Hehe ktoś miał oMG xD
#mg #motoryzacja #samochody



Hehe ktoś miał oMG xD
#mg #motoryzacja #samochody



Zaloguj się aby komentować
Siedzę i rozkminiam.
Kupić nowe felgi 17" do których mam zimówki - cena 2200. Na wiosnę trzeba będzie kupić opony.
Kupić używane koła 19" z oponami całorocznymi 3PMSF - cena 2800
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa #opony
Zaloguj się aby komentować

Fiat 126P Bis od Pawła Czarneckiego pokonał rywali z całego świata i zdobył tytuł globalnego zwycięzcy 2025 Hot Wheels
Trochę #chwalesie , ale moja różowa, będąca juz p0 30, zdecydowała się robić prawko. Więc postanowiliśmy kupić coś na pierwszy samochód. Sam mam tipo i w ogóle też uczyłem się jeździć na fiacie. Kiedyś już pisałem, że fiaty, to mój prywatny syndrom sztokholmski. Postawiliśmy więc znowu na fiuta. W tym przypadku Bravo. Ma to trochę nalotu (ponad 200), ruda też delikatne wykwity ujawnia na klapie bagażnika, ale od wewnątrz. Ogólnie widać wiek tego samochodu. Jednak mechanicznie jest okej, gość od którego go kupowaliśmy był szczery. Miałem ze sobą też kolegę, który bardzo dobrze zna się na samochodach i stwierdził, że ten samochodzik jeszcze posłuży i dodatkowo potwierdził, że elementy wymieniane przez poprzedniego właściciela, były na prawdę wymienione. Nie zmienia to faktu, że teraz samochód pojedzie do mechanika, na wymiane nierządu i generalny serwis pozakupowy. Ogólnie szarpnąłem się też na raport z autoDNA i . . . nie polecam. Raport uznał, że ten samochód miał szkodę całkowitą w 2009 roku, na kwotę ponad 40k euro, gdzie te samochody w najlepszej wersji, wtedy kosztowały ok. 20 000 ojro. Facet, jak konfrontowałem z nim ten raport, to aż go zatkało. Sam kupił samochód dla swojej córki i nigdy nie było tam, żadnych przygód, jak opisał raport. Poźniej też poczytałem opinie o autoDNA i oni tam mają dane z d⁎⁎y. Zatem przestrzegam przed usługą od tej firmy (nie wiem, jak carfaxy i inne). W każdym razie, samochód prowadzi się dobrze, nic nie stuka, jest pewny w prowadzeniu. Check się świeci, ale po to go daje do mechanika, żeby się tym zajął. Z resztą facet mówił, że to kwestia albo aku, bo jest trochę stary lub sondy, no i to też pokazuje moje obd. Oczywiście wszystkie plastiki trzeszczą i tak dalej, ale to tylko fiat. Ma być bezpieczny i tani w utrzymaniu. Podtlenek biedy obecny. Cieszę się, że go kupiliśmy, bo po pierwsze, poprzedni właściciel nic nie ukrywał, a to rzadkość teraz. Gość kontaktował się z autoDNA i rząda od nich, by zwrócili nam pieniądze za raport z d⁎⁎y, tak nawiasem mówiąc. Po drugie, lubię fiaty. Włoszczyzna jest dobrze zaprojektowana wizualnie. Po trzecie, elpegnuj. Po czwarte, tanie części. No mam nadzieje, że pare lat posłuży. :)
#motoryzacja #pierwszysamochod #fiat

Zaloguj się aby komentować
Mam na aucie nałożoną powłokę elastomerową. Dzisiaj po myciu na myjni ręcznej zauważyłem, że auto generalnie się nie umylo iks de
Zastosowałem programy: Mycie Zmywanie Woskowanie Nabłyszczanie
Czy ktoś miał podobną przygodę? #motoryzacja #myjnia #samochody

Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wczorajszego posta: 69% oddanych głosów na opcję , że można jeździć dalej, tylko trzeba obserwować. Chyba mieliście rację (padła mi świeca xD)!
#skoda #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Trochę dziwen ten motur.
Paryż, dzisiaj
#perypetiedziwena #motocykle #motoryzacja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Gierek, uprawa kukurydzy na ziarno i francuskie kombajny Rivierre Casalis
Zapraszam na nowy odcinek o tym jak do Polski za czasów Edwarda Gierka sprowadzono technologię uprawy kukurydzy
https://youtu.be/-WaZmnjHAyE?si=dXHDgzKF1zHWCi1n
#rolnictwo #motoryzacja #polska #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne

Zaloguj się aby komentować

Rząd wprowadza ułatwienia dla kierowców - można będzie odbyć pełną rejestrację pojazdu zdalnie, przez internet (przy zachowaniu numeru rejestracyjnego). Nie będzie już obowiązku legalizacji tablic, wniosek złoży się np. w mObywatelu. Większość zmian wejdzie 6 mies. po publikacji w Dzienniku Ustaw....
Zaloguj się aby komentować
Takie cacko dziś spotkałem. Pomarańczowo biała tapicerka w środku.
http://www.autotrader.co.uk/car-details/202508055146571?utm_source=share&utm_medium=ios-app
#motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Pali mi się już 5 miesięcy. Co robić?
#motoryzacja #skoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam serdecznie,
Zgaduje że pewnie nie chce ci się przeglądać tych nędznych ofert na #olx czy tez #otomoto godzinamy aby znaleść ten jeden jedyny na którym bedziesz mógł zarobić...
Z pomocą przychodzi nasz serwis https://carpixi.pl/ !
Przeglądaj setki ofert pojazdów w zaledwie kilka minut
oszczędzasz aż 80-90% czasu!
Serwis posiada 3 tryby
Przegląd precyzyjny - przyda ci się jeśli szukasz czegoś konkretnego
Live-Mode - śledzi aktualne ogłoszenia, mniej precyzyjni, bardziej ogólnie natomiast pozwala wyszukać mase ofert, ty tylko masz co scrollowac
Uszkodzone pojazdy - wyszukuje uszkodzone pojazdy, pozwala znalesc niegroznie uszkodzone egzemplarze które ty możesz "połatać" i sprzedać z zyskiem!
Serwis dopiero się rozwija - już pracujemy nad nowymi funkcjami jak i usprawnieniami serwisu, w niedalekiej przyszłości dodany zostanie również serwis sprzedajemy.pl
Możliwy dostęp próbny na 48 godzin w tym celu proszę o kontakt na [email protected]
#handel #motoryzacja #polskiepojazdy #handlarz #olx #porannyprzegladotomoto
Zaloguj się aby komentować
Ma może ktoś w użytkowaniu #opony yokohama geolandar? Jak z hałasem na autostradzie w czasie jazdy?
#motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Jaki manometr elektroniczny do kół polecacie?
Ważne by wskazywał dokładne ciśnienie
końcówka była w formie węża
Coś porządnego
#motoryzacja
#kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Podjeżdża takie kopytko i spodziewasz się dostawy pizzy? Nie tym razem! Ta Toyotka skopie tyłek Twojej Skodzie.
Toyota Glanza Turbo
FB&IG: GSautorsko
#gsautorsko #carspotting #samochody #motoryzacja #jdm #toyota





Zaloguj się aby komentować
Piękny początek dnia. Pierw przesłuchanie na komisariacie w charakterze świadka, a potem złapanie gumy, i to takiej naprawdę grubej, dzięki Bogu poszło w oponę. Na szczęście w nieszczęściu, ten samochód zbiera wszelkie gwoździe jak popadnie, więc miałem drugą. Ktoś ogarniał odszkodowanie od miasta, aczkolwiek w miejscu zdarzenia był remont. #samochody #motoryzacja #japierdole



Zaloguj się aby komentować