Huopska linia włosów. Co o niej sądzicie? #przegryw

Huopska linia włosów. Co o niej sądzicie? #przegryw

Zaloguj się aby komentować
całowanie sie jest obrzydliwe #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Czuje wielką ochotę żeby rozjebac się na komendzie ale nawet nie mam na kogo bo nie mam znajomych ehh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jestem, Q2, geniuszem - prawdopodobnie po niedzielnym treningu wziąłem cudzego buta zamiast swojego bo jak dzisiaj je wyciągam to jeden jest z 4F (mój) a drugi z Adidasa (nie mój). Zaczepiłem pracownika, ale nie znaleźli (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻ #gownowpis #przegryw #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Huop zrobił dzis 2 serie pompek po 12 sztuk. Jestem wykończony. Ogułem huop podnisł 3200 kg na swoich silnych ramionach #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Palec pod budkę,
Bo za minutkę
Budka się zamyka
Na czarnego byka,
Buh cyk cyk, pajacyk.
ehhh dziwnym trafem zawsze budka sie zamykała jak ja dobiegałem ehhh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
urodziłem sie za pózno na gejoski seks analny z hipisami i za wczesnie na własnego femboya ehhh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zycie zaskakuje, śmierć również #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jem SB jajochlebki że śmietaną a wy zazdrośni #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zrobic sb jajochlepki? #przegryw
Zaloguj się aby komentować
To ja gdy zaczyna sie wiosna #przegryw https://streamable.com/el1vo4
Zaloguj się aby komentować
Życzę wam k⁎⁎wa żebyście mieli dobry dzień i żeby całą waszą rodzina przeżyła jak najdłużej #przegryw
Zaloguj się aby komentować
A wy co dalej samotni?
A ja z laleczka na moto
#gownowpis
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Nie masz działki to sam sobie obciągnij fiuta #przegryw
Zaloguj się aby komentować
eh pametam jak w gimnazjum wystepowałem na apelu z okazji dnia ojca i przychodzili nasi rodzice i moj ojciec przyszedł pijany w sztok i spał przed wejsciem do szkoły ehhh #przegryw
@zosiasamosia1 Ja w podstawówce służyłem do chodzenia po klasach z dwiema dziewczynami w dzień nauczyciela i wręczania nauczycielom tulipanów zogranizowanych przez radę rodziców. Pani matematyczka tak mnie ucałowała że musiałem iść do łazienki zmyć krwistoczerwoną szminkę z policzka i nie chciało zleźć xD
Zaloguj się aby komentować
jestem emojonalnym daltonistą. Uzywam własciwych słów ale niczego nie odczuwam. Znam podrecznikowe definicje tęsknoty, radości czy smutku, ale nigdy tak naprawde ich nie czułem. Chciałbym coś czuć ale to zwykłe impulsy. Znam wszystkie słowa ale nie słysze melodii. #przegryw
Zaloguj się aby komentować
ja za każdym razem gdy przypomnę sobie wszystkie swoje błędy #przegryw
Nie kumam, nie kumam hasztagu przegryw. Coś Ci w życiu nie wyszło OK zdarza się, ja również nie jestem dumny że wszystkiego co w życiu dokonałem. No ale było minęło wszystko co doświadczyłeś jest twoje. Zawsze żebyś nie wiem na jakim dnie był to zawsze ktoś jeszcze od spodu puka. Ale wygląda to tak jakby życie się skończyło i już nic więcej nie będzie a to nie wolno się zatrzymywać. Trzeba zawsze do przodu brnąć. Już to chyba gdzieś pisałem ale jakoś nie mogę, mam problem z tym hasztagiem. Jak coś zjebałeś to to napraw. Minnie 10 lat i okaże się że jesteś w innym miejscu. Idź do szkoły zmień zawód, zmień okolice wprowadzić się w inne miejsce. Zawsze jest jakaś nadzieja ale trzeba coś zrobić czasami coś poświęcić. Ale da się. A nie usiąść i płakać czy włosy sobie ze łba rwać. Bez sensu. Pozdrawiam Serdecznie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh i taki dziadek pryczył młode julki a dla mnie nie dane #przegryw #dexter

Zaloguj się aby komentować
mam początki miażdzycy, oglądałem tv jak jeszcze leciał miliard w rozumie i łysieje #przegryw
Zaloguj się aby komentować