Zdjęcie w tle
Fantom_s

Fantom_s

Debiutant

Dołączył/a: 19.01.2023

  • 4Wpisy
  • 6Komentarzy
  • 2Obserwujących

że co Dziani?!! Co ty masz teraz do ligi włoskiej? Dziani zapamiętaj sobie jedno rzecz. Liga włoska... liga włoska urodziła wielu wspaniałych tre..trenerów. Oni mają wypracowany pewien system, pewien system szkolenia który przygotowuje kończących kariery piłka...żi. (Romek ja jestem spokojny). Panowie, Ja jako prezes polskiego związku piłki nożnej wprowadziłem pewien system eeee szkolenia, uefa pro który ma pomóc polskim trenerom eeee w podobnej dro... drodze. Ale co ty Dziani mówisz że pzpn to beton?! Ale co mnie obchodzi że byłeś w sprawach licencyjnych Ełkaesu osiem razy?! To nie była moja kadencja! Tak to my nie będziemy rozmawiać

#kanalbekowy #reprezentacja #pilkanozna

4670cbab-3536-46ef-9eed-1207a86b3b93

Zaloguj się aby komentować

Naczy ja wam powiem tak. Wybór jakiegoś portugalczyka zamiast Kollera czy Potkowicza (Romek ty mówisz Petkovića z internetu a ja z głowy mówię tak?) jest dla mnie dużą niespodzianką jak na wieloletnią znajomość z Czarkiem Kuleszą. Ja żem zawsze uważał, że Polska Reprezentacja powinna czerpać wzorce z zachodniej myśli szkoleniowej, tak? Sam pamiętam niekiedy mordercze treningi u Magata kiedy ty już nie mogłeś a on ci kazał jeszcze dokładać z wontroby na treningu, tak? Dizciplieren i antizipiren to były myśli przewodnie które przyniosły Magatowi sukcesy; takimi wartościami kieruje się też Koller tak? i takimi powinna kierować się nasza reprezentacja. Romek ty mówisz że Szantos to dobry trener, bo z portugali. Ale weź mi powiedz która liga portugalska jest w europie, 6? 7? przecież to gorzej jak włoska. Ja wam panowie szczerze powiem, że żem Czarkowi zadeklarował swoją gotowość na bycie dyrektorem sportowym, coś w stylu polskiego Birhoffa, tak? i czekam na odzew z reprezentacji

#kanalbekowy #reprezentacja #pilkanozna

3ec3c2f7-235c-4271-80c3-1935bc3a850f

Zaloguj się aby komentować

Czy umiejętne stosowanie perfum możemy nazwać sztuką?

 

Jak to jest, że niekiedy zapachy płatają mi figle. Jak to jest, że jednego dnia gdy za oknem chlapa i plus 10 coś pachnie inaczej niż gdy ściśnie lekki mrozek i powietrze stanie się suchsze? (wiem że istnieje grupa letniaczków i tych na chłodniejsze dni, ale temat jest chyba bardziej złożony). Nos zawsze wysmarkany, kataru nie miałem chyba rok a węch wydaje się ostry. Zapachami żongluję, więc i o przyzwyczajeniu do czegoś nie może być mowy.

Jest jakaś określona grupa składników, które ,,klękają" a inne uwydatniają w pewnych warunkach?

 

Drugie pytanie. Aplikując na ubrania sporo tracicie na trwałości i projekcji? A z drugiej strony czy aplikując blisko nosa (szyja, za uszami, głowa) nie robi się sobie szkody, bo wtedy łatwo przyzwyczaić nos i stracić odpowiednie wyczucie stosowania?

@Fantom_s Temperatura i wilgoć powietrza ma wpływ na to jak odbieramy zapach. Sama skóra użytkownika też może mieć wpływ na projekcję, trwałość i nawet sam zapach. Wydaje mi się, że ogólnie podatność na takie zmienne to kwestia całych kompozycji, a nie pojedynczych nut.
Z drugim pytaniem jest trochę prościej. Skóra bardziej projektuje, ale zapach szybciej się ulatnia. Coś za coś. Każdy po pewnym czasie ma swoje nawyki.

Zaloguj się aby komentować