Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#tinder
I o co tu chodzi? Że jak wcisnę X to tak jakby block? A serduszko to like? Nie można do siebie pisać bez tego? Na podstawie kilku zdjęć i tak skromnych opisów mam stwierdzić czy kogoś lubię czy nie?
Czyli jakbym chciał pisać z każdym, to muszę mu tą opcję udostępnić poprzez danie mu like?
Zaloguj się aby komentować
Też macie już dosyć social mediów, propagandy i nienawiści w Internecie oraz telewizji? Telewizora nie mam od kilku lat, ale teraz rozważam już nawet sprzedanie komputera oraz zamianę smartfona na zwykły telefon komórkowy. W sieci jest coraz mniej wartościowego contentu, na dodatek zniknęły wszystkie fora tematyczne i zostały zastąpione stronami typu Facebook pełnymi treści sponsorowanych oraz botów. Coraz trudniej zachować prywatność, jesteśmy śledzeni w celu profilowania reklam. Dostajemy usługi „za darmo” sami stając się towarem. Social media ograniczyły relacje międzyludzkie. Ludzie wolą pisać do siebie zamiast porozmawiać na żywo. Aplikacje randkowe zniszczyły rynek matrymonialny. Współczuję przyszłym pokoleniom, bo będzie coraz gorzej.
#technologia #internet #telewizja #tinder #samotnosc #rozkminy #zalesie
Zgadzam się z przedmówcami, odcięcie od technologii dzisiaj czyniłoby Cię XXI wiecznym analfabetą. Może zamiast rezygnować całkowicie spróbuj filtrować to co do Ciebie przychodzi?
Sam oprócz gmaila, linkedina i hejto nie mam innych kont w internecie bo wiem doskonale że spędzałbym tam eony mojego czasu.
A co do śledzenia, co z tego że sam się ukrywasz jak inni wokół Ciebie mają odpalone pięćset różnych systemów? Te systemy zdają sobie sprawę że jest tam ktoś więcej. To jak z wykrywaniem egzoplanet: nie widzimy ich ale jesteśmy w stanie je wykryć na podstawie zachowania gwiazdy w okół której krążą.
Zaloguj się aby komentować
Men be like: Mężczyźni na apkach datingowych wcale nie są tacy źli.
Tymczasem mężczyźni na appkach datingowych:
#tinder #badoo #heheszki #randki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #tinder #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Ugulem_to_troche_wygryw_troche_przegryw portale randkowe są zjebane bo szukanie drugiej połówki nie odbywa się jak szukanie sukienki.
W sytuacji, kiedy jak na tacy masz tysiące osobników, bierzesz pod uwagę 5% najlepszych. To jest jak z filmami, masz na Netflixie tysiące a i tak godzinę scrollujesz i nie ma co oglądać. A jak masz pięć kanałów w TV to zawsze coś wybierzesz i obejrzysz, może się okazać że wciąga cię jakiś film, którego mając tysiące do wyboru byś nie wybrał bo nie ma zachęcającego opisu.
Taki paradoks, im większy wybór tym gorzej się zdecydować, bo wydaje się że za rogiem coś jeszcze lepszego się pojawi.
Zaloguj się aby komentować
Moje umiejętności nawiązywania kontaktu z nowymi ludźmi są na tak niskim poziomie, że jeszcze trochę i z minusa przejdę na plus po drugiej stronie.
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #tinder

Zaloguj się aby komentować
Podegrałby ktoś apk Tindera bo nie mogę znaleźć nigdzie poza oficjalnymi źródłami?
#android #tinder
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uważajcie na tych oszustów z Tindera, zwłaszcza na apkę bo może wam podmienić konto na nowe podczas instalacji i support będzie miał na to wyjebane
#tinder

Zaloguj się aby komentować
Z tindera już nie korzystam, ale nie usunąlem konta. 2 dni temu odezwał się do mnie stary match, do którego nie pisałem. Dzień fajnie się pisalo, dziewczyna inicjowała rozmowę, bardzo była zainteresowana. Myślalem, że może coś z tego będzie, ale jak zwykle po 1-2 dniach pisania nie ma o czym w ogóle pisać. (Wyjątkiem była ta dziewczyna z borderem). Wszystko już zostało powiedziane. Nie zapraszalem jej na spotkanie tym razem, bo chciałem się lepiej poznać przez internet. Miałem zamiar ją zaprosić w nastepnym tygodniu, ale raczej nic z tego nie będzie.
Teraz zaczyna się ghosting powoli. Nic nie pisze, jedynie odpowiada na moje wiadomości kilkoma zdaniami. Nie mam kompletnie pojęcia o czym pisać tylko ,,jak mija dzień/wieczór/co robisz". Potem może jeszcze z 1-3 wiadomości i to samo.
Ja jestem chyba naprawdę jakiś wybrakowany społecznie. Jeszcze teraz sobota i taki dół mentalny złapał przez samotność, że masakra. Dodatkowo dowiedziałem się, że moja kuzyka rocznik 99 urodziła dziecko. Od 20 roku życia jest w zwiazku, w tym roku brala ślub. Dla mnie to totalna abstrakcja.
Samotność zabija.
#tinder #samotnosc
@L4RU55O Ale ja mam matche, nawet sporo, pisze do dziewczyn, nawet same do mnie piszą i zawsze jakieś wychodzą problemy. To nie tak, że nic w tym kierunku nie działam.
Może piszesz do lasek, które sobie przebierają jak chcą i tak to się kończy.
Skoro same dają mi lajka i do mnie piszą, to raczej są mną trochę bardziej zainteresowane niż tylko ,,przebierają''
@azovek nie przejmuj się, 20-letni syn mojej kuzynki ostatnio zmajstrował dzieciaka, a jeszcze w szkole siedzi xD ja miałam tylko wtf jak to usłyszałam.
Myślę, że Ty zwyczajnie za dużo analizujesz - nigdy nie będzie tak, że człowiek będzie perfekcyjny, każdy popełnia jakieś błędy - laska do Ciebie pisze, a ty już wymyśliłeś w głowie scenariusz, że za mało pisze i za nudno i nic z tego. Sorry, z takim podejściem Ci nic nie wypali. Tak samo ta inna laska co jej postawiłeś diagnoze przez internet, a może miała zwykłe PMS.
Ja się pokłóciłam na pierwszym spotkaniu z moim eksem, z którym miałam długi i bardzo udany związek później, ale zrobił coś co mnie zirytowało trochę, już nie pamiętam nawet co to było - i teoretycznie mogłam się odwrócić na pięcie i iść do domu (w sumie to nie mogłam, bo poleciałam do niego xD), ale po tej inicjalnej kłótni już było lepiej - po prostu musieliśmy się dogadać.
Tinder wyklucza te normalne interakcje, bo jak ten ci coś zle napisze, to masz 50 innych, co kończy się przebieraniem jak w ulęgałkach. Imprezy, znajomi, praca bądź wspólne zainteresowania - w takim kierunku szukaj, bo appki to klikanie bez celu, dziura bez dna.
Zaloguj się aby komentować
#gtothegcontent
Lecę z kolejną historią.
Dla tych, którzy mnie nie obserwują muszę napisać, że jestem skrajnie szczerą osobą (chyba autyzm) i zawsze oczekuje takiej samej szczerości od innych ludzi. Doceniam szczerość. Jak mi ktoś powie "wiesz co, nie podobasz mi się i nie możemy być przez to razem" to git, zamiast "babcia mi zmarła, odezwę się za tydzień" i typ znika na zawsze xD
Typ numer 2 - kłamczuszek
Często na Tinderze przesuwam osoby, które ZUPEŁNIE MI SIĘ NIE PODOBAJĄ. Czemu to robię spytacie? Bo wychodzę z założenia, że z kimś może mi mega kliknąć pomimo wyglądu. Raz byłam zakochana szaleńczo w chłopie, który mi się z wyglądu zupełnie nie podobał, ale gościu był tak inteligentny, że po prostu mnie pociągał nieziemsko w ten sposób. Swoją inteligencją i obyciem. Kulturą osobistą, opanowaniem, racjonalnością. Dlatego na Tinderze daje like'i gościom, którzy mi się podobają i niepodobają, ale mają coś interesującego w profilu, bądź ciekawy opis. U typa numer 2 był to ciekawy opis, którego już niestety nie pamiętam. Chyba poznałam go na Facebook randki. Dla tych, którzy z tego nie korzystali napiszę, że dużo da się tam spersonalizować/dodać dużo info o sobie, szkołę, wzrost, oczekiwania, czy masz dzieci, czy palisz. Możesz wyszukiwać tylko osoby, które spełniają określone wymagania. Ja jako, że mam 159 cm raczej nie pytam chłopów o wzrost, bo 99,9 % chłopów jest wyższa ode mnie. Wzrost jest mi również zupełnie obojętną cechą, może jedynie koleś niższy ode mnie byłby dla mnie trochę cięższy do ogarnięcia, bo jak już pisałam, mimo wszystko lubię jak facet jest nieco większy ode mnie/dominujący. Ten konkretny chłopak miał tam uzupełniony wzrost - 170 cm. Nie był zupełnie w moim typie (brunet o dojrzałym typie urody), ale miał spoko opis, to zagadałam, czemu by nie?
No i pogadaliśmy trochę, gościu pisał normalnie, zero spermiarstwa, zero obleśnych gadek o seksie. Był spoza Krakowa, ale wkrótce miał odwiedzić, więc się umówiliśmy na spotkanie
No i przyszłam na spotkanie, znowu wcześniej niż koleś... i tak się rozglądam, bo w umówionym miejscu multum ludzi. Nie mogłam go znaleźć... On mi opisał w co jest ubrany, a ja się zaczęłam rozglądać. Nagle ktoś mnie zachodzi od tyłu i mówi chyba "buu!" - patrzę, a to on
Znaleźliśmy kawiarnię, pogadaliśmy, ja sobie zamówiłam jedzenie bo głodna, on tylko piwko, nie miał za dużo czasu bo za godzinę miał pociąg powrotny. No i posiedzieliśmy, pogadaliśmy. Ogólnie spoko chłopak, ale całkiem inne światy, opisywał mi jakieś imprezki i chlanie - totalnie nie moje klimaty, duże picie u facetów mnie totalnie odstręcza. Więc cóż, pogadaliśmy, pośmialiśmy się. Narzekał na ceny w karcie, więc zapłaciłam za niego. On skromny magazynier, więc nie chciałam nadwyrężać jego budżetu. On mi przyniósł prezent w ogóle - własnoręcznie zrobiony miód - więc jakby to było moim wyrównaniem za picie
#randki #tinder
Szczerość to nie autyzm. Spektrum autyzmu lub jak kto woli asperger, odznacza się czymś innym. Ja mam np. nerwicę lękową i aspergera i jestem po 6 letniej terapii. Zjadłem szczękę na tych zaburzeniach psychosomatycznych. Asperger i spektrum autyzmu stało się ostatnio mocno modne. Ale dopóki kogoś nie zdiagnozuje psychiatra lub psychoterapeuta, to nie ma co sobie przypisywać takich cech. To wcale nie jest przyjemne i nie ma się czym szczycić, jeśli się tego naprawdę nie doświadcza.
@Klamra współczuję strasznie złych doświadczeń, ale nie ma co gatekeepować całego spektrum, bo różni są ludzie i różnie doświadczają tego stanu, a koleżanka @GtotheG z tego co wiem ma ADHD (zdiagnozowane przez lekarza?), a z różnych badań wynika, że kilkadziesiąt procent osób z ADHD jest również autystycznych i vice versa
@GtotheG robiłaś sobie internetowy test na AQ? to jest ok. pół godziny klikania odpowiedzi i nie wyłapuje mniej stereotypowych objawów (tym bardziej u kobiet), ale warto sobie zrobić IMHO, mi wychodzi ok. 38 punktów, a od 32 kierują na dalsze badania i bardzo często się potwierdza
Zaloguj się aby komentować