Ludzie, którzy za to odpowiadają powinni mieć zarzuty kryminalne albo być opluwani na ulicach. To co oglądałem było tak obrzydliwe, ze nie da się tego opisać.
#tvp
W wakacje byłam u rodziców tydzień i TVP leciało pół dnia od rana. Rano jakiś program, który prowadzi Rachon i zaproszeni goście, wszyszcy mówiący jednym głosem. Zwykle klepią przez kilka dni jeden temat i zawsze znajdują mniejsze lub większe powiązanie z Tuskiem. Śniadanie mi się zwracalo dosłownie
Wczoraj, impraza rodzinna, rozmawiam z kims ze starszego pokolenia i slysze "ostatnio sporo jakis ludzi z Maroka czy skads jest w naszym miescie". Odpowiadam, no PiS wydawal wizy za 5000 USD to sa, do niemiec jada. Zagotowala sie, mowila cos ze tyle tych wiz nie wydali i to prwnie jakas wycieczka z Maroka
Zaloguj się aby komentować
TVPIS - broń, którą naładował Donald Tusk na siebie przy okazji oszukując ludzi.
Jako to, że jestem chyba największym hejterem POPISu tutaj, przypomnę tym którzy mają pamięć złotej rybki.
Przed rokiem 2008 Donald Tusk namawiał ludzi by nie płacili abonamentu na TVPIS,
Był też materiał video gdzie namawiał by nie płacić. Lecz po tylu latach ciężko mi znaleźć, szczególnie że głównym medium w tamtych latach była telewizja a youtube raczkował, a w polsce było znane google video, zanim google wykupiło youtube.
No i sporo osób posłuchało naczelnego wodza — w tym mój ojciec — który był od zawsze przeciwny publicznym mediom, bo zawsze była tam propaganda.
Lata mijały, PO miało większość, rządziło przez 8 lat. A co się stalo z tymi ludźmi? Komornik zawitał o haracz xD Ojcu weszli na emeryturę, 3k długu było.
Za każdym razem jak widzę propagandę TVPIS przeciwko PO, to mam to wielce w d⁎⁎ie, tak jak oni mieli ludzi w d⁎⁎ie po wyborach. W d⁎⁎ie, bo PO jest temu winne. Gdyby nie oszukał ludzi, to by nie było problemu, bo by TVPISu nie było.
Ale niestety, po przejęciu władzy, to nic się nie zmieniło, tylko propagadna przeszła z PIS na korzyść PO. Zobaczyli że media są dobre, o ile się nimi rządzi.
Dlatego #jebacpis i #jebacpo
#polityka #tvp #tvpis #telewizja

@Klopsztanga
No i sporo osób posłuchało naczelnego wodza — w tym mój ojciec — który był od zawsze przeciwny publicznym mediom, bo zawsze była tam propaganda.
Jak to czytam to mam wrażenie jakbym słuchał pokrzywdzonych u Jaworowicz "Pani redaktur przyszli kazali podpisac my nie czytali i tera trza placic".
Na jakiej podstawie, postanowił że nie będzie płacił? Bo usłyszał wypowiedź polityka, który się z tym podatkiem nie zgadza? A jak Twój Ojciec idzie po colę do sklepu to płaci złotówkę mniej bo nie zgadza się z wprowadzeniem podatku cukrowego?
I teraz jesteście niby 'pokrzywdzeni' bo nie zapłaciliście za coś za co powinniście zapłacić?
Ponoście konsekwencje swojej głupoty i nie zrzucajcie winy na Tuska że dostaliście karę. Fakt, jego nawoływanie do niepłacenia było kompletnie bezsensu i traktowałbym to jako kiełbasę wyborczą i mobilizowanie elektoratu. Jednak mimo wszystko robisz coś wbrew prawu to licz się z konsekwencjami a nie zrzucasz winę na innych

@Klopsztanga
jeśli dla ciebie to normalna sprawa, oszukiwanie polityków, jawne łamanie prawa przez polityka, to nie mam słów
Wskaż mi polityka który nie oszukuje. Mówisz o Tusku to przynajmniej wskaż takiego, którego znam a nie jakiegoś samorządowca z powołaniem, który dopiero zaczyna. Masz za złe politykowi że Cię oszukał? To tak jakbyś miał pretensję że przepowiednia wróżki się nie spełniła. Oni mają Ci dać oczekiwanie po to żeby się dosiorbać do stołka i wyciągnać z budżetu $$. Tak działa polityka, jeżeli jesteś innego zdania, czyli że to ludzie prawi i sprawiedliwy to jesteś łatwowierny - czyli w sumie to co napisałem w pierwszym poście. Tu nikt nie jest prawy i sprawiedliwy, tu każdy oszukuje.
Nie było to też łamanie prawa. Nawoływanie do zabójstwa jest karalne ale nawoływanie do niepłacenia podatków nie jest. Mam wrażenie że Ciebie cały czas dupa piecze że zostałeś oszukany przez polityka. No proszę, co za nowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze w kontekście Twojej łatwowierności:
Gdyby nie oszukał ludzi, to by nie było problemu, bo by TVPISu nie było.
Czyli twierdzisz że jakby ludzie posłuchali Tuska i nie płacili abonamentu to TVPis by upadło z braku środkow? O ile kojarzę Tusk nigdy nie mówił o zamknięciu publicznej TV, więc domyślam się że o to Ci chodzi. To CIę uświadomie że abonament płaci raptem 800K ludzi. Jakby przestali płacić tych 300zł rocznie to ile by ta telewizja straciła? 240 Milionów. No szok, nie pozbierają się po takim ciosie finansowym. Będą musieli usunąć rogaliki z kantyny.
Wychodzi więc że się dałeś naciąć na kiełbasę wyborczą i Cię dupa boli że Cię oszukali. Masz życiową nauczkę że politykom się nie wierzy w to co mówi tylko patrzy się im na ręce żeby wiedzieć co robią
Zaloguj się aby komentować

Wszystko wskazuje na to, że po trzech dekadach nieprzerwanej obecności mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów nie będą pokazywane w bezpłatnej telewizji. Telewizja Polska nie kupiła sublicencji od Polsatu, a ten nie zamierza transmitować rozgrywek w swoim głównym kanale. #ligamistrzow #polsat #tvp...
Zaloguj się aby komentować