Rzadkie ujęcie Nr Gx chillujacego pod Młyńskim kołem.
Gx
#polandrock

Rzadkie ujęcie Nr Gx chillujacego pod Młyńskim kołem.
Gx
#polandrock

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Oglądam sobie koncert Nocny Kochanek na #polandrock i współczuję realizatorowi nagrać. Tyle flag, że z głównych kamer nic nie widać.
Ale NK jakościowo jak zawsze topka.
Zaloguj się aby komentować
#polandrock #woodstock Kto chętny na hejtocytrynówkę jutro?
Zaloguj się aby komentować
#polandrock dawajcie jakieś relacje jak coś ciekawego się odwali. Trochę zazdro i tęskno.
Ps. Jakieś śmieszne sytuacje, nie szukam afery
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i jestem na #polandrock
Stan na czwartek, godzuna 08:55 - dosyc luzno i spokojnie, czilera panuje, sanitariaty na 5+ - 3 razy korzystalem z kabiny z normalnym WC i spluczka, zadnego brudu, bez kolejki.
Zarcie takie sobie, nawet smaczne, ale drogo.
LudI jak zwykle mili, unosi sie dobra energia.
Pogoda wczoraj sloneczna, pod wieczor mocno spadla temperatura i w nocy, mimo ubrania na cebulke, troche trzeslo szczena poza namiotem.
Ogolnie nie ma sie do czego przyczepic, poki co zapowiada sie dobra impreza.
Sasiedzi na zdjeciu j⁎⁎ia pis (taka para po 40tce):)

Eh, właśnie kobite spakowałem do auta i pojechała ze znajomymi. Mi coś wypadło do zrobienia, a planowalem pół roku.
Ale wnoszenie tam polityki jest słabe. Ludzie mają multum pobudek by głosować lub nie na daną partię. Zwykle chodzi o ich własną bańkę, własne potrzeby. Takie durnie powinni zawinąć te ściery i najlepiej siebie samych z miejscs ktore ma ładować energię a nie ją odbierać
Apropo zimnych nocy, polecam taki wynalazek jak śpiwór termiczny - dla mnie totalny game changer. W tym roku, na spływie kajakowym, w namiocie spałem sobie elegancko w majtkach, swoim śpiworze i tym co polecam, sam, a wszyscy znajomi (którzy nieraz spali parami) - na cebulkę i walcząc o życie 😁 miłej zabawy tam na woodzie - ja niestety w tym roku nie mogę, więc wybaw się za nas dwóch. 🥰
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś będzie tu przechodzil niech wołap Łojciec to wyjdę, drugi kwadrat za Siemashop. MonaBubbles to moja flaga
#polandrock #hejtopiwo #woodstock #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#polandrock #woodstock
Dzisiaj się dowiedziałem, że nie można wjeżdżać na woodstock autem.
No dobra. Powiedzmy, że jest to zrozumiałe.
Chociaż zawsze autem można było (Żary, Kostrzyn) wjeżdżać i było elegancko.
Ale właśnie przeczytałem, że nie wolno spać w aucie, a nawet w nim przebywać.
Masz zabrać rzeczy i spadać z parkingu.
No powiem szczerze, że jestem niezadowolony.
Lodówka samochodowa właśnie odpadła bo i po co, a najgorsze, że lubię spać w aucie, nie lubię w namiocie.
I jak potrzebuję chwilę spokoju to tam trochę zawsze wycisza.
No i rzeczy można sobie trzymać bezpiecznie zamknięte.
I przed deszczem się schować spokojnie.
A dzisiaj patrzę na pogodę i deszcze.
Jadę, ale póki co sceptycznie nastawiony. Obym się pozytywnie zaskoczył.
Jednak muszę pożegnać się z festiwalem.
A za rok na festiwal Tribalanga.
Dzięki @Klamra , dzięki Tobie się dowiedziałem, że jest taki.

@Djnx była taka teoria że 90% ludzi jedzie tylko na żarcie od Krisznowców, bo wracasz po ciągu alkoholowym i jak cię ktoś po 10 latach pyta co pamiętasz to 90% odpowiada że kto grał ni uja sobie nie przypomina ale :
"Był tam taki namiot i dawali takie za⁎⁎⁎⁎ste żarcie i można było wracać po dokładkę za darmo"
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Djnx ja na Tribalange jadę pierwszy raz. Na Woodstocku byłem milion lat temu. Odkąd jest Pol and Rock, nie byłem. Ale wydaje mi się to normalna kolej ewilucyjna tak ogromnego festiwalu. Po wielu latach uczenia się na błędach, chcą jednak jaknajbardziej zapanować nad tłumem. Dodatkowo od zawsze jest na nich nagonka z wiadomej strony. Więc chcą zminimalizować ryzyko wystawiania się.
Zaloguj się aby komentować
#hejtopiwo #woodstock #polandrock
Kto z obecnych wybiera się na festiwal?
Co prawda to już nie ten sam Woodstock co kiedyś, ale liczy się klimat
Zbieram wstępną listę obecności
Zaloguj się aby komentować
Nic ciekawego na #woodstock #polandrock
Zaloguj się aby komentować
#woodstock #polandrock
Już żyję woodstockiem. Z kolegą jedziemy.
Urlop już ogarnięty.
W końcu jakaś odskocznia od nienormalności.
Lista rzeczy do zabrania zrobiona.
Czy o czymś zapomniałem?
ps. alku tyle raczej nie wypiję, ale na poczęstunek biorę więcej

Zaloguj się aby komentować
#woodstock #polandrock #muzyka
i #punk bo liczę na odzew od niektórych
Siemka.
Czy jacyś Hejterzy jadą na Woodstock? PolAndRock jak kto woli
I czy ewentualnie ta grupka Hejterów będzie robiła tam jakiś spęd?
Organizowała jakieś Woodstockowe Piwo?
Bo chętnie bym przybił piątkę jeżeli ktoś tam będzie.
Już wczoraj poinformowałem szefa, że w piątek za 2 tygodnie muszę być w Polsce.
Tak więc jak ktoś będzie piątek/sobota to dajcie cynk
ps. Hejterzy w pozytywnym znaczeniu oczywiście
ps2. Nie ukrywam, że chętnie bym poznał niektóre osobistości osobiście
Zaloguj się aby komentować

15 lipca 1995 rozpoczął się pierwszy Przystanek Woodstock, festiwal muzyczny nawiązujący nazwą do pamiętnego amerykańskiego festiwalu Woodstock z 1969. W odróżnieniu od innych wydarzeń komercyjnych tego typu, Przystanek Woodstock był bezpłatnie dostępny dla wszystkich. W Czymanowie nad jeziorem...
#muzyka #polandrock #woodstock #pokemon
Slucham sobie Majki Jezowskiej w rockowym wydaniu podczas wystepu na Woodstocku 2019 i mocno mi sie skojarzyl refren z openingiem trzeciego sezonu Pokemonow. Moze ktos kojarzy wiecej podobnych nutek, albo ze to jest jakis schemat?
Nic mnie tak bardzo nie zachęciło by pojechać na woodsock (PolAndRock festiwal) jak ten film że stajni ojca Rydzyka. Jak go zobaczyłem jakoś w 2010 roku to wiedziałem że tam wyląduje xD
Zdjęcia są z mojego 10 wypadu na festiwal tuż sprzed koncertu zespołu Flapjack
#woodstock #polandrock #metal #gownowpis #takaprawda


Zaloguj się aby komentować
Stare dobre Łzy jeszcze z czasów sprzed rozłamu
https://youtu.be/kg058G5h8lk (oglądać od 40 minuty)
Zaloguj się aby komentować
Siemano wariaty, jedzie ktoś w tym roku na PolAndRock festiwal?
#woodstock #polandrock #muzyka #festiwale #ankieta

Bywałem w Kostrzynie wiele razy i byłem w nowym miejscu raz i chyba nie nastąpi kolejny.
Powód prosty jak jest 30°C pełne słońce i brak realnie drzew żeby się schować w cień to większość mojego "Woodstocku" polegało na siedzeniu pod parasolem przy piwie bo inaczej od asfaltu i słońca szło się ugotować.
A ja lubię chodzić (:
Zaloguj się aby komentować
Fajna ta koncertówka Rotting Christ z Pol'and'Rock. Co jak co, ale ta scena robi wrażenie. I w ogóle produkcja audio i montaż pierwsza klasa.
https://www.youtube.com/watch?v=7XbwCpyykJ8
#muzyka #metal #koncert #polandrock
Zaloguj się aby komentować