Jakaś kolejna patologia kojtnęła. Sami się niedługo powykańczają :)
Influencerka Mia Nesti Baka zmarła tragicznie 3 lutego w wieku 24 lat. Mia Nesti Baka zdobyła popularność, biorąc udział w gali "AlkoMaster", gdzie rywalizowała wraz z innymi uczestnikami w piciu alkoholu.
#patologia #patostreamy #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Sąsiadowi okolo 15 letnie gnoje wybily okno kamieniami na parterze za to że zwrócił im uwagę by powyrzucali butelki po piwie (!) do smietnika. Oby was sk⁎⁎⁎⁎syny gwałcił z całej siły wujek
#patologia #kurestwo #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Patologii nagrywającej #patostreamy, jak również wszystkim, którzy wpłacili chociaż złotówkę na takie produkcje powinno się odbierać prawa wyborcze i obowiązkowo sterylizować...
Change my mind.
#takaprawda #patologia #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Polska, kraj gdzie z ćpuna który przedawkował robi się ofiarę hejtu. Jak chodził do FAME brać pieniążki za walki to nie przeszkadzało mu że go obrażają. Takze to zasrane FAME MMA, teraz pi⁎⁎⁎⁎lą że wstrętni hejterzy zabili Muranskiego, a konflikt Murana z Tańculą, który oni sami podsycali sprzedał im dwie galę xD Sami prowokowali telefony obrażające Muranskich, byle penga się zgadzała. Ale pamiętajcie, wy macie brac na siebie poczucie winy żeby grubas Boxdelek miał czym jeździć
#gownowpis #patostreamy #patologia
@Tylko_Seweryn Ja w sumie do Mateusza nic nie mialem, rak tancula mi od dawna smierdzial cwaniaczkiem i kretaczem. Mati za to mial to nieszczescie byc synem swojego ojca i zyc pod tym pryzmatem. Famemma zawsze sie wszystkiego wyprze, chociaz sami byli winni akcji "won z muranskimi". Na tym czesza hajs, gawiedz sie cieszy, igrzyska dla bezmozgow mozna co 3 miesiace zrobic.
Jedyne co dobre zrobilo fame to przyczynienie sie (przypadkowe) do bana na ryj nitrocwela.
Zaloguj się aby komentować
Smiec wbil mi sie w miejsce parkingowe, bo mysli ze to jest jego osiedle. Znam jego numer telefonu. Na jakim gejowskim portalu go zarejestrowac?
#polskiedrogi #samochody #patologia
Zaloguj się aby komentować
Wiecie dlaczego współczesny internet jest rakiem? Chociażby dlatego, że rodzice nie kontrolują co robią w nim ich dzieci. Załączam screen z komentarzem jednego z nich. Pod pewnym wpisem opisującym właśnie problemy z uzależnieniem dzieci od sieci atakuje mnie wyzywając od januszy czy pracownika magazynu. Jak widać pewną kulturę wynosiło się z domu, a teraz uczą tego patostreamy.
#hejto #dzieci i #patologia #internet

@30ohm w Polsce ludzie nie kontrolują nawet co ich dziecko robi obok nich ¯\_(ツ)/¯ a jak już chcą wyegzekwować jakieś zachowanie to jedyne co potrafią to "nie dostaniesz telefonu" albo "bo dostaniesz po d⁎⁎ie". ¯\_(ツ)/¯ Polska to ściek mentalny jeśli chodzi o wychowywanie dzieci...
Jest mi szkoda zawsze dzieci jak widze totalne wywalenie na te dzieci przez właśnie ich "mamusie i tatusiów". Nie chce rozwijać, bo się wkur*** tylko.
Zaloguj się aby komentować
Z takich małych rzeczy, z których jestem zadowolony/dumny, to to, że kiedykolwiek nie wydałem złamanego grosza, żeby sponsorować jakiekolwiek patostreamy, czy inne walki meneli i inwalidów umysłowych na patogalach. Chwała Bogu nie muszę żyć z tym frajerskim piętnem.
#patostreamy #freakfight #patologia #patostreaming
@panikaman Ja kiedyś kupiłem roczny dostęp do strony soft porno, ale miałem taki słaby net i laptop, że ani szło to ściągnąć, bo ważyło dużo giga, ani odtworzyć, bo była dostępna tylko jakaś kosmicza najwyższa jakość. Zrobiłem zwrot i pieniądze odzyskałem, ale zrobili mi wyrzut, że zapewne wszystko pościągałem w 1 noc i ich okradam, jak gdyby nie mogli sobie tego sprawdzić. Finał jest taki, że godność została jednak ocalona.
Zaloguj się aby komentować
Fan Chelsea napiął się jak plandeka na żuku do starszego faceta, okazało się, że West Ham ma jednak zdolniejszą młodzież.
#mecz #patologia #heheszki
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=ILcSM647qQQ
nieliczy sie bo byl na spalonym #policja #patologia #afera #motoryzacja #debile
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #samochody polski #youtube #zagadka
kto tu nagrywa ? troche #sebiks #patologia

@Niewygodna_Opinia https://www.youtube.com/watch?v=7DJxgd-IEMg
@Niewygodna_Opinia chłop dobrą kasę łupie na frajerach, którzy wpłacają mu grube siano na live. Stworzył treść przeznaczoną dla sebixów i łupie hajs. Do tego jeszcze reklamowanie olei, narzędzi czy strony, która sprawdza czy samochód był bity czy nie, albo strony z wyszukiwarką najtańszych ubezpieczeń. Ja tam lubię pooglądać chłopa na odmóżdżenie
Zaloguj się aby komentować
Widzieliście co się odpierdalało u dziada wsw? Milicja na szkolnej popierdala na sygnałach, nawijają coś przez megafon, potem knur wyleciał z kijem i atakował ludzi a milicja go ochraniała, żeby w knurzą mordę nie dostał a potem ganiał z milicjantami po ulicy i zatrzymywał auta każąc ludziom wypierdalać z jego ulicy. Co tu się k⁎⁎wa dzieje?! Milicjanci tylko szeptali z troską do knura: "panie krzysztofie panie krzysztofie" XD
To jakiś j⁎⁎⁎ny żart.
#kononowicz #patologia #bialystok #podlasie
@RzecznikHejto ten kraj to jest k⁎⁎wa gorzej niz kambodza... "sluzby" z jednej z strony nie potrafia znalezc adresu grubasa, zeby udupic zlodzieja nowaka - nie da rady. te same "sluzby" robia za jego prywatna agencje ochroniarska. w minsku maja pewnie beke z tego kraju, o reszcie swiata nie wspomne...
Zaloguj się aby komentować
Wychodziłem wyrzucić śmieci i jakiś typ pijąc piwo z innym typem zaczął mnie wyzywać. Więc rzuciłem mu tylko spierdalaj. Po czym ten zaczął mnie gonić i okładać dobrą minute gdy ją leżałem na ziemi. Wołanie pomocy nic nie dało
#feels #zalesie #patologia
Zaloguj się aby komentować
#polska #patologia #pytanie
Jakie jest Waszym zdaniem najniebezpieczniejsze miasto/dzielnica w Polsce?
Dla mnie jest to Kraków, czułem tam zagrożenie niezależnie od dzielnicy - miałem znajomych na Azorach, wiadomo dzielnica pato, wszyscy mnie ostrzegali żebym w nocy nie wyłaził, słyszałem sporo historii i się śmiałem do momentu aż z balkonu nie zobaczyłem z 6 typa goniących ze sprzętem jednego który spierdalał xD Poszedłem ze znajomymi na starówkę do baru, na starówce obdrapane kamienice i sebki nas zaczęły zaczepiać to o szlugi, to o ogień, dobrze że jeszcze o barwy nie pytali bo wiadomo nie ma dobrej odpowiedzi. Wszędzie te obdrapane bloki/kamienice, wszędzie sebki i patolnia, po zmroku też wszędzie idzie wpierdol dostać po szukają "przerzutów", to miasto to jakaś masakra i nie chcę tam wracać nigdy chyba że będę czymś zmuszony.
Zaloguj się aby komentować
Mam fatalnych sąsiadów. Nieustannie drą mordę, krzyczą na siebie nawet w środku nocy. Co 2-3 tygodnie jest impreza. Lokatorzy w wieku 20-24 lata. Dzisiaj jest to samo. Ja idę do pracy, moja druga połówka ma egzamin, a słychać jeden wielki ryk. Co zrobić?
Czuje się bezsilny, byłem tam już pare razy. Rozmawiałem, prosiłem, groziłem policja. W końcu wzywałem policję która jedynie ich upomniała. Szykuje się kolejna nieprzespana noc #problemy #patologia #pomocy
Zaloguj się aby komentować
halo @hejto , administracja, wy tu jesteście normlani?
jak długo będziemy oglądać takie patologiczne treści i użytkowników?
#dehumanizacja #hejto #patologia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować