Społeczność

Mecz

10
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona

Skłamałbym, gdybym powiedział, że przez całe 90 minut wierzyłem w Barcelonę - początek pierwszej i drugiej połowy zbyt mocno zwiastował tzw. gen przegrywu, który Barca prezentuje od prawie 10 lat. Na całe szczęście PSG ma taką przypadłość w jeszcze większym stopniu I w tym największą pokładam wiarę w tym dwumeczu, że PSG zawsze może być gorsze
Whoresbane

@bojowonastawionaowca Przez większość meczu dobrze grali. Gdyby nie problemy ze skutecznością to w pierwszej połowie byłoby 3:0

Zielczan

@Whoresbane też prawda, początek drugiej połowy się rozlecieli i zabolało, ale ogółem to raczej kontrolowali grę

Zaloguj się aby komentować

Moje typy. Screen dla przypomnienia, z przed chwili.

jimmy_gonzale

@jimmy_gonzale to sam do siebie pogadam. Uwalileś już dwa mecze.

Odwrocuawiacz

@jimmy_gonzale nic się nie martw, jeszcze trafisz kupon że tylko 1 nie wejdzie

Halo, żyjecie? Tag jest martwy.

Kanciak

@jimmy_gonzale Barcelonę ogladasz?

@Kanciak Yup. Ale będę przełączał na Borussia AC Milan. Kilka fajnych meczy na raz.

@Eber strims.top ale zainstaluj wcześniej ublock origin jak nie masz.

Kanciak

@jimmy_gonzale wczoraj mi galatasaray czy jak to się pisze zjebalo kupon. Oby dziś weszło:) napoli z realem naprawdę dali fajny mecz

Kto ogląda #pogon #lech ? 3:0, dwie bramy w 5 minut. ;)

#mecz #pilkanozna
Kanciak

I to jest w essie piękne:) ogrywasz 4:1 mistrza polski a następnie dostajesz 3:0 od drużyny z która wygrałeś rywalizację o 3 miejsce w sezonie:)