Wczorajszy zachód słońca na Capo Rosso- najbardziej na zachód wysuniętym cypelku #korsyka
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Wczorajszy zachód słońca na Capo Rosso- najbardziej na zachód wysuniętym cypelku #korsyka
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Taki lampart nam podszedł do drogi na safari. Przeszedł się wzdłuż drogi, wrócił, popatrzył na ludzi w metalowych puszkach i poszedł. Dopiero w domu oglądając zdjęcia zauważyłem jego rany na karku.
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki #kenijskiesafari



Zaloguj się aby komentować
Wlasnie zrobilem zdjecie i bardzo mi sie podoba. No to wam tez pokaze
#mojezdjecie #przyroda #fotografia
Zdjecie zrobione starym telefonem ktory przewaznie nie robi zdjec.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki #kenijskiesafari


Zaloguj się aby komentować
Takie przypomnienie dzisiaj od pejsbuka dostałem xD
Stare dzieje, na zdjęciu to nie ja, ja zdjęcie wykonuje xD
#wojsko #fejsbuk #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
A tu moje kurki na ogrodzie. Niestety nie chcą znosić jajek, ale i tak są fajne choć to najgłupsze ptaki w naszym kraju.
Dzień dobry!
#smiesznypiesek #bazantjakijestkazdywidzi #polskiekury #kury #ogrod #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Wróciłem ostatnio z wakacji w Kenii gdzie byłem na 3 dniowym safari w parkach narodowych Tsavo West i Amboseli i mam dużo fajnych zdjęć zwierzątek
Będę tagował dodatkowo #kenijskiesafari jeśli ktoś chciałby sobie zczarnolistować
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki

@RogerThat Byłem z biura - Rainbow, wycieczka o nazwie "Powitanie z Afryką" - można poprzeglądać u nich na stronie. Ja wziąłem też przedłużenie o drugi tydzień i w sumie sam wyjazd kosztował koło 10k, ale to też będzie się różniło w zależności od wybranych hoteli. Do tego koszty szczepień, leków i to co wydałem na miejscu (głównie koszty dodatkowych wycieczek) to w sumie trochę ponad 16k.
Byłem od 5 do 19 listopada. Jest tam teraz "mała pora deszczowa", ale pogoda w zdecydowanej większości to koło 32 stopni w dzień i bardzo wilgotno (na wybrzeżu, w czasie safari nie było tak wilgotno). W 3 dzień safari (na szczęście już pod jego koniec) przyszła ulewa i zrobiło się chłodno - przez pół dnia padało, ale wtedy i tak byliśmy w drodze z powrotem nad ocean. Po dotarciu na miejsce znowu było ładnie. Oprócz tego ze 2 razy przeszedł taki pół godzinny intensywny deszcz.
Zaloguj się aby komentować
Takie oto dzisiaj uwieczniłem niebo i postanowiłem wam je pokazać
:)
💙☁️🌫️⚪
#fotografia #mojezdjecie #niebo


Zaloguj się aby komentować
Oto wasz kopytek za dzieciaka na melanżu przy butli
Już mnie musieli trzymać wtedy od picia..
#pokazmorde #mojezdjecie #starezdjecie #melanz
Mlody gniewny
I zmećony
I wiadome - uroczy!


Zaloguj się aby komentować
Jak to mawiają najlepszy aparat, to ten, który masz akurat przy sobie, więc przed wami fotka cyknięta telefonem podczas dzisiejszego biegania w porcie Propriano #korsyka
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Mam takie marzenie, aby moje dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo, a przede wszystkim czuły się kochane.
#dzieci #rodzicielstwo #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie ma to jak kolorowa #jesien #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Hehe, stary jaki zakaz muchomorów?!
Dolina rzeki Gąsawki 2024
#fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Było szaro-buro i ponuro, ale miłościwie mi wiejący wiatr zrobił magię na wieczór, aż musiałem się przejść.
Zachody słońca w kraju wikingów są absolutnie przecudne.
Norwegia
Listopad 2024
#fotografia #mojezdjecie #norwegia





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zachód gdzieś tam, kiedyś tam, był w folderze do zrobienia, to zrobiłem, ot co;)
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Gawron z białymi piórami. Internety piszą, że to wada genetyczna (leucyzm).
#ptaki
#mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Ostatni weekend był piękny, życzę Wam żeby tydzień też taki był
#fotografia #mojezdjecie #jesien #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
W końcu powrót na łono natury oddychać świeżym powietrzem (Odra przy Czechach). Już musiałem po 2 miesiącach nadgodzin w pracy przed kompem. Nie sądziłem, że moje wewnętrzne akumulatory mogą się tak naładować. Od razu głowa lżejsza.
Co do samej miejscówki, to widać jeszcze sporo zniszczeń jakie narobiła tu woda w ostatnich miesiącach. Mnóstwo mułu i połamanych drzew (w tym jedno wiszące na drugim drzewie) w kolorystyce szaro-brązowo-zielonej. Mam skojarzenia z zoną ze Stalkera... Natura potrafi się upomnieć o swoje
#fotografia #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować