W sumie nie brzydko w tej Bydgoszczy. Następnym razem wezmę aparat.
#fotografiamobilna #bydgoszcz #mojezdjecie
#perlapulnocy

W sumie nie brzydko w tej Bydgoszczy. Następnym razem wezmę aparat.
#fotografiamobilna #bydgoszcz #mojezdjecie
#perlapulnocy

Zaloguj się aby komentować
Dwa ptaki do identyfikacji.
Kaczka z Warszawy i ktoś z połoniny wetlińskiej
#ptaki
#fotografia
#mojezdjecie


@Heterodyna tegoroczny wylęg, po zimie dzióbek mu sciemnieje, i na dodatek może się okazać że to będzie samiec jak się do końca wybarwi. Patrząc na podgardle. Podobnie jest z krzyżówkami, młode kaczory wyglądają jak samice albo niby kaczor ale skrzydła brązowe nie szare albo brązowa głową z szarymi sxkrzydlami takie niewiadomo co no i te dzioby pomarańczowe.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fungi #mojezdjecie #pytanie
@Ragnarokk co to za grzyb?
Rośnie na sosnowej desce, ma ok 2mm wysokości.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siemka.
Piatkowy pokaz zorzy byl niesamowity, wg statystyk silniejszy niz w Maju.
Zdjecia okolo 1 nad ranem. Zorza widoczna wyraznie golym okiem w centrum miasta!
Warto bylo zarwac nocke pomimo 12h zmiany
#fotografia #uk #astrofotografia #astronomia #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Patrzcie jaką fotę ustrzeliłem z jadącego auta wczoraj. Ilu moderatorów na jednym zdjęciu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#mojezdjecie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zorza polarna nad Solway w #UK 7.10.2024 miedzy 22:00 a 23:00.
Pogoda niestety nie sprzyjala (i 12h w pracy tez nie
Zielone bylo widac wyraznie golym okiem w kolorze, rozowy w mono golym okiem.
Sony a7IV Viltrox 16mm 1.8 wszystko strzelane na ISO 640, F2, ss miedzy 4s a 8s.
@Oczk
#fotografia #mojezdjecie #astrofotografia
Teraz trzymam kciuki za pogode podczas przelotu C/2023 A3





Zaloguj się aby komentować
Zamiast się wyspać jak człowiek, to pojechałem robić fotki zorzy.
Dostałem info przed 21:00, że pojawi się zorza. Pojechałem więc na obserwację, ale nie było nic więc wróciłem do domu. O 23:00 siostra mi napisała, że w końcu się pojawiła. Wziąłem aparat i statyw i pojechałem na górkę gdzie nie ma świateł.
Mimo, że ostrości na tym zdjęciu ciężko się doszukać, to i tak mi się podoba.
#fotografia #zorza #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Przeglądałem sobie wczoraj zdjęcia stare i znalazłem jedno fajne.
Jak pewnie wiecie nie jestem zbyt poważnym człowiekiem :)
No i jak się oświadczyłem swojej żonie to też nie mogło być zbyt poważnie...
Tzn same oświadczyny raczej normalne w kawiarni (miało być w tej samej w której się pierwszy raz spotkaliśmy ale kawiarnia ta nie przetrwała próby czasu i było w innej nieopodal). A po kawce, ciasteczku i oświadczynach zabrałem ją do muzeum cebularza i robiliśmy razem cebularze xD
Było bardzo fajnie, polecam.
A co do pierścionka to coś mi się powaliło i kupiłem za mały i żonie prawie palec odpadł :) ale na szczęście nie było problemu z poszerzeniem.
Ps: wtedy chyba ważyłem najwięcej 97kg.
#zareczyny #takasytuacja #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Takie widoki mieliśmy na zakończenie dnia na jednej z plaż #korsyka ... jakieś 6 lat temu;P
Tak, odgrzebałem kadr z 2018 roku;)
#fotografia #mojezdjecie #nxofocia - zapraszam


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A taki mam właśnie widoczek z okna na zachód słońca.
Miłej reszty dnia wszystkim życzę.
#zachodslonca #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy, wietrzny poranek na plazy Capu Laurosu, Propriano #korsyka
#fotografia #mojezdjecie #nxofocia - jakby cos, ktos:)



Zaloguj się aby komentować
Alta Rocca w pierwszysch promieniach słońca
Dzisiejszy wschód słońca na innej miejscówce okazał się całkowitym niewypałem, ale wracając ujrzałem dość sielski obrazek w dolince, co sądzicie?
#korsyka #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować

Zamek w Łańcucie to jedna z najpiękniejszych magnackich rezydencji w Polsce. Znakomicie urządzone wnętrza komnat oszałamiają swym przepychem i artystycznym bogactwem. Zwieńczeniem jest imponująca kolekcja pojazdów konnych oraz czarujący park angielski.
Wśród kilkudziesięciu pomieszczeń szczególne...