#ptaki
#fotografia
#mojezdjecie
#ornitologia
Dzięki uprzejmości @okim dostąpiłem dziś zaszczytu uwiecznienia tego gagatka.
Edit: za sugestią mecenasa #ptakozagadka


#ptaki
#fotografia
#mojezdjecie
#ornitologia
Dzięki uprzejmości @okim dostąpiłem dziś zaszczytu uwiecznienia tego gagatka.
Edit: za sugestią mecenasa #ptakozagadka


Zaloguj się aby komentować
Pierwsza paczka kadrow z Toskani ląduje właśnie przed Wami, mam nadzieje, ze przypadną wam do gustu i szybko sie nie znudzą:)
#nxofocia - gdyby cos, ktos to tego...
#fotografia #mojezdjecie #azylboners - to wyjatkowo pasuje:)





Zaloguj się aby komentować
Vernazza - jedna z 5 magicznych, rybackich wiosek z Cinque Terre we włoszech, tym samym chce powiedziec, że powoli biore sie za material i bede znow wam spamowal landszaframi:)
#fotografia #mojezdjecie #nxofocia


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki #kenijskiesafari
Dzisiaj kilka ptaszków z Kenii




Zaloguj się aby komentować
Takie nam swiatlo wpadlo zaraz po zachodzie Slonca
#fotografia #mojezdjecie #gory #uk

Zaloguj się aby komentować
Trochę zapomniałem że miałem wrzucać zdjęcia #kenijskiesafari xD No więc proszę, zakochane kund... znaczy te, żyrafy:
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No to tak w przerwie miedzy sprzataniem i gotowaniem;
Wesolych Swiat wszystkim, niezaleznie od wyboru majonezu (a nawet rodzynkowym sernikozercom)!
#swieta #mojezdjecie #fotografia #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Kończy się tegoroczny Weekend Cudów Szlachetnej Paczki 2024.
Mój rejon już po, wszystko się udało i wyszło super. A żeby za łatwo nie było, w międzyczasie miałem egzamin kończący na Strażaka Ochotnika.
I tak chwalę się - jestem Strażakiem
#strażpożarna #podkarpackie #mojezdjecie #hobby #szlachetnapaczka #OSP




Zaloguj się aby komentować
Kilka bawołów z parku Tsavo West
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki #kenijskiesafari




Zaloguj się aby komentować
I jeszcze jedna panorama z Tokio, tym razem w stronę góry Fuji. W komentarzu znowu bez tilt-shift, i link do lepszej jakości.
#podroze #podrozujzhejto #japonia #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Panie i panowie, panoramka z Tokio. Z tilt-shiftem. Bez tilt-shifta w komentarzu.
#podroze #podrozujzhejto #japonia #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Człowiek zaczął przeglądanie zdjęć z aparatu, jest tego trochę... Na pierwszy strzał ujęcie z Enoshimy, w tle góra Fuji
Jest to czysty RAW po wywołaniu, bez dalszego obrabiania.
#fotografia #mojezdjecie #japonia

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy spacerek, pykło 10km.
#szwecja #zima #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Japa tam z tyłu
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #zwierzaczki #kenijskiesafari

Zaloguj się aby komentować
Ostatni kadr z zachodu słońca na Capo Rosso #korsyka , tym razem uchwycony nieco wcześniej, więc kolory dużo bardziej stonowane, mam nadziję, że przypadnie do gustu jak poprzednik
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie chmurki udało mi się złapać kilka dni temu. Relaksujący widok.
#mojezdjecie #rzeszow #fotografia xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wystawa księżycowa w katedrze. #ksiezycowyspacer #mojezdjecie #sztuka



Zaloguj się aby komentować