Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Prace inspirowane tradycyjnym tkactwem i garncarstwem, a także obrazy z płyt winylowych i moda - stworzone przez podlaskie artystki będzie można zobaczyć na wystawie w Korei Południowej. Wernisaż zaplanowano na 21 stycznia. Wystawa „Od nici do światła. Kobiece oblicza sztuki na szlaku Podlasie -...
Zaloguj się aby komentować
Kolejne pudełeczko-akwarium z wypukłymi rybkami, tym razem w tonacji zielononiebieskiej
To jak na razie ostatnia moja szkatułka-akwarium dostępna od ręki - pozostałe już się rozeszły, ale pewnie w przyszłości jeszcze jakieś zrobię, podoba mi się ta konwencja pudełka
Jeśli ktoś potrzebowałby personalizowanej skrzyneczki z motywem na życzenie, również zapraszam do kontaktu
#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #diy #akwarium #akwarystyka #ryby #pracowniaapaturium




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak zimno, że aż skrzyneczka mi zamarzła
Coś pasującego do aktualnej zimowej atmosfery - nieduże pudełko inspirowane twórczością Lovecrafta i antarktycznym horrorem, z ręcznie rzeźbionymi, malowanymi i lakierowanymi detalami wypukłymi i przejrzystymi, wypukłymi zdobieniami imitującymi lodową powłokę. Kompozycja ozdobiona projektowanymi przeze mnie szklanymi kaboszonami imitującymi oczy, dno pudełka wyklejone czarnym filcem.
Skrzyneczka ma wymiary 14,5 x 9 cm i świetnie sprawdzi się jako dice box lub pudełko na inne drobne przybory do #rpg #zewcthulhu , ewentualnie na inne, niezwiązane z grami drobiazgi. Zamarzło bardzo porządnie, więc raczej nie ma szans na to, że kiedyś się rozpuści i uwolni zamrożony w nim bluźnierczy horror
Tę i inne moje skrzyneczki można nabyć tutaj lub skontaktować się ze mną w sprawie zakupu bezpośrednio przez PW. Zbieram też już zamówienia na pudełka personalizowane na terminy okołowalentynkowe - jeśli ktoś byłby zainteresowany, również zapraszam do kontaktu
#rekodzielo #handmade #tworczoscwlasna #lovecraft #fantastyka #gry #diy #sprzedam
#apaturiart





Zaloguj się aby komentować
Skrzynka-książka z motywem z #silksong, z grafiką na życzenie zamawiającego. Tradycyjnie decoupage na drewnie, do tego ręcznie formowane, malowane i lakierowane detale wypukłe na wieczku i "grzbiecie", wypukła i srebrzona imitacja stron po bokach, metalowe zapięcie i ozdobione wnętrze wieczka z cytatem. Dno wyklejone czarnym filcem.
Więcej moich szpargałów twórczych jak zawsze na #apaturiart
#rekodzielo #handmade #diy #gry




Zaloguj się aby komentować
Odrobina lata w środku zimy
Przy takich projektach można zapomnieć o pogodzie za oknem
#handmade #rekodzielo #diy #prezent #gry #ogrod #pracowniaapaturium




Zaloguj się aby komentować
#konstruktorelektrykamator
Dokładne przyrządy pomiarowe to przekleństwo perfekcjonisty.
Na zero nie udało się, ale sprawdziłem w każdej możliwej przekątnej.
I jak to mawia kumpel z wojska: "Jest w pizdeczkę"
Tylko jak ja teraz przeniosę tą płytę? Ona waży ok 300kg.
#diy #rekodzielo #obrobkametali


Zaloguj się aby komentować
#rekodzielo
Zrobiłem kilka bransoletek, jutro mam wigilie z ekipą, może komuś się spodobają ;)

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem dla mojego ziomeczka taką o to lampeczkę z Ghost Leviathanem z gry Subnautica, duzo roboty przy tym bylo, ale finalnie fajna zabawa
#rekodzielo #diy #sztuka


Zaloguj się aby komentować
#rozdajo ręcznie zdobione, smocze pudełeczko w zimowych klimatach!
Pudełeczko jest małe (przekątna wewnętrzna około 6 cm), zaopatrzone w metalowe zapięcie i wyklejone czarnym filcem. Na wieczku niebieskie smocze oko pod szklanym kaboszonem w ręcznie rzeźbionej i malowanej oprawie, do tego imitacja lodowej powłoki i kryształków lodu oraz ozdobne, lekko metalizowane obrzeże. Całość zabezpieczona lakierem.
Pudełeczko trafi do jednej z osób, które zapiorunują ten wpis - nie próbowałam jak dotąd hejto-losu, ale mam nadzieję, że jakoś ogarnę i nic nie zepsuję. Ogłoszenie wyników w środę o 20:00. Przesyłka oczywiście na mój koszt.
A jeśli ktoś szuka jeszcze prezentu last minute w klimatach #akwarystyka #przyroda #fantastyka #fantasy #lovecraft #dnd, niedawno wrzuciłam skrzynki, które aktualnie mam na stanie, na allegro (nazwa użytkownika ta sama, co tutaj). Jeżeli ktoś nie lubi tam kupować, ale byłby zainteresowany nabyciem któregoś pudełeczka z oferty, zapraszam do kontaktu - przy zakupie bezpośrednio ode mnie jest rabat
#smoki #rekodzielo #handmade #apaturiart



@Gubernator Dziękuję! Pewnie, że można - cała oprawa oka na wieczku jest ręcznie rzeźbiona z glinki i pomalowana. Do posrebrzenia użyłam srebrnej farby akrylowej i srebrno-niebieskiej pasty metalicznej, plus dodałam trochę płatków szklistych dla bardziej "lodowego" efektu. Wzór na obrzeżu został posrebrzony w podobny sposób, tu z kolei użyłam fragmentów ażurowego dekoru z foremki i pasty puchnącej.
Wylosowany piorun z wpisu - @bojowonastawionaowca
https://hejto-los.pl/9bb92f0d-1118-4569-93e0-0c7b38547412
#hejtolos
Wpis dodany za pomocą aplikacji hejto-los
Zaloguj się aby komentować
Cześć. Jeśli szukacie jakiś nietuzinkowych, oryginalnych prezentów w tym zalanym bezduszną, fabryczną produkcją świecie, to z całego serca polecam manufakturę cioci @Apaturia :)
Piękne są te drobiazgi od niej, z czułością i kunsztem wykonane, naprawdę high quality. Wręcz za lekkie, bo wyglądają bardzo poważne (sugerowałem żeby pod filc w środku ołowianą płytkę dawała
Jak widać nietypowe zamówienia jej nie straszne, i skrzyneczkę dla wędkarza zrobi, i tabliczkę, nie boi się wyzwań dziewczyna.
Właśnie pakujemy prezenty na święta i się ponownie jaramy. :)
Bardzo mi się podobają fosforyzujące elementy, choć pewnie mało będzie okazji je podziwiać.
#rekodzielo #decoupage #sztuka #prezenty #diy #ozdoby #apaturiart






Zaloguj się aby komentować
Ehhh ta gwiazda ma ponad 30 lat. Własnoręcznie dekorowana za gówniarza. Obgryziona przez myszy na strychu, czas na renowację.
#rekodzielo #koleda

@GazelkaFarelka tak jak zazwyczaj mam z tyłu święta tak zawsze lubiłem kolędników
Zaloguj się aby komentować
Skarpetki od różowej. Aż muszę się pochwalić. #ciekawostki #rozowepaski #rekodzielo

Zaloguj się aby komentować
@Giban i tutaj muszę Cię zaskoczyć Gagatku, otóż patacord był jakby "za rzadki" w środku, w sensie na zajęciach, czy supłach się rozpłaszczal, co nie wyglądało zbyt fajnie, teraz używam specjalistycznych, wyjatkowych, okraglych sznurówek z aliexpress, mam też odblaskowe:)
Karabinczyki też z aliexpress xDc
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na kartkę świąteczną to serdecznie polecam twórczość @Apaturia
#rekodzielo #apaturiart



Zaloguj się aby komentować
Czasem na warsztacie trzeba zrobić miejsce na coś innego niż skrzyneczki - popełniłam serię kartek świątecznych
Kartki mają około 15 x 15 cm i są w formie rozkładanej okiennicy zawiązywanej z boku wstążką. Wewnątrz jest miejsce na wklejenie dopasowanej kolorem do całości wstawki z życzeniami. Życzenia mogą być oczywiście personalizowane
Jeśli ktoś reflektowałby na zakup, cena to 30 zł od sztuki plus koszty wysyłki, mogę też wykonać ten sam motyw w innych wariantach kolorystycznych lub, z małą dopłatą, dorzucić do kompozycji elementy personalizowane. Jeśli ktoś chciałby zamówić na święta skrzyneczkę z dopasowaną do niej kartką tego typu, również jest taka opcja
Więcej szpargałów twórczych z Pracowni Apaturium tradycyjnie na #apaturiart
#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby #kartki #swieta #ptaki #smoki #fantastyka #fantasy #rpg




Zaloguj się aby komentować