To jest jakaś alternatywa rzeczywistość xD
#tvp #polityka

To jest jakaś alternatywa rzeczywistość xD
#tvp #polityka

@Anty_Anty mam wujka takiego:
Bo peło kradnie!
Co kradnie?
No Nowak kradnie!
Ale co kradnie?
No zegarek ukradł i w mafii był, Polaków okradał!
Ale go oskarżyli o korupcję na Ukrainie, sugerują mu łapówki w Polsce ale od trzech lat nie potrafią sformułować zarzutów.
Bo to klika, która się chroni!!!
No ja się w sumie zgadzam, ale to klika Ziobry przecież!
Nie Ziobry! On nic nie może bo łunia blokuje zmiany w sądach!
Ale co sądy mają wspólnego z prokuraturą?
Bo Tusk jest na smyczy Niemców!!!!!
W jaki sposób?
Obejrzyj telewizję to będziesz wiedział!!!!!!
Dżizys...
Zaloguj się aby komentować