#fotografia #mojezdjecie #rumunia #pandawrumunii
Jest i ona - trasa Transfogarska!
Chyba mieliśmy pecha bo widzieliśmy jedynie cztery niedźwiedzie :(
Ciąg dalszy w komentarzu





#fotografia #mojezdjecie #rumunia #pandawrumunii
Jest i ona - trasa Transfogarska!
Chyba mieliśmy pecha bo widzieliśmy jedynie cztery niedźwiedzie :(
Ciąg dalszy w komentarzu





Za trzy tygodnie wybieram się w to samo miejsce, i zamierzamy spać w namiocie podczas trekkingu z przełęczy na trasie transfogarskiej na Moldoveanu.
Masz może jakieś info jak wygląda teraz sytuacja z biwakowaniem w górach ze względu na niedźwiedzie?
Są ludzie z namiotami? Czy raczej ostrzeżenia żeby tego nie robić?
Byliście może nad jeziorem Capra na wschód od przełęczy na trasie? Tam zawsze były namioty. Były teraz?
Jak byłem w tych okolicach, dwa razy dobre kilka lat temu to nigdy niedźwiedzia tam wtedy nie widziałem a teraz podobno jest aż za dużo.
Muszę gaz zamówić na niedźwiedzie, pewnie wiele to nie pomoże, ale zawsze lepiej będę się czuł.
Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #fotografia
Full res: https://i.imgur.com/EOK6ML6.jpeg
Wersja z korekcją soczewki: https://i.imgur.com/9FqaCUO.jpeg

Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #fotografia #pandawrumunii #rumunia
W kolejnym dniu rumuńskiej podróży odwiedzam Braszów, naprawdę urokliwa miejscowość, super rynek.
Pod zamkiem Drakuli w Bran uważam, że jest tragicznie, na naszych Krupówkach nie ma takiego stężenia kiczu na metr kwadratowy.
Drogą Cheia, która widzicie na zdjęciu z drona uciekam bardziej na południe, gdzie następnego dnia z samego rana udaje się na trasę transfogarską, zdjęć z niej spodziewajcie się jutro!




Zaloguj się aby komentować
Wczoraj była wrzuta z Bukaresztu, dziś łapcie coś znad Morza Czarnego.
Owce przy rzece upolowane w drodze nad morze, wrak statku znajduje się jakieś 35 km na południe od Konstantcy, która sama w sobie okazała się tragicznym wyborem. Jak się dowiedziałem dzisiaj od pewnego Rumuna - tam się nie jeździ xD
Samo Morze Czarne bardzo przypomina mi Bałtyk, jest jednak zdecydowanie cieplejsze.
Brak parawanów jednak sprawia, że mimo sporej ilości ludzi na plaży było naprawdę spoko.
#fotografia #mojezdjecie #rumunia #pandawrumunii




Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #fotografia #rumunia #pandawrumunii
Po przejechaniu Transalpiny docieramy do Bukaresztu, który wywiera na mnie specyficzne wrażenie. Niby zdecydowanie widać, że jest tu miasto w porównaniu do większości Rumunii, ale jest taki surowy.
I tak, spotkałem papugę w centrum Bukaresztu :D





Zaloguj się aby komentować
Patrzę na hejto, a tu był duży odzew żeby wrzucać kadry z Rumunii!
No, to wrzucam pierwszą paczkę!
#fotografia #mojezdjecie #pandawrumunii (pozdro dla tego jednego obserwującego!)





@bojowonastawionaowca
@Lubiepatrzec
@KLH2
Co do drzew - trafiłem na nie przypadkiem, są oczywiście pomalowane i z tego co udało mi się wyczytać w Internecie to jakaś manifestacja przeciwko wycinaniu drzew.
Pozostałe zdjęcia są z trasy Transalpina - jednej z najpiękniejszych tras Europy. To z owcami gdzie dużo zieleni to z jej początku. Później coraz wyżej to krajobraz się zmienia.
Kolorowe drzewa natrafiłem jadąc z Transalpiny w stronę Bukaresztu, dlatego w jednej paczce.
Jutro ciąg dalszy :D
Zaloguj się aby komentować
Siemanko, już tu raz robiłem serię z Tajlandii, jest tu ktoś chętny oglądać kadry z Rumunii?
#fotografia #mojezdjecie #pandawrumunii

Zaloguj się aby komentować
Koniec lata.
2023
#mojezdjecie #fotografiaamatorska #bergen #norwegia #nowywlascicielhejto

Zaloguj się aby komentować
Kilka ujec z płaskowyżu I Pozzi, #korsyka :)
P.S. Niebawem wleci filmik z tego miejsca:)
#nxofocia - nie wypada nie zaprosic:)
#fotografia #drony #mojezdjecie






Zaloguj się aby komentować
Zachod Slonca nad South Stack Lighthouse, Walia.
Zlapane na ostatnia chwile, bo dzieki mojej piekniejszej polowie dojechalismy dosyc pozno i nie bylo czasu rozgladac sie za kadrami
Taguje @conradowl bo chyba lubisz wrzosce
HDR +/-2 (tym razem na statywie) F5.6 iso 100 1/80s 28mm
#fotografia #mojezdjecie #uk

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #vikingfoto #bialystok

Zaloguj się aby komentować
Rzadko coś wrzucam, ale zawsze staram się dostarczać dopieszczone zdjęcia ot tak zaparkowanych aut. Nie inaczej jest tym razem, więc pozwólcie, że zaprezentuję Maczka 750s Spider.
Pozdrawiam
#gsautorsko #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Latem jest tak jasno, ze mozna zrobic takie zdjecia po zachodzie Slonca
Ja dzisiaj w pracy, takze udanej niedzieli hejtowicze
#fotografia #gory #uk #mojezdjecie #psy

Zaloguj się aby komentować
Dzien dobry hejto!
A kto rano wstaje ten jest niewyspany
#uk #fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #gory #psy

Zaloguj się aby komentować
Poszedłem na pole orne obok domu zrobić kilka fotek gwiazd, gdy nagle usłyszałem, że coś wielkiego biegnie w moja stronę i k⁎⁎wa SAPIE. Zaczalem robić hałas i to coś się zatrzymalo w wysokiej trawie ale w tych ciemnościach tego nie zobaczyłem. Nie wiem co to było (obstawiam jelenia lub dzika, ew. Myszojelenia) ale obsrałem się dość mocno.
#wtf #creepy #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja znowu z tym drzewem z jeziora, ale teraz przed wschodem słońca, dzisiaj jeszcze nie było;)
#nxofocia - jak coś
#fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Jezioro l'Ospedale, a raczej jego cześć, z częściowo zatopionym drzewem
#nxofocia - zapraszam
#fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A taki tam zachodzik w gorach po 12h w pracy
#gory #mojezdjecie #fotografia #uk

Zaloguj się aby komentować