Ten tłumacz polsko - niemiecki jest jakiś dziwny.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ten tłumacz polsko - niemiecki jest jakiś dziwny.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Co się odwlecze to nie uciecze.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Jedyna M E R Y T O R Y C Z N A opozycja.
Swoją drogą to ciekawe co Berkowiczowi za fuchę obiecali.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ojej chyba znowu się komuś suwaczek z czerwonym trochę mocno podkręcił
K⁎⁎wa, rozumiem ciukać Rudego czymś konkretnym i merytorycznym, coś by się znalazło bez problemu. Ale nie... elektorat kaczo-konfederuski to tak prymitywny element społeczny, że im takim ścierwem trzeba burdel na strychu zrobić, bo nic racjonalnego do nich nie dotrze.
Zaloguj się aby komentować
Słowo na niedzielę.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia
Podoba mi się idea, aczkolwiek sądzę, że Orwell przesadza/nadmiernie upraszcza.
Oszust specjalizuje się w przedstawianiu siebie. Można dać się oszukać jeśli trafi na wystarczająco dobrego sprzedawcę idei.
Sądzę natomiast, że jeśli ktoś trwa w stanie bycia oszukanym pomimo faktow, które powinny uwolnić spod wplywu oszusta, to cytat zaczyna pasować. Ale z wyjątkami i zastrzeżeniami.
Bo np. nie mam nic do ludzi wierzących.
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś myślałem, że beton to dziadki oglądające nałogowo TVPis/Republikę i kiedy wymrą Partia straci poparcie bo młodzi nie są tacy głupi by się nabrać.
Tymczasem gdzieś w Internecie:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Na szybko.
Prokuratura Krajowa potwierdza, że bada różne wątki dotyczące nadużyć funkcjonariuszy CBA za kadencji Kamińskiego i Wąsika. Jednym z podejrzanych jest były naczelnik „przykrywkowców” CBA (jest tymczasowo aresztowany).
Usiądźcie wygodnie.
Prokuratura posiada dowody, że agenci CBA wykorzystując spreparowane dokumenty legalizacyjne dotyczące fikcyjnej osoby, która miała być ciężko chora, zakładali na popularnych portalach internetowych, zbiórki charytatywne on-line. Wpłacali na nie pieniądze pochodzące z funduszu operacyjnego CBA aby je uwiarygodnić. Prali w ten sposób pieniądze agencji. Całość zbieranej kwoty, np. 100 tysięcy była później wypłacana i część pożyczona z kasy CBA wracała na swoje miejsce, a cześć została w rękach agentów.
Życie pisze scenariusze ale pisowska Polska same hity.
Miłego wieczora i smacznej herbatki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Czyli chcecie mi powiedzieć, że w Polsce najważniejszy minister (jezeli chodzi o obecną sytuację w regionie i którego cytują najważniejsze stacje na świecie) zarabia tyle co w Niemczech ktoś komu udało się ledwo skończyć jakiekolwiek studia?
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia I mówię tu i o glapie i o sikorskim:
Płaca adekwatna do kompetencji kogoś z politycznego klucza. Z całym brakiem szacunku (do nich,do ciebie jakiś mam) w Polskiej rzeczywistości gdybym tylko należał do partii która dochrapie się do koryta mógłbym go pewnie zastąpić jeśli tylko prezes partii się zgodzi.Serio. (Np. Co taki lekarz czy tacy historycy wiedzą o obronności więcej niż ja czy ty ?)
Tak jak na ukrainie i w rosji - tutaj jest milczące przyzwolenie,że on sobie ma dorobić do pensji łapówkami lub kradzieżą albo innymi szemranymi źródłami.
W sytuacji gdy zatrudniającym jest lud zarabiający w okolicach minimalnej i mentalni janusze większość jest zazdrosna i za głupia by pomyśleć,że tak niskie płace dla takich ludzi się im nie opłacają - zresztą każdy podchodzi na to patrząc na punkt 1.
PS: Tak wiem,Sikorski skończył ten Oxford ale czasem odpierdala takie rzeczy, co nie licytują z jego stanowiskiem i są cholernie głupie vide "thank you USA".Toż nawet ja potrafiłbym w takiej kwestii trzymać "gębę zamkniętą na kłódkę" a palce z dala od klawiatury.
Zaloguj się aby komentować
Te, putinis, a gdzie tekst o putinowskich metodach Tuska wobec powodzi, hę? - spytano mnie na Twitterze. Chodzi o zachowanie premiera i wypowiedź Jacka Żakowskiego w TVP na ten temat. Ponieważ nie wszyscy tu słuchają Podkastu Dezinformacyjnego, pozwolę sobie napisać i rozwinąć temat.
#powodz #polityka #putinowskapolska #tvp
(Tekst nie, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Zaloguj się aby komentować
Co łączy Obajtka, byłego prezesa Orlenu z terroryzmem?
Otóż jak się okazuje, właśnie namierzono utracone przez Orlen Trading Switzerland (OTS) 1,6 mld $, które Obajtek wysłał z Orlenu jako zapłatę za ropę, która nigdy do Orlenu nie dotarła.
Onet we współpracy ze szwajcarską redakcją SRF zdobyły dowody na udział Samera Awada — prezesa spółki Orlen Trading Switzerland — w nielegalnym obrocie ropą naftową pochodzącą z objętego sankcjami Iranu.
Co najlepsze - z ustalonego przez redakcję adresu e-mail, Awad wielokrotnie kontaktował się w tym celu z osobami uznanymi przez amerykański Departament Sprawiedliwości za wspierające międzynarodowy terroryzm.
A Tusk to se buty za 3000 złotych kupił i je zupkę.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Jak się okazuje, już od 1 października decyzją zarządu NBP premia do pensji Jaszczomba Glapińskiego wzrosła o całe 30%. Za skuteczną walkę z inflancją, dbanie o dobrostan kredytobiorców i polskiej złotówki.
Dla przypomnienia w zeszłym roku przy miesięcznej pensji około 23,6 tys. zł zgarnął w sumie ponad 1,3 mln zł z dodatkami (czyli 110 tys. zł miesięcznie).
A zatem zamiast jednej pensji brał co miesiąc pięć. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia dorzucił sobie teraz kolejne 191 tys PLN. Przypomnę tu tylko, że Jaszczomb jest szykowany do postawienia przed Trybunał Stanu.
A Wy jakie podwyżki zgarnęliście w pracy?
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wychodzi na to, że już niedługo na Kremlu i w Pekinie będą zasiadali jak do serialu i z wypiekami na twarzy śledzili jak w Polsce z pełną zawziętością łamie się wszystkie prawa człowieka oraz na pęczki produkuje więźniów politycznych, których jedynym przewinieniem jest bezgraniczna miłość do Polski.
Może nawet Kim czy inny Władimir wpadną z wizytą podpatrzeć jak udoskonalić gnębienie ludzi u siebie:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Na tego to chłodzą się dwa szampany.
#zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska
#jebacpis

@Wyrocznia mhm, widzę ten obleśny typ chce powtórzyć swój sprawdzony numer z zastraszania lekarzy i ciągania ich po sądach ze z d⁎⁎y urojonych powodów, bo mu coś nie spasowało. Jak już se tak umierał, żeby uniknąć odpowiedzialności, to mógł przynajmniej zdechnąć do końca, a nie wracać jak jakaś komuna.
Zaloguj się aby komentować
szmateckiego to nie idzie podciągnąć pod dezinformację?
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
POTĘŻNY Donek.
Swoją drogą nie śledzę co on tam wyprawia, wystarczy, że słyszę wycie. Czym głośniejsze tym dzieje się większe dobro dla powodzian:)
#powodz #jebacpis #bekazpisu #putinowskapolska #polityka

Odnosze wrazenie, ze Pisowcy sa troche niepocieszeni bo liczyli na wieksze skutki powodzi - przede wszystkim wiecej ofiar smiertelnych i powodz we Wroclawiu. Chcieli na tym robic polityke tymczasem okazalo sie, ze nie koniec koncow nie udalo im sie narzucic swojej narracji. Wiekszosc spoleczenstwa pozytywnie ocenia dzialania rzadu. Negatywne opinie o tym ma mniej wiecej tyle osob ilu jest wyborcow PIS. To oznacza, ze nie odniesli z tego powodu zysku, a nawet sie skompromitowali swoimi wypowiedziami, dzialaniami i obarczaniem za wszystko PO/Tuska.
Tusk i obecny rząd dużo "ugrali" na tej powodzi przed wyborami prezydenckimi. Jak można ich winić za nieudolność w wielu kwestiach tak tutaj wykazali się determinacją, zaangażowaniem, chęcią niesienia pomocy itp. Tymczasem opozycja skupiła się na atakowaniu Tuska, wyliczaniu kto protestował przeciwko czemu 6-8-10 lat temu itp. Z kolei prezydent pojechał sobie na dożynki, a potem w trakcie powodzi chciał promować kampanię Trumpa, który go olał XD
Wizerunkowo i pijarowo Pisowcy stracili bardzo dużo i z tej swojej frustracji po utracie władzy pokazali jakimi są imbecylami.
Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@starszy_mechanik to jest w ogóle żałosne na więcej niż jednej płaszczyźnie. W sensie... ja wiem, że każda pomoc jest doceniana, nawet taka na złotówkę jak ktoś wpłaci, ale kurde, oni robią z siebie niewiadomo jakich czempionów pomocy, a potem robią zbiórkę na 4 zgrzewki wody i pudełko makaronów czy co to tam na stole jest. I żeby było zabawniej, to jako cała partia generują szum jakby bez nich to państwo się nigdy miało nie odbudować... po czym chwalą się wszędzie, że wpłacą 250 tysięcy i co to nie jest... mimo że nawet miesiąc nie minął jak wypuścili prikaz, że z racji odebrania im subwencji partyjniacy muszą robić ściepę na partię po kilka tysięcy MIESIĘCZNIE- niech ktoś TO policzy ile z tego wyjdzie kasy- a ludzie i firmy, sami z siebie w międzyczasie zebrali już na siepomaga 26,5 miliona. Pis kurwa, nawet nie wiem jak ich skomentować, bo mi się już powoli kreatywne inwektywy kończą...

Zaloguj się aby komentować
Aż mi się przez moment szkoda tych złodziei zrobiło, że taka bieda u nich. POTĘŻNA pomoc od czempionów narodowych.
PS. Niezły kontrast do 5 mld € załatwionych przez Tuska:)
#bekazpisu #jebacpis #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jest i Mati!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Janusz to chyba ostatnio poczuł się swobodnie, bo Tusk jest czymś zajęty i nie patrzy XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ktoś wie w której miejscowości Tarczyński rozdaje wodę spragnionym powodzianom?
Swoją drogą to ten cały Tusk musi być jednak krystaliczny, że do szczawiowej się nawet przyczepiają.:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować