Funkc. Kłeczek bądź co bądź - fachowiec - barwy zmienił jak dobry senior w #pracait - żadnych rozmów kwalifikacyjnych tylko dawaj chłopie na projekt bo nie mam kim robić XD
#heheszkipolityczne #heheszki #sejm #tvp

Funkc. Kłeczek bądź co bądź - fachowiec - barwy zmienił jak dobry senior w #pracait - żadnych rozmów kwalifikacyjnych tylko dawaj chłopie na projekt bo nie mam kim robić XD
#heheszkipolityczne #heheszki #sejm #tvp

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://wiadomosci.wp.pl/nielegalnie-niezgodnie-widowiskowo-i-skutecznie-opinia-6975865583102464a
Dobra,to ktoś ocenia inaczej twierdzenia odnośnie bezprawności działań PO w zakresie TVP ?
Może np @GordonLameman albo inny prawnik się wypowie ?
Oczywiście,że wiem,że to są krokodyle łzy, bo przecież sami podczas "pandemii" rządzili rozporządzeniami,ale czy to serio jest niekonstytucyjne czy ktoś ma argumenty że jest inaczej ?
#tvp #tvpis #wiadomoscipolska #prawo
@dsol17 a to ma jakieś znacznie? od lat rządzi bezprawie, różnica jest taka, że dla odmiany to teraz pisiory i ich trolle będą płakać, że rząd łamie prawo, z kolei rząd ze swoimi trollami będzie twierdził, że wcale nie bo tak sobie zinterpretowali przepisy.
cofnęliśmy się do 2015 roku z tą różnicą, że mamy mniej wolności i mniej do powiedzenia w unii, a będzie tylko gorzej.
@dsol17 Po co jakiekolwiek prawo jak zawsze aktualnie rządzący mogą sobie robić co chcą ?
Jeżeli tak szybko i widowiskow złamali prawo teraz to nie widzę przeszkód, że kiedy znowu będzie się działo coś nie po ich myśli to złamią je ponownie.
Mam nadzieję, że jednak się myle i rację ma grupa sympatyków nowej władzy z hejto, że to tylko 1 raz.
Zaloguj się aby komentować
Tak mną targnęła rozterka że najbliższy finał WOŚP może wrócić do TVP. Miła to myśl :-)
#wosp #tvp #dobregowieczoru
Zaloguj się aby komentować
No i się zaczęło, w telewizji rządowej #tvn ani słowa o relokacji nielegalnych imigrantów. TVP wyłączony więc stamtąd nikt się nie dowiedział. O tyle dobrze że jest jeszcze Polsat na straży pluralizmu. Wróciła nowa "jakość" Tuska. #bekazlewactwa #tvp #polsat
#polityka
@Robert_Kubica ja nawet nie wiem, jak zabrać się za Twój tok myślenia. Czyli za PiS było cacy. Manipulowanie danymi o relokacji, rozumiem...jak to na Twój pisiorski rozum przystało. Jednak dzieją się zmiany, na które ktoś czekał. To źle? Aaaaaa nie po waszej myśli...by zaoszczędzić mi nerwów, dołącz do czarnego grona. Szczęść borze...
@Robert_Kubica szkoda, że nic nie mówią o tym w publicznym TVN, bo mi się bardzo podoba ten mechanizm. W końcu jakieś rozwiązanie problemu od którego nie uciekniemy, bardzo dobrze zaprojektowana zasada solidarności i podziału obciążenia uwzględniająca też sytuację gdy jakiś kraj już ponosi obciążenie w związku z imigrantami. Świetna wiadomość!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękne to było. Dziękuje
#wiadomoscipolska #tvpis
A może już po prostu #tvp
Zaloguj się aby komentować
To się naogladalem...
#wiadomoscipolska #tvp
Zaloguj się aby komentować
Piękne. Geriatria i żelazny elektorat ma teraz niezły fuckup we łbach, choć fajniej by było, gdyby to powiedziała Holecka. xD
#polityka #jebacpis #tvp
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O c⁎⁎j dobrze się zaczyna xD
#polityka #tvp
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No! Tusek ma szczęście, że nie zdjęli 1z10 z anteny. Zatem nie wyprowadzamy ludzi na ulicę. Oglądajmy.
#1z10 #tvp #jedenzdziesieciu #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Coś czuję że o 19:30 zobaczymy Pana Orłosia jako prowadzomacego TVP wiadomości. A jakie są wasze typy?
#tvp
Zaloguj się aby komentować
Ups, chyba nie będzie dziś Panoramy o 18:00
#tvpis #tvp

Zaloguj się aby komentować

W oparciu o uchwałę Sejmu, minister kultury i dziedzictwa narodowego Bartłomiej Sienkiewicz odwołał prezesów i rady nadzorcze TVP, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej.
Politycy Prawa i Sprawiedliwości od wtorkowego wieczoru nie opuszczają gmachu telewizji polskiej przy ul. Woronicza w...
#wiadomoscipolska #polityka #tvp
Szybciutko 'Reset' ściągneli z vod.tvp.pl . Widać jakie były priorytety.

Zaloguj się aby komentować