Postaw na Legię Warszawa = wygrasz hajsy
Postaw na Polonię Warszawa = przegrasz
Postaw na Reprezentację = przejebiesz
Logika piłki kopanej u bukmachera
#sport #pilkanozna #legia #poloniawarszawa #reprezentacja #mecz #bukmacherka




Postaw na Legię Warszawa = wygrasz hajsy
Postaw na Polonię Warszawa = przegrasz
Postaw na Reprezentację = przejebiesz
Logika piłki kopanej u bukmachera
#sport #pilkanozna #legia #poloniawarszawa #reprezentacja #mecz #bukmacherka




Zaloguj się aby komentować
A Wy jakie filmy lubicie?
#heheszki #memy #reprezentacja #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
#mecz #pilkanozna #heheszki #memy #reprezentacja #bestofthebest
Oto skrót najlepszego meczu rozegranego przez polską drużynę w ciągu ostatnich kilku dekad.
Zapraszam do plusowania.
Zaloguj się aby komentować
#mecz #pilkanozna #heheszki #memy #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem mema. Dałem z siebie całe 21,37%.
#pilkanozna #sport #pzpn #reprezentacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #reprezentacja
Kiedy zeżarłeś cały granulat dla Guardiolów i udajesz niewiniątko

Zaloguj się aby komentować
Miód skład w C+. Proszę oglądać!
https://www.youtube.com/watch?v=YjmxPiKp2aw&ab_channel=CANAL%2BSPORT
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
#piłkanożna #selekcjoner #pzpn #michałprobierz #reprezentacja


Zaloguj się aby komentować
> Zostajesz prezesem PZPNu
> Dotychczasowy selekcjoner spierdala w siną dał
> Ochroniarz kadry okazuje się neonazistą
> Wyniki sportowe leżą
> Zatrudniajsz na selekcjonera człowieka podejrzewanego o korupcję
> Sportowo wciąż padaka
> Afera premiowa o której wie każdy oprócz Ciebie
> Zmieniasz selekcjonera na uznane nazwisko, które okazuje się mieć totalnie wywalone na swoje obowiązki
> Wokół kadry orbitują ludzie skazani za korupcję
> Oficjalne wycofanie jednego że sponsorów
> Pozostali też rozważają taki scenariusz
> Kapitan udziela głośnego wywiadu, gdzie między słowami zarzuca Ci brak klasy
> Sportowo upadacie na dno
> Kibice wkurwieni jak nigdy
> Trzeba znaleźć nowego trenera i ratować wizerunek
> Każdy oprócz kilku memiarzy się modli "tylko nie Probierz"
> Zatrudniasz Probierza bo to Twój kumpel
#reprezentacja #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Kulesza przywrócił PZPN do najgorszych czasów - change my mind.
#pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować

Cezary Kulesza mianował Michała Probierza selekcjonerem reprezentacji Polski. 50-latek przejmuje drużynę w ekstremalnej sytuacji. Na przygotowanie zespołu do debiutu ma raptem trzy tygodnie, a powołania musi wysłać do najbliższej niedzieli. #mecz #reprezentacja #pilkanozna
Jasny c⁎⁎j Probierz selekcjonerem xD
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Mam świeże info. Trenerem zostanie MP.
Nie ma za co.
#reprezentacja #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja to uwielbiam tych co uważają, że w Polsce piłka nożna powinna mieć niepodważalny status sportu narodowego, bo jest nr 1 na świecie jeżeli chodzi o popularność. W takim razie Niemcy czy Japończycy nie powinni stawiać na motoryzację i promować swoich wielkich koncernów motoryzacyjnych, które są znane na świecie na których zarabiają miliardy. Tylko powinni iść w konkurencję z Google i Facebookiem, próbując tworzyć własne podróbki tych marek, bo przecież to są jeszcze większe brandy globalne niż Mercedes, BMW czy Toyota. A, że będą skazani na porażkę i nic nie osiągną, to cóż, po co promować się w tym w czym jesteś dobry i dbać o markę np. nr 7 na świecie, skoro ta nr 2 jest wyżej i ona jest w innej dziedzinie, o której ty nie masz pojęcia XD
Polska powinna promować i stawiać na sport, w którym ma ogromne sukcesy, a nie porażki z Albanią, Moładwią i wymęczone zwycięstwo z amatorami z Wysp Owczych. Zwłascza, że siatkówka to nie jest jakiś rzut beretem w Wąchocku o Puchar Sołtysa, tylko sport nr 5 na świecie, śledzony regularnie przez kilkaset milionów widzów. Sama Brazylia i Stany Zjednoczone, w których ten sport jest popularny, bo mają silne reprezentacje, to ponad 0.5 miliarda ludzi. Doliczmy do tego spore kraje w Europie jak Francja czy Włochy oraz Polska, zwróćmy uwagę na mocno rosnącą popularność siatkówki w 125-milionowej Japonii i okaże się, że jesteśmy blisko miliarda populacji. Oczywiście, że siatkówka nie przebije nigdy popularnością piłki nożnej, ale jak Twoje dziecko ma ogromny talent do śpiewu i lewe nogi do gry w piłkę, to chyba wyślesz je na zajęcia muzyczne, a nie na na piłkę nożną, bo ta jest popularniejsza
#sport #siatkowka #pilkanozna #reprezentacja #gownowpis
@Lukato zawsze to samo, gdy Polacy wygrywają xd
Siatkówka jest sportem nudnym, mało emocjonującym, między zawodnikami nie ma kontaktu, 3 dotknięcia piłki zabijają spontaniczność w tej grze, ilość punktów jakie się zdobywa jest ogromna, przez co jest to monotonne, nie ma potencjału do dyskusji nad tym co się dzieje, zawodnicy się nie wyróżniają
Można siatkówkę lubić, może sprawiać frajdę, nie ma w tym nic złego, ale formuła tego sportu po prostu mocno ogranicza jego efektowność
@Lukato nie lubię takich dyskusji licytowania się co jest popularnym sportem, a co nie. Takie skoki narciarskie to faktycznie zawodowo uprawia garstka ludzi i liczy się w nich ledwie kilka państw - ale i tak w Polsce to sport bardzo popularny zimą, kiedyś przebijał nawet tą nieszczęsną piłkę nożną. Albo loty szybowców, jeszcze bardziej niszowa dyscyplina.
Nie ma co zmieniać upodobań ludzi ustawą
Zaloguj się aby komentować
Bawi mnie jak wszyscy w tej naszej nieszczęsnej reprezentacji zwalają winę na Lewandowskiego, że nie umie grać i w sumie to przez niego wszystko co złe. Gość dzisiaj w Barcelonie, kilka dni po kompromitacji Polaków z Albanią, strzela sobie brameczkę i zalicza 2 asysty na luzie. Kilka dni i nagle z "drewna" staje się piłkarz, który robi różnicę w grze drużyny i daje wyniki. Tak samo było, gdy grał w Bayernie czy Borussi Dortmund. Lewy to może i nie jest format CR7, Messiego czy Mekambe xD Natomiast jest to bardzo solidny piłkarz, który sprawdził się w 3 silnych klubach europejskich, z czego 2 (Bayern i Barcelona) to absolutna topka Europy. Skoro potrafił strzelać w Borussi, potem wykręcić astronomiczne wyniki w Bayernie, a teraz pomimo 35 lat na karku nadal strzelać bramki i asystować w nowym klubie i lidze której dotąd w ogóle nie znał, to wydaje mi się, że nie z Lewandowskim jest problem w tej reprezentacji. Zobaczycie, że jak on odejdzie to nie będzie miał kto strzelić bramki nawet Wyspom Owczym XD
BTW, Ogromne gratulacje dla prawdziwej reprezentacji polskich siatkarzy. Kopacze mogą się tylko uczyć
#lewandowski #mecz #gownowpis #przemyslenia #reprezentacja
@Lukato w ostatnich meczach to on nie potrafił prosto kopnąć piłki. W tym sezonie to jego pierwszy dobry mecz w Barcelonie. Dostaje największe baty od opinii publicznej bo jest najlepszy, a kadrze nie daje nic. Myśle ze największa frustracja ludzi jest z faktu ze większość z piłkarzy gra dobrze w klubach a potem na kadrze wyglada jakby pierwszy raz zobaczyli piłkę. A ze Lewandowski jest twarzą tej drużyny to jemu najbardziej się obrywa
Zaloguj się aby komentować
PZPN i dziennikarze mówią o potrzebie stabilizacji, a nie dali Santosowi dograć eliminacji do końca.
Abstrahując od tego jak to wyglądało, powinien to dograć. A wyglądało tak jak można się było po nim spodziewać.
Jeśli chcieliście świeżych pomysłów itd. to nie ten trener.
Zły wybór Kuleszy, zrobiony chyba głównie po to, żeby mieć duże nazwisko i móc się nim chwalić (załatwiłem lepszego niż Boniek) i zamknąć usta piłkarzom.
Szkoda, ale cóż. Uważam, że Albania wygra z Czachami, a my z Wyspami Owczymi i Mołdawią. W takim układzie decydujący o awansie będzie ostatni mecz eliminacji, z Czechami na Narodowym.
Trenerem zapewne zostanie Papszun, a on akurat ma więcej charakteru niż wszyscy piłkarze. Poza tym piłkarze są teraz na takiej pozycji, że nie mają nawet pół możliwości zakwestionować trenera w jakikolwiek sposób (np. trener z Ekstraklasy, bez pozycji w światowym futbolu...) jak mogli to robić jeszcze przy Brzęczku czy Michniewiczu.
#reprezentacja #pilkanozna
Sytuacja do przewidzenia. PZPN ma fatalną prasę - Misiek, afera premiera, Stasiak. Jak doszły do tego fatalne wyniki sportowe to Kuleszy zaczął się palić grunt pod nogami i potrzebował kozła ofiarnego aby samemu nie zostać wywiezionym na taczce. Tą decyzją kupił sobie trochę czasu.
Jestem zawiedziony dotychczasową pracą Santosa ale dałbym mu jeszcze jedno zgrupowanie na poprawę błędów. Fakt, że taki długodystansowy trener kończy z nami przygodę po sześciu meczach w jakimś sensie wystawia nam świadectwo.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #mecz #pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
#reprezentacja #pilkanozna #heheszki
Może by tak za selekcjonera dać grubasa Walaszka? Przynajmniej było by śmiesznie.
Może dawałby z siebie całe 27% ale za to w reprezentacji byłoby jako tako.

Zaloguj się aby komentować

Fernando Santos został odwołany z funkcji selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski przez prezesa PZPN Cezarego Kuleszę - wynika z informacji Przeglądu Sportowego.
#wiadomoscipolska #polska #reprezentacja #pilkanozna #pzpn #fernandosantos #zwolnienia