Hej #perfumiarze znacie jakieś damskie zapachy podobne do Gucci Rush 2?
#pytanie #perfumy #pytaniedoeksperta

Hej #perfumiarze znacie jakieś damskie zapachy podobne do Gucci Rush 2?
#pytanie #perfumy #pytaniedoeksperta

Zaloguj się aby komentować
Szukam reklamy co raz mi się pojawiła na youtube, jakiś preparat z dopaminą. Były tam wszystkie witaminy, kofeina, żeńszenie chyba. Taka niebieska tubka to była. Nie mogę tego nigdzie znaleźć teraz. Pomoże ktoś?
#pytanie #pytaniedoeksperta #narkotykizawszespoko #youtube #sport #reklamy #suplementy
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś nissana micra 3? Fajne autko? Micry II mechanicznie były mało awaryjne ale za to, najczęściej padał tam immobilizer i czujnik deszczu chamsko się psuł. Elektryka była w średniej jakości. Jak to się ma w przypadku nissanów micry 3. Ma ktoś z was takie autko? Najbardziej benzyna mnie interesuje.
#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #nissan
Zaloguj się aby komentować
Czemu jak na Hejto się zaloguje to potem mnie wywala i muszę jeszcze raz się logować? Tak się dzieje po ostatniej aktualizacji.
#pytanie #pytaniedoeksperta #hejto #technologia
Zaloguj się aby komentować
Pytanko do osób ćwiczących sztuki walki. Nie uważacie, że treningi w kimonach np bjj, sambo itd są trochę niepraktyczne? No, bo w MMA, albo na ulicy nie macie za co złapać a widzę, że mnóstwo technik się opiera właśnie o łapanie komuś tego munduru. O wiele lepsze wydaje się być np no gi sambo, ale nie ma za dużo szkół, które tego uczą. Myślicie, że przesadzam czy faktycznie nie ma praktycznego sensu?
#sztukiwalki #sport #pytaniedoeksperta #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Ktoś ogrania może #tiktok ? Próbuje ściągnąć ten program live na komputer ale nie idzie w ogóle. Próbowałem vpn i innych przeglądarek i lipa :/ #pytaniedoeksperta #socialmedia #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Hejto! Ale mam bekę xDD Potrzebuje tylko odpowiedzi na pytanie z prawa czy nie wpieprzę się w jakiś pozew.
Otóż zadzwonił do mnie mój dłużnik. Firma która odwołała targi, nie zwróciła za to pieniedzy choć powinna, a teraz do mnie zadzwonili... CZY NIE CHCE SIE U NICH WYSTAWIAĆ I CZY NIE CHCE O TYM POGADAC ONLINE :DDDD
Otóż bardzo chętnie chuje xD
2 lata pieniędzy mi nie oddajecie, telefony które miałem i na które kontaktowałem się na początku w sprawie ustalania szczegółów już nie odpowiadają bo po co, maile tak samo, odbębniłem cała mozliwą drogę polubowną czyli:
przed uplywem USTALONEGO PRZEZ OBIE STRONY terminu zwrotu pieniędzy wysłałem informacje że nie mam pieniędzy na koncie.
po upływie przypomniałem się mailowo ponownie.
dwa tygodnie później przedsadowe wezwanie do zapłaty
wysłanie przedsądowego wezwania pocztą polską wraz z notą karną.
wykonanie 50 telefonów, z czego 2 razy udało mi się tylko z kimkolwiek połączyć bo przestali ode mnie odbierać, ale inne numery jakoś mogły się połączyć xD
Oczywiście zapewnienie że wszystko będzie uregulowane itp.
I co? Wy do mnie dzwonicie z propozycją spotkania biznesowego?!
Przez jakiś błąd proceduralny zadzwonili wczoraj czy nie chce porozmawiać o wystawiennictwie online z nimi.
Chce to nagrywać. Całe spotkanie, chcę początkowo popytać o szczegóły, płatności ewentualne zwroty, o to co było w przeszłości i o czym "słyszałem" a później wprost - czemu mnie okradziono i czy nie uważają że to splunięcie dzwonić do kogoś kogo okradli i proponować mu wchodzenie we współpracę.
Będę oczywiście miły, nie mam zamiaru opublikować niczyjej tworzy, danych itp wiem zresztą, że po drugiej stronie stoją normalni pracownicy którzy mi nic nie zrobili - ale mam zamiar publikować nazwę ich firmy i to jak ze mną postąpili.
Wszystkie szczegóły, szczególnie że na całość mam dowody wraz z wymianami mailowymi, fakturami itp.
Poszukałem, popytalem - przypału prawnego nie powinno być, ale może ktoś coś wie czego ja nie?
Nie nawidzę cwaniactwa, szczególnie takiego - wielkie korpo nie odda 800zł małej firmie bo wie że 70% osób odpuści i generalnie kalkuluje im się nie oddawać.
A jak dojdzie do rozprawy sądowej to zapłacą bo muszą ale odsetki to i tak splunięcie i wiedzą że lepiej na tym wyjdą nie płacąc.
K⁎⁎wa, chociaż raz w życiu chyba mam szanse PRowo j⁎⁎⁎ąć korporacji w ryj, a przyznam że tej zrobię to z przyjemnością xD
PS: tak, sprawa sądowa powinna być już dawno w biegu. Ale przez mój błąd (źle zaadresowanie + nie przypilnowanie zmiany sądu) cała sprawa do mnie wróciła pół roku temu i muszę to zrobić jeszcze raz a były ważniejsze rzeczy, szczególnie, że wiedziałem że odsetki sobie rosną a ja mailowo raz na jakiś czas się przypominam
#pytaniedoeksperta #rozkminkrzaka #prawo #afera

@cec To, to na pewno xD
Co lepsze, rok temu zrobili dokładnie to samo - zadzwonili do mnie czy nie chcę się u nich wystawić. Opowiedziałem swoją sytuację, poprosiłem o kontakt z działem prawnym przy tej okazji (tak, nic nie mogą :D) i spytałem wprost czy "Pani w takiej sytuacji współpracowałaby z organizatorem targów?"
Odpowiedziała, że rzeczywiście nie.
Na koniec standardowe pytanie:
Czy ta rozmowa była nagrywana?
Tak
Czemu nie poinformowano mnie w takim razie o tym na początku rozmowy
<Tłumaczenie o zapomnieniu, ale wiadomo, wiem że to zwykły człowiek po drugiej stronie który nie zawinił więc zostawiam temat>
skoro rozmowa jest nagrywana skorzystam i zgłaszam sprzeciw wykorzystywaniu moich danych w jakikolwiek sposób, proszę o usunięcie moich danych i poinformowanie mnie o tym fakcie, proszę również nie kontaktować się ze mną w celach marketingowych.
dobrze, przepraszam do widzenia.
Jak widać numeru oczywiście, że nie usunęli.
Wiesz, ja serio w 90% przypadków odpuszczam. Wiem, że nie ma się co kopać i tracić energii. Ale czasem przychodzi taki czas, że po prostu no K⁎⁎WA NIE xD
Tym bardziej, że sami zaproponowali spotkanie online, tego się nie da odpuścić.
@Krzakowiec trzeba było to rok temu zlecić kancelarii do odzyskania za uczciwą dla obu stron prowizję i nie marnować sobie zdrowia za 800 złotych. Efekt ten sam, ale co kto lubi.
Też uważam, że wysypiesz się na ludzi niezwiązanych z Twoją sprawą i po nich to spłynie, to tylko praca, a Ty znów stracisz czas i nerwy.
Zaloguj się aby komentować
Mam takie przemyślenia i szukam odpowiedzi na pytanie:
Jeść czy czy nie jeść pierwsze śniadanie?
Osobiście z rana nie mam i w sumie nigdy nie miałem apetytu. A jeśli w ciągu poprzedzającego dnia zadbałem o odpowiednią podaż kalorii i mikroskładników, to nawet do południa mogłem nie odczuwać głodu.
No i co z tego?
A to, że wszędzie mówią nam, jak bardzo ważne pierwsze śniadanie. Tylko teraz należałoby się zastanowić, czy ma to jakieś uzasadnienie. Dietetykiem nie jestem, na procesach zachodzących w organizmie też za bardzo się nie znam, ale wydaje mi sie, że patrząc na dzieje ludzkości, śniadanie jest burżujskim wynalazkiem zachodniego świata.
<br />
Kiedy wcześniej w historii człowiek miał komfort wstania rano, bez zagrożenia cieszyć się poranną kanapką z ulubioną szynką w ciepłym zaciszu swojego mieszkanka?
Przecież kiedyś nie było ani takich technik przechowywania żywności, ani stałego dostępu do źródeł żywności. Z tych właśnie powodów, człowiek rano po przebudzeniu musiał najpierwej wykonać zazwyczaj najcięższą, często jedyną pracę w ciągu dnia, która wiązała się z najwyższym wydatkiem energetycznym, czyli zdobyć/zapolować na pożywienie.
No i co?
Niby taki jaskiniowiec albo nawet chłop przed pójściem w pole i oporządzić gospodarstwo, miał możliwość zjeść do południa? Wątpię. A wye co sądzicie? Proszę o udział dyskusji oraz w ankiecie.
#ankieta #pytanie #pytaniedoeksperta #dieta #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Pytanie: czy do 200zł jest szansa kupić jakiś działający gimbal? Jeśli tak - jaki model?
Głównie chodzi o amortyzację kamerki sportowej podczas kręcenia krótkich nagrań.
#pytanie #pytaniedoeksperta #gimbal #technologia #zakupy
Zaloguj się aby komentować
Czy zakola to oznaka medrczej mądrości? Im większe tym większy szacunek?
#pytanie #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Siemanko
Pytanie do złotych rączek.
Mam taką baterię jak na zdjęciu, pokrętłem ustawia się przepływ na słuchawkę, deszczownicę i kranik na dole.
Problem jest taki, że woda nie leci tam gdzie powinna tylko na wszystkie media, w tym najbardziej na kranik na dole. Wydedukowałem, że musi być jakaś uszczelka w środku, pytanie jak się do niej dostać i co to za uszczelka?
Bardzo proszę o radę
#majsterkowanie #hydraulika #problem #mechanikasamochodowa #pytanie #pytaniedoeksperta




@psmstk
https://lazienka-rea.com.pl/zestaw-natryskowy-rea-bravo-czarny.html
Napisałem mejla na reklamację, bo w sumie jeszcze 2 lat nie ma
Zaloguj się aby komentować
Pomóżcie bo nie wytrzymie, jakieś gówno mi weszło do przeglądarki i jak odwiedzam większość stron to przekierowuje na jakąś podejrzaną - wtyczka ją blokuje od razu ale nie wiem jak się tego pozbyć.
Malwarebytes ani ADWcleaner nic nie znajdują, tylko na firefoxie taki problem, w ikonie startowej we właściwościach też nic nie ma.
#informatyka #internet #firefox #wirusykomputerowe #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś hyundai i30 II? Fajne autko? Awaryjne?
#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #samochody
Zaloguj się aby komentować
Jak sie z tego chujostwa korzysta
#pytaniedoeksperta #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#pytaniedoeksperta
to jak to jest z wodami?
Można szukać/nie można?
na plażach i swoich akwenach wody państwowe niby zgodziły się na poszukiwania.
Zaloguj się aby komentować
Haloooo!!
Poczebna pomoc eksperta.
Zostałem kocim tato.
I nie wiem czy moje kitku jest normalne.
Przychodzi ksieciunio i ładuje mi się na rence.
A później zaczyna ciamkać jakby ciamkal cyca.
Czy to jest normalne zachowanie?
Help pliz.
#koty #kitku #pytaniedoeksperta
#narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Teeee @Pimenista2 chcesz zagrać hejnał mariacki na trompce xDDDDD
#gownowpis #pytaniedoeksperta #diplodokcontent
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #pytanie #pytaniedoeksperta jeżeli na moją partnerkę bardzo dobrze działa https://www.fragrantica.pl/perfumy/Le-Labo/Baie-19-57513.html to totalnie w ramach podrywu powinienem spróbować zapachu... ?
Zaloguj się aby komentować
Cześć #perfumy , przyznam że dałem się tu zwabić przez wasze memy xd
Moja kolekcja jest póki co dosyć uboga:
Czerwone Lacoste
D&G light blue forever
Joop homme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co polecacie na początek do poczytania albo obejrzenia, żeby zacząć przygodę z perfumami? Jak je dobierać, ile razy psikac, jakieś techniczne info.
PS. Nie planuje kupować Kurosa, więc z góry dziękuje wszystkim śmieszkom, którzy go polecą
#pytanie #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Gdzie znaleźć kobietę? Ale taką pie⁎⁎⁎⁎⁎iętą.
#pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować