Widok z restauracji Bar Il Molo w Varennie nad Jeziorem Como.
• Nikon D7000
• Sigma 18-50 mm f/2.8 EX DC
• Lightroom
#fotografia #mojezdjecie #włochy

Widok z restauracji Bar Il Molo w Varennie nad Jeziorem Como.
• Nikon D7000
• Sigma 18-50 mm f/2.8 EX DC
• Lightroom
#fotografia #mojezdjecie #włochy

Zaloguj się aby komentować
Wschód na Monte San Petru #korsyka
Kiedyś publikowałem podobny kadr, ale nie mogłem przejść obojętnie obok tego ujęcia znalezionego głęboko w szufladzie
#nxofocia - jak coś
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna


Zaloguj się aby komentować
Park Tysiąclecia w Toruniu.
#fotografia #spierdotrip #mojezdjecie #natura

Zaloguj się aby komentować
Pozdrowienia z Pienin!
#gory #podroze #podrozujzhejto #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem dziś rano taka fotkę, chyba mogę nazwać siebie już artystą
#fotografia #jestęfotografę #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Wczorajsze widoki okolo wschodowe na Monte San Petru #korsyka
#nxofocia - zapraszam:)
#fotografia #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #bialystok #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #vikingfoto #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Wiecie co jest lepsze od bycia na wczasach w Nowym Jorku? Bycie na wczasach będąc równocześnie na lotniskowcu i w Nowym Jorku
#mojezdjecie #usa #nyc #chwalesie #samochodemnawakacje #lotnictwo #marynarkawojenna


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moje Cinquecento w Bieszczadach pod sklepem. Chyba się niechcący przeniosłem w lata 90.
#bieszczady #cinquecento #lata90 #turystyka #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #bialystok #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Gdybym powiedział że wyżej się nie dało, to bym skłamał, bo kolejny szczyt (Watzmann) jest wyższy o 62 metry. Ale przyznam się szczerze, nie miałem jaj tam pójść. Filmy i zdjęcia w necie to jedno, ale jak człowiek zobaczy to przejście na żywo, i zobaczy gdzie tam ludzie skaczą żeby zejść… Odpuściłem. Jak życie da to wrócę za rok mocniejszy i wejdę tam.
A dzisiaj zadowalam się szczytem Hoheck (2651 mnpm).
#podroze #podrozujzhejto #gory #niemcy #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#fotografiaamatorska
#mojezdjecie
Warszawa, na granicy Mokotowa i Ursynowa




@Mr.Mars do wczoraj też tak myślałem. Późną wiosną pojawiła się w Dolince Służewieckiej, jest tam duży ruch pieszy, spacerowicze, biegacze, psiarze. Do wczoraj obserwowałem ją co jakiś czas z dośc daleka, około 50 metrów. Na szczęście mialem ze sobą wczoraj aparat, gdy z żoną wyszliśmy zza trzcin i stanęliśmy oko w oko, 15 metrów od jej stanowiska. Popatrzyła i jakby nas nie było zaczęła porządkować pióra.
Zaloguj się aby komentować
Kilka fotek z ostatniego weekendu na Mazurach
#ptaki
#fotografia
#mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Ile piorunów wyłapie ten rogal z pistacją. #cukiernia #foodporn #niezdrowe #mojezdjecie trochę #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Wieczorna wycieczka samochodem Cinquecento (brawurowa) wygląda na poruszonym zdjęciu jak jakiś lot w kosmos madmaxowo-dżunglowy
#cinquecento #fiat #samochody #las #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mojezdjecie #fotografia #przyroda
Zielono to widzę.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować