Dwie dziewczyny na chopperze w stylu Easy Rider. USA, lata 70-te.
#ciekawostki #motocykle


Dwie dziewczyny na chopperze w stylu Easy Rider. USA, lata 70-te.
#ciekawostki #motocykle


Zaloguj się aby komentować
Minus jesieni/zimy w moim wypadku to fakt, że nie wyjadę już tak łatwo na #motocykle pomijając 50tkę do "brudnej roboty". A moto to dla mnie podstawa, by ogarniać zakupy i wszystkie sprawy.
Byłem w piątek u okulistki. Na ten moment póki co nici z operacją korekty wzroku, a tylko wtedy zdecydowałbym się na prawo jazdy kategorii "B".
Teoretycznie mógłbym zrobić, ale w samochodzie jest jak dla mnie zbyt wiele martwego pola i nie czuję się bezpiecznie z moją wadą tak jak na jednośladzie.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
"ładnie się nam pan tutaj przedstawił przed milionami słuchaczy"
#motocykle #tablicerejestracyjne

Zaloguj się aby komentować
Tak miało być
#motocykle
#czokooko - tag do blokowania/śledzenia
#filmiki
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=eEUDe9U8smM
Komarek przepolony.
W listopadzie idzie na serwis:
pompa paliwa
regulacja wszystkich linek
stalowy oplot hamulca
regulacja tps
wymiana uszczelniaczy lag
wymiana filtra powietrza
wywalenie katalizatora, który swoje waży (pozostaję przy wydechu stockowym "podwójnym")
A potem przerwa na zimowanie (w tym czasie będę używał bojowego chińskiego Rometa 5072ccm!)
Na wiosnę nowe gumy.
#motocykle
Zaloguj się aby komentować
Kurde przypau. Ładnie świeciło, pojechałem po pracy na 2h traskę i dopiero dochodzę do siebie i łapię temperaturę
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pogo zachęca to trzeba wkoło komina pokiblować! ¯\_(ツ)_/¯
Kierunek wschód.
Więcej info po 16:00!
#motocykle

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dostałem od l0szuni na urodziny w kwietniu, ale dopiero teraz złożyłem.
Wbrew pozorom czasochłonne zajęcie. Siedziałem do nocy, aż mi się w bani zakręciło.
#przegryw #motocykle

Zaloguj się aby komentować
#uber #glovo #motocykle
Twój najbardziej spedalony dostawca sushi i ramenu w okolicy!

Zaloguj się aby komentować
#motocykle #biwakowanie #hamak
Kolejny wypad na motobiwak udany.
Wraz z dziewczyną odwiedziliśmy parę ruin w dalszej okolicy i zaliczyliśmy spanie w hamaku w lesie.
Nowa chińska ocieplina jak i śpiwór puchowy dały radę choć noc była cieplejsza niż prognozowano.
Spaliśmy w niepozornym lesie pośrodku pól który okazał się najżywszym lasem z jakim mieliśmy doczynienia. W około naszego obozowiska kręciło się wiele dzikich zwierząt. Nawet udało nam się zobaczyć jelenia z gigantycznym porożem który podszedł do nas na odległość ok 20m. W nocy również szelescily nam wielkie chrząszcze wielkości kciuka o nazwie Biegacz skórzasty.





Zaloguj się aby komentować
Powiem wam, że tak, sprzęgło wymieniłem, rolki 6g wsadziłem, wywaliłem stożek z aliexpress i wsadziłem oryginalny filtr powietrza, troche podregulowałem gaźnik, ale mam jeszcze z nim problemy, niemniej licznik zmykam, nie sprawdzilem gpsem ale wg licznika jadę jakieś 85km/h (licznik mam do 80 i wskazówka idzie jeszcze dalej).
Co do gaźnika to trochę go podregulowałem ale na wysokich obrotach słychać przerywanie lekkie, no i cieknie cham z przelewu, wyczyściłem go, nową uszczelkę zrobiłem a i tak cieknie, pływak ładny, zaworek też, już nie wiem o co chodzi.
#skuter #motocykle #majsterkowanie
Jak przerywa to daj mu minimalnie więcej paliwa (śruba od składu mieszanki).
Cieknie z przelewu tzn z komory plywakowej gaźnika, tak?
Jeżeli tak, a masz nową uszczelkę to najprawdopodobniej masz wyrobione to gniazdo w którym chodzi iglica i nie domyka się.
Możesz pokombinować jeszcze i np opuścić iglice o jeden rowek (jak jest tam regulacja).
To oczywiście najgorsza możliwość, ale piszesz że pływak sprawdzałeś.
Weź jeszcze sprawdź jak jest ustawiony poziom paliwa w komorze plywakowej, jak będzie dużo za dużo to też przeleje.
Zaloguj się aby komentować
Byłem se w kr0śnie na zakupach.
Aldi, Lidl, Biedronka.
W Aldim najlepsze twarogi, w Lidlu białe pieczywo i jogurty, a w Biedrze kupiłem ojcu 200ml (200 ml to jak na byka ziemniak, ale zawsze coś) i sobie skyry o różnych smakach.
Ruch jak cholera, a wiatr jeszcze większy. Mało co, a zwiałoby mnie z komarka.
#przegryw #motocykle

Zaloguj się aby komentować
Pyk 540 km
Ostatnie racuchy w tym roku i 100 zakrętów..
Przed Kłodzkiem jedna miejscowość wyglądała jak krajobraz po wojnie.
#motocykle
Camsam plus polecam aplikacje można włączyć widget i normalnie wyświetlać np google maps i mieć ostrzeżenia co do radarów w Czechach - bo w porównaniu z polską tam nie ma tablicy informacyjnej o występowaniu takich urządzeń.
#jedzenie


Zaloguj się aby komentować

'Ciche Miasto II' - to kryptonim akcji, którą systematycznie prowadzą policjanci w Warszawie. Jej celem jest eliminacja z ruchu aut, które generują nadmierny hałas. Ale nie tylko.
#samochody #motocykle
Tak naprawdę poprzednie post @GrindFaterAnona i mój, to była ustawka (° ͜ʖ °) Pojeździliśmy w koło komina, bo sezon się kończy. Po za tym obgadywaliśmy użytkowników hejto i opowiadaliśmy sobie ile razy się wyjebaliśmy na moto (° ͜ʖ °)
#motocykle #slask #ciekawostki #motoryzacja



Zaloguj się aby komentować
Dziś trochę przypadkiem zawitałem pod nieczynny klub Protector Brzeski. Miejsce, które kilkanaście lat temu tętniło życiem dziś zarasta trawą i zachodzi rdzą. Powoli czuć klimat urbexu.
#motocykle #wycieczki #clubbing



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować