@JesteDiplodokie Tera uwaga, będzie zawiłe. Iks lat temu kolega współpracownika mojej matki potrącił pijanego gościa. Ze skutkiem śmiertelnym. Kierowca również był pijany. Wlepili mu nieumyślne + jazda po pijaku. Nie pamiętam ile dostał 6 lub 8 lat, wyszedł po dwóch.