Wschod ksiezyca nad Solway UK niestety w trakcie odplywu, strzelone z reki
#fotografia #uk #astrofotografia #mojezdjecie



Wschod ksiezyca nad Solway UK niestety w trakcie odplywu, strzelone z reki
#fotografia #uk #astrofotografia #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Zachod Slonca nad Carlisle Castle Viltrox 16mm vs Sigma 135mm
#fotografia #mojezdjecie #zamki #uk


Zaloguj się aby komentować
Dzien dobry hejto :}
Trzeba bylo sie troche wspiac na most, zeby kadr zlapac, na szczescie nikt nie krzyczal "nie skacz" xD
#fotografia #mojezdjecie #uk

Zaloguj się aby komentować
Harebell czyli dzwonek okraglolistny, samotnie rosnacy w scianie muru Hadriana.
#fotografia #mojezdjecie #uk


Zaloguj się aby komentować
Hejciaki patrzcie w księżyc, jest fajny efekt halo!
#ksiezyc #halo #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować

Katowice Śródmieście Architektura Śląska
Lutowy Foto Spacer
Fot. Piotr Witowski / Urokliwy Śląsk / Śląsk Jest Prze Śliczny
FujiFilm Classic Chrome
więcej foto na https://www.facebook.com/groups/slaskjestprzesliczny/posts/8207412876028775
#katowice #slask #architektura #fotografia #mojezdjecie...
Zaloguj się aby komentować
Zdjecie Yuki ale tym razem z baardzo bliska
Nie powiem nie bylo latwo, bo nawet na F9 glebia ostrosci bardzo mala, a Yuki nie przywykla, zeby obiektywem jej tuz przy twarzy machac
#fotografia #psy #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Riomaggiore, Cinque Terre w ostatnich promieniach słońća.
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie #podroze


Zaloguj się aby komentować
Droga Mleczna w Albanii w okolicy Zvernec.
Jedni na wakacjach w nocy lubia sie wyspac, inni poimprezowac, a ja gapie sie w niebo
Mialo byc w gorach ale chmury przywialo, nad zatoke wlala sie mgla i trzeba bylo improwizowac i najblizsze w miare ciemne niebo znalazlem w Zvernec. Niestety blisko latarni i ksiezyc byl prawie w pelni, w prawdzie udalo sie go ukryc za linia horyzontu ale i tak duze zanieczyszczenie swiatlem.
W ogole jakis (chyba) bezdomny probowal mnie zajsc od plecow podczas robienia zdjec, na szczescie ogarnalem na czas i pogrozilem statywem (w okolicy jest opuszczony kemping)
Sony IV +Viltrox 16mm z filtrem od zanieczyszczenia swiatlem.
Calkowity czas ekspozycji 300s F2.0 16mm.
W komentarzu bonus cykniety w drodze powrotnej do parkingu.
#astrofotografia #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować

Kilka Fotek Śląskich Piesełków
z Foto Spacerów
Fot. Piotr Witowski / Urokliwy Śląsk / Śląsk Jest Prze Śliczny
więcej foto na https://www.facebook.com/groups/slaskjestprzesliczny/posts/8176242049145858
#psy #pies #zwierzaczki #fotografia #mojezdjecie #slask
Kto trafil na obiektyw w dobrej cenie? No ja.
I kto kupil? No tez ja.
I kto od razu musial rozpakowac? Znowu ja.
To od razu wrzucam testowy kadr. Ludzie od macro zawsze pisza jaka plytka glebia ostrosci ale nie spodziewalem sie, ze nawet przy 70mm juz bedzie tak plytko
#fotografia #natura #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #natura #gory #rumunia

Zaloguj się aby komentować
Latarnia morska Madonetta #korsyka dzisiaj o poranku.
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Kiedy zobaczysz taka kaczke co to na nia jeszcze nie szczekales!
Derwentwater, w tle klasycznie Catbells i Maiden Moore.
#uk #fotografia #psy #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Toskania, cz. 2- kolejne kilka kadrów;)
#nxofocia - jak zwykle zachęcam do śledzenia
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #podroze




Zaloguj się aby komentować
Od jakiegos czasu polowalem na takie zdjecie diabelskiego mlynu i w koncu mam
Strzelony w Newcastle, Northern Lights.
Jak ktos zainteresowany, to moge dorzucic wiecej zdjec swiatelek. Generalnie calkiem fajnie to zorganizowane ale z cenami gastro to ich pojebalo
#fotografia #mojezdjecie #uk

Zaloguj się aby komentować
Portovenere- miasteczko portowe niedaleko Cinque Terre, o którego istnieniu nie mieliśmy pojęcia, ale uświadomił nas gospodarz u którego się zatrzymaliśmy, całkiem urokliwe trzeba przyznać, szczególnie o wschodzie słońca ;)
#nxofocia
#fotografia #mojezdjecie #podroze


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Taki zachód naszej gwiazdy dziennej udało mi się wczoraj uchwycić z balkonu. Nie wiem co to było ale w centralnej części kadru widać delikatnie jaśniejszy snop światła skierowany w gorę.
#rzeszow #zachodslonca #mojezdjecie #fotografia

...naszej gwiazdy dziennej...
Zaloguj się aby komentować
Manarola - kolejna wioska z Cinque Terre o zachodzie słońca
#nxofocia #fotografia #mojezdjecie #podroze


Zaloguj się aby komentować