Mówiłem, że Zalewski to przyszłość. Żałowałem, że nie dostał szansy na MŚ.
Cieszę się.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Mówiłem, że Zalewski to przyszłość. Żałowałem, że nie dostał szansy na MŚ.
Cieszę się.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Zaloguj się aby komentować
wszedłem se na strims.top zobaczyć o której mecz, a tam takie coś xD
#mecz #reprezentacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Jupi! Wygrali! Wygrali uczestnictwo w Zbarażach! Matka boska wysłuchała modlitw!
#reprezentacja #pilkanozna #sport #mecz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pewien niegłupi gość o siwej, kudłatej fryzurze XDD
#mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować

Michał Probierz znów zaskoczył swoimi powołaniami. Na pierwsze zgrupowanie sięgnął m.in. po Patryka Pedę, a teraz pominął przede wszystkim Arkadiusza Milika. Wśród powołanych na mecze z Czechami i Łotwą w eliminacjach mistrzostw Europy próżno szukać też m.in. Jakuba Kamińskiego czy Bartosza...
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Co to jest za twitterowy rzeźnik od jakiegoś czasu, to ja nie mam pytań XDDDDDDD
#pilkanozna #reprezentacja #mecz #711 #heheszki no i musi być #pdk

Zaloguj się aby komentować
#mecz #bekazpisu #wiadomoscipolska #reprezentacja #polityka

Zaloguj się aby komentować
Należy zacząć, że mimo porażki reprezentacji mam tego wieczoru dobry humor, jakoś nie wiem dlaczego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
To niesamowite, że w kolejnym meczu daliśmy się spacyfikować takiej drużynie jak Mołdawia. Po "historycznym sukcesie", czyli zwycięstwie z Wyspami Owczymi wszystko było w naszych rękach a teraz znowu wracamy do sytuacji z obrazka. Może Was zaskoczę ale nie mam po tym meczu pretensji do Probierza. Przynajmniej, w przeciwieństwie do swojego poprzednika próbuje on świeżych rozwiązań. Trzeba tę drużynę zbudować od nowa, nawet kosztem przegranych eliminacji.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
To kto teraz? Papszun? Zagraniczny czy Probiez zostaje?
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Powiem tak. Bez względu na wynik jakim się ten mecz zakończy, to walczyli jak równy z równym. Brawo.
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Jeśli pokonanie przeciwników pokroju Wysp Owczych to dla nas ciężkie wyzwanie to ja nie wiem jak sobie poradzimy z tak silnym zespołem jak tym z Mołdawii. Myślę, że to już dla nas za wysokie progi by wygrać z takimi profesjonalistami.
#reprezentacja #pilkanozna #sport #mecz

Zaloguj się aby komentować
Niewiele z tej kopaniny da się wnioskować. Jakby probierz wystawil nawet 3 garnitur to wynik też pewnie bylby podobny, a przeciwnik gra przeciez w 10. Paździerz na razie standardowy. Ot jakies fartowne podanie lub przypadkowa niewrzutka na pole karne góra i może ktoś dobiegnie. No liga polska odczuwalna, ale nie da się coś wiecej powiedziec
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Zaloguj się aby komentować

Były selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa został zwolniony z Salernitany - ogłosił klub włoskiej ekstraklasy, którego piłkarzem jest Mateusz Łęgowski. Miejsce portugalskiego szkoleniowca zajął Filippo Inzaghi.
#pilkanozna #reprezentacja #sport
Zalewski w U-21. (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Ich to konkretnie pojebało.
#reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
ŁAMANIE! Z ostatniej chwili. Są powołania Probierza. Co myślicie?
Ja, tak krótko.
Bramkarze: meh. Skorupski. Nie ma Buły.
Obrona:
Echhhh - jest Wszolek i Kędziora. Brak Kiwiora!
Git - Nie ma Bednarka. Jest Cash.
Pomoc:
Git - Cieszę się ze Slisza. Zieliński, Frankowski, Szymański, Kamiński. Nie ma Krychy, Linettego.
Echhh - Grosik. Za zbrodnie uważam brak Zalewskiego.
Atak: nie mam zdania. Milik, Świderski, Marchwinski, Buksa.
Poratujcie opinią co do reszty bo ich kompletnie nie znam.
#reprezentacja #polska #eliminacje #mistrzostwaeuropy #eliminacjeme
Zaloguj się aby komentować
Lewy kontuzjowany, nie przyjedzie na najbliższe zgrupowanie. Ciekawe jak chłopaki sobie poradzą, chyba najlepszy moment na taki test bez lewego. Tym bardziej że przeciwnik słaby.
#reprezentacja #piłkanożna #lewandowski
Zaloguj się aby komentować
Śniło mi się, że zremisowaliśmy z Wyspami Owczymi 1:1.
Chyba za dużo oglądam ekstraklapy. Btw: wróciłem do oglądania po ok 20 latach ;)
#pilkanozna #mecz #reprezentacja
@jimmy_gonzale ja ekstraklasę i ligę mistrzów, legie i raków w Europie:) Trzeba pamiętać ze Polska liga się dopiero buduje, najczęściej w systemie 3 kroki w przód, 2 w tyl. Dużym wyzywaniem jest granie co 3 dni i to się odbije po Legii i rakowie. Kto sobie z tym lepiej poradzi to zobaczymy. Po wczorajszej Legii można zauważyć ze jak odpadnie 3 podstawowych zawodników to już tak nie błyszczy. Raków stracił 5 podstawowych graczy przez kontuzje ale jakoś sobie radzi, choć poniżej oczekiwań. Do tego zmiana trenera i dużo nowych zawodników, jak szwagra to ogarnie to szacun. Legia poki co takich problemów nie ma, jeśli się pojawia to wyjdzie jak są mocni. Pogoń zawsze się zesra przed kiblem, z reszta po 10 kolejkach maja już 5 porażek-wg mnie mistrza już nie zdobędą. Lech gra bardzo nierówno, jeśli velde czy marchwinski nie błysną to tez ciężko im wygrywać mecze. A to czub zeszłoroczny, do gry weszły Jagiellonia i Wrocław- zoabczymy na ile im starczy paliwa. Beniaminki, którzy w każdym meczu walczą o życie-szczególnie puszcza. Jak mówiłem, bedzie się działo:)
Zaloguj się aby komentować
Grzegorz Krychowiak to Norbi polskiej piłki. Dwa udane sezony w Sevilli pozwoliły mu na jakieś osiem lat w reprezentacji z dychą na plecach, z czego połowę czasu potykał się o własne nogi. Zrezygnował sam z siebie po stu występach co daje mu pewne miejsce w historii.
#pilkanozna #reprezentacja #mecz

Zaloguj się aby komentować

Już nie będziemy musieli oglądać się na kolejnych selekcjonerów.
Krychowiak sam, z własnej woli wykluczył się z reprezentacji.
Świętujcie razem ze mną. Grzesiu, chwilami było miło. Dziękujemy ci za te wszystkie wymuszone faule.
#sport #pilkanozna #reprezentacja #krychowiak