Kiedy #allegro nie chce zmienić filtrów z tuszu na atrament i musisz im ręcznie wytłumaczyć co nieco
#piorawieczne #perypetiemanata



Kiedy #allegro nie chce zmienić filtrów z tuszu na atrament i musisz im ręcznie wytłumaczyć co nieco
#piorawieczne #perypetiemanata



Zaloguj się aby komentować
Tak k⁎⁎wa nie będzie
#allegro #piorawieczne #perypetiemanata @moll


Zaloguj się aby komentować
@Rozpierpapierduchacz paczaj co Alledrogo ma w filtrach w kategorii pióra xD
#sprawadlamanata #piorawieczne #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
O nieeeeeeeeeeeeeeeee...
Wymyśliłem nowe ustawienie atramentów do #kżots XD
K⁎⁎wa najgorzej, to już 4 będzie XD
Najpierw pisałem, jak miałem w pudełku. Potem posortowałem po rozmiarze. Potem stwierdziłem, że może by to kolorami jednak. A teraz w tym durnym manacim łbie zrodziła się myśl, że w sumie zamiast kolorami, to można by było od najciemniejszych do najjaśniejszych, bo przecież citrus black jest bardzo ciemny, a jest żółty XD
K⁎⁎wa we to wszystko przestaw znowu, ja pi⁎⁎⁎⁎lę XD
Mam dosyć własnego łba XD
#piorawieczne

Zaloguj się aby komentować
Przewinął mi się właśnie wpis o przypałowej historii wyszukiwania. I wpadło do mojej zrytej bani - czy są takie przypałowe atramenty, które mogłyby robić za odpowiednik takiej historii wyszukiwania? Takie sex on the beache w świecie atramentów? No to poszedłem zapytać mojego kolegę najlepszego przyjaciela gjepeta, sprawdziłem co wypluł (nazmyślał XD), znalazłem inne i teraz jestem tu XD
Bloody Brexit – Diamine
→ Niebieski z czerwonym sheenem. Do flagi pasuje. Brexit means Bloody Brexit! XD
Robert Orster - Cozy Comforts Soft Kitty Warm Kitty
→ Cholernie ciekawy szary z zielono-niebiesko-fioletowym sheenem. Kupię sobie kiedyś na pewno XD
Robert Oster - Vampire Pigeon
→ Głęboka czerwień, mocna i wyrazista. Takie byłyby całe miasta, jakby te latające szczury zostały wampirami.
Wearingeul - Human Issues
→ Głęboka czerwień raz jeszcze, ja tak czerwono widzę jak ktoś atrament tuszem nazwie XD
Tono & Lims - My Bank Account is Sick
→ Tym razem blada czerwień wpadająca w róż czy inny koral. Ma shimmer. Moje też ziomeczku. Moje też.
Jeszcze jeden w komentarzu XD
#piorawieczne






Od razu podrzucanka dla ciotki sroki @moll
Pióro wieczne Witch's Brew od BENU
Nie dość, że nazwa pasuje, to jeszcze błyszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://benupens.com/shop/categories/fountain-pens/witchs-brew/
PS J⁎⁎ać biedę, pamiętaj XD

Zaloguj się aby komentować
Stara baba, siedzi i po nocach szlaczki rysuje xD
Postanowiłam poprawić się z pismem, więc wracam do podstaw!
#kaligrafia #piorawieczne

Zaloguj się aby komentować
Witam raz jeszcze w tym jakże pięknym pohejtopiwnym dniu. Spacer zaliczony, chłodzenie d⁎⁎y w strumyku zaliczone (przynajmniej pies, nie manat), na rozkładzie grill, kżots i ogólny opierdaling.
Na następne hejtopiwo wezmę te próbki atramentów co już mam w szufladzie naszykowane, nie zapomnę XD
@fonfi nie ukrywam, że liczę na pełną recenzję Watermana teraz. Próbkę pisma już masz ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#psy #pokazpsa #piorawieczne #perypetiemanata



Zaloguj się aby komentować
Pytanie do uczestników #hejtopiwogrudziadz bo ostatnio na trójmiejskim dostałem opierdol, że z pustymi rękami przyszedłem XD
Czy ja mam zabrać coś z #piorawieczne ?
Ktoś chce coś zobaczyć, przetestować, atramentownik przejrzeć, pizdugwidu?
#kżots nie zabieram, bo nieskończony XD
Ale reszta to muszę wiedzieć czy ktoś coś

Zaloguj się aby komentować
Wiedzieliście, że BIC robi #piorawieczne ? Ja też nie.
No ale robi. 35 zeta mnie kosztowało i wziąłem do darmowej dostawy Jottera. Ale też spoko wyszło, bo nie miałem czego atramentów Diamine zapierdolić.
BIC XPen
Jakie k⁎⁎wa dziwne bydle XD. Skuwka wielkości naparstka, na zatrzask, klips taki, że nie wiem, czy to faktycznie klips, czy już roll-stoper, jeszcze z dziurami w środku. Sekcja plastikowa, twarda, o strukturze kaloryfera żebrowego i podobnym czuciu, ale za to profilowana. Po zdjęciach myślałem, że to będzie guma, ale to by chyba wymagało od BICa przyznania, że oni chcą się postarać w pióra, a tego zdaje się ekipa chce uniknąć po sukcesie prostego jak cep Crystala.
Plastik, z którego wykonane jest to pióro, jest tak ekstremalnie ch⁎⁎⁎wy, że aż byłem w szoku. Taki najtańszy, tani, plastikowy plastik, jaki można znaleźć w najbardziej gównianych zabawkach. No szrot jak c⁎⁎j XD
Jest też krótkie jak ja pi⁎⁎⁎⁎lę, a niby pełnowymiarowe. Bez skuwki zatkniętej na d⁎⁎ie pisałoby się fatalnie, a skuwka zatknięta na d⁎⁎ie nie dość, że niewiele przedłuża, to jeszcze się nie trzyma i k⁎⁎wa spada XD
Mało tego - pióro posiada okienko podglądu, które po zakręceniu korpusu nie pokrywa się z grzbietem sekcji, więc #piekloperfekcjonistow mocno XD
Stalówka jest taka raczej se o, dość gładka, średnio cienka, takie grube F/cienkie M i całkiem mokra, więc do shimmera powinno sie nadać. Mam nadzieję, bo jest już zatankowany XD
Ogólnie jedyną poważną zaletą tego pióra jest ludzik BICa na stalówce XD
I w zasadzie dlatego go wziąłem, bardziej jako ciekawostkę niż z nadziei na coś za⁎⁎⁎⁎⁎tego XD
Ale zobaczymy, jak nie będzie zasychać to już będzie za⁎⁎⁎⁎ście, lubię takie fajne, wiecznie mokre.
A, właśnie. Dwa nołnejmy z Temu na które gnoiłem jakiś czas temu, że zasychają, zostały wypłukane i trzymają tak se nawet nawet. Zwłaszcza zielone. Chyba jakieś oleje po produkcji przeszkadzały. Tak więc i tam i tu pisać obserwować. Twoja stara się sama nie zrobi
Tyle ode mnie!





Zaloguj się aby komentować
Lekarze i fizjoterapeuci: Prawidłowa postawa podczas pisania jest bardzo ważna
Moja postawa podczas pisania: Pic rel
No i k⁎⁎wa c⁎⁎j, tak mi wygodnie i jestem już na tyle stary, że jestem gotowy się z tym pogodzić XD
Widzę litery w całości, ręka mi nie zasłania, jest pięknie. W d⁎⁎ie mam postawę.
Postawę mam taką, że mi tak wygodnie i koniec XD
Proszę, postawiłem się XD
#piorawieczne #perypetiemanata #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Nie umiem sobie odmawiać małych rzeczy. Wydaje mi się, że to od czasu jak byłem w technikum mi miałem taką kurduplatą dziewczynę i nie skorzystałem z… a zresztą nie ważne. Teraz nie umiem sobie odmówić w każdym razie. No w każdym razie przedstawię wam dwie nowości ze świata #piorawieczne
A dzisiaj:
Parker Jotter
Jedyny Parker Poniżej 200 złotych, którego nie miałem. Normalnie kosztuje koło 40-50, ale przeglądałem sobie alledrogo i moje przygotowane w koszyku atramenty, i nagle jak coś nie zakurwiło cebulą… No ten żydowski nos poczuł, zanim oczy zobaczyły. Jest, jak byk jest. Parker Jotter, stalówka typowo M, za 37 złotych. Oczy mi się zaświeciły, uśmiech pokazał, palce ekspresowo powędrowały dodać go do koszyka.
Jotter jaki jest każdy widzi. Smukłe, niewielkie i szczupłe pióro z małą, bezpłciową stalówką, którą jeszcze (moment… 2025-2016… japierdolę…) 9 lat temu Parker montował do wszystkiego k⁎⁎wa co wypuszczał, a kosztowało mniej niż 4 stówy. Teraz są pakowane normalnie, po ludzku, tylko do Vectora i Jottera, czyli z rigczem, bo do tych dwóch cieniasów faktycznie pasują.
Stalówka zadziwiająco cienka jak na Mkę, daje też dość rozsądny feedback, co jest dla mnie zaskoczeniem, bo to jedyny Parker którego mam, który oferuje takie atrakcje. Reszta jest zdecydowanie bardziej stonowana, część wręcz gładka jak lustro, a Parkerów mam przecież… 7? Chyba ta. No mniejsza.
Pióro wykonane, bez niespodzianki zresztą w tych pieniądzach, z plastikoidu i to średniej klasy. Skuwka metalowa i, też bez niespodzianek, na zatrzask. Co za to było dla mnie niespodzianką, to kolosalna locha, która znajduje się pod klipsem. W teorii ma zapobiegać próżniowemu wyciąganiu atramentu ze stalówki. Co było dla mnie większą niespodzianką, to że robiąc dopiero co zdjęcia do tego wpisu, zauważyłem, że jest krzywo pod klipsem, bardziej po lewej. I mnie wkurwia teraz.
Klips standardowo z parkerowską strzałą, bo przecież nie może być inaczej.
PS na allegro jeszcze jest w tych pieniądzach, na amazonie zresztą też.
Tyle ode mnie!
A, kurva, zapomniałem.
Pic 2:
#lagadyga
MÓWIŁEM, ŻE ZA DARMO ŻARTÓW NIE ODDAM.
TYLE ODE MNIE!





Zaloguj się aby komentować
Okazuje się, że jak się już coś ma, to się potem wykorzysta... Kupiłam papeterię, bo była ładna. Jak przyszła, to mnie naszła refleksja, że chociaż ładna, to na cholerę mi. Ale się jednak przydaje! Zamiast kartek okolicznościowych piszę listy.
I w ten sposób papeteria i #piorawieczne zyskały dodatkowy wymiar utylitaryzmu.
A ostatecznie dla obdarowanego pozostaje sport i miejscowy folklor, czyli komisyjne odczytywanie mojego listu, bo moje nieczytelne pismo jest już legendarne xD
(Ale tym razem naprawdę się postarałam pisać wyraźnie!)
#takasytuacja #gownowpis #listy
Zaloguj się aby komentować
Chyba już wiem, co będę robił, jak skończę Katalog Żartów o Twojej Starej
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Ale po⁎⁎⁎⁎ne małe k
#piorawieczne #perypetiemanata #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Jakby kto z #piorawieczne miał ochotę sobie zrobić prezent, to J. Herbin ma flaszki 30ml za 29 złotych . Ilość kolorów w c⁎⁎j, niektóre fenomenalne, wszystko w jednym miejscu na aledrogo, więc jeszcze ze smartem.
Moją nową miłością jest POUSSIERE DE LUNE który jest przepiękny
Ale jest tam tego serio od zapierdolenia, dla każdego coś miłego
Ja sobie postoję z boczku i pochlipię troszkę XD
Może w przyszłym miesiącu XD



Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wieczór się z Państwem,
Ja tylko tak tutaj zostawię informację, że na Zalando Lounge wyprzedają pióra Lamy w całkiem niezłych cenach. Tylko konto trzeba mieć.
https://www.zalando-lounge.pl/campaigns/ZZO3HQ6/1
#piorawieczne

Zaloguj się aby komentować
Nie będę robił pełnej recenzji, bo nie ukrywam, że mi się nie chce ostatnio, ale pokażę, że mam.
Padło "Hej, chcesz coś z fpena?"
No i k⁎⁎wa chciałem.
Diamine Inkvent Masquerade
Diamine Inkvent Nightfall
Diamine Coral
Robert Oster Charteuse
Fiolki Inkventów są za⁎⁎⁎⁎ste, Coral jest w zwykłej małej plastikowej Diamine, więc to nie ma o czym gadać, a R.O. to próbka od takiej jednej wodzianki okularnicy co to ją dostała, a że jest żółto-zielona to jej żółto-nie widzi.
No i co.
Tyle ode mnie
#piorawieczne






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@wrzoo i @Rozpierpapierduchacz patrz
Czytam sobie szkolenie na egzaminy zawodowe.
I od razu to mi się rzuciło w oczy:
#piorawieczne #pisanie #egzamin #komisja #szkola

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować