#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Kawka. Przepraszam, ale mam taki katar, że szok

#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Kawka. Przepraszam, ale mam taki katar, że szok

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Wrona część III. Czy ptaki mają uszy?

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Wrona część II. Nabiał

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bardzo dziękuję za komentarze i piorunki do wpisu o zimorodku i wiewiórze. Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania. Za radą @To_Stan_Umyslu spróbuję sił w nowym tagu
#niecodzienneptaki
I od razu z grubej rury, toteż
#gore
ale też
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Przedstawiam Państwu wronę

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Z dzisiaj:
- niezawodny zimorodek, nawet jak nie ma żadnych obiektów do obserwacji, on zawsze na dyżurze
- wiewiór (pod hasztagiem ptaki, trudno)



Zaloguj się aby komentować
9 - 12 luty wyspa Sobieszewska
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Dorzucam jeszcze szybka fotke ze spaceru bo mi 35 ze 150 pioronow za wpisy brakuje
Wymienie ta wesola mordke na pioruny
#fotografia #mojezdjecie #uk #smiesznypiesek #psy

Zaloguj się aby komentować
Aira Force. Zdecydowanie najczesciej odwiedzany przeze mnie wodospad, mam blisko i darmowy parking dla czlonkow National Trust, mozna sobie urozmaicic wizyte i zaliczyc szczyt Gowbarrow (wainwright, maly ale z widokiem
Zdjec Yuki nie mam, bo niestety za wodospadami nie przepada
Zdjecia z roznych dni/pogody.
#fotografia #mojezdjecie #uk



Zaloguj się aby komentować
Pewnego mroźnego popołudnia spotkałem taką piękną, seryjną AR 164.
FB & IG: GS Autorsko
#gsautorsko #carboners #motoryzacja #samochody #alfaromeo #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
Widzieliscie kiedys sztorm na jeziorze? No to juz widzicie, nawet traba wodna sie trafila ale nie zdazylem zlapac
#gory #uk #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Ekipa wchodzaca na Pike of Blisco, Lake District. Wyglada na cieply dzien a na szczycie odczuwalna temp - 15
#fotografia #mojezdjecie #gory #uk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ptaszki na zachodnim wybrzeżu Danii. Zdjęcie z wycieczki do latarni morskiej Rubjerg Knude w zeszłym roku.
#dania #mojezdjecie #zwierzaczki #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Troche u Was przymrozilo, a u mnie nawet nie ma 0 stopni, przebisniegi w ogrodzie mi zaraz przekwitna. Takze zlapalem macro doswietlone kostka RGB i czekam na krokusy
#fotografia #mojezdjecie #macro #uk #natura

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piorunujcie przyjazna kapibare, nikt nigdy nie piorunuje przyjaznej kapibary!
A tak na serio to zamkneli mi najblizsze zoo safari, z jednej strony smuteczek, a z drugiej strony no nie bez powodu zamkneli i zwierzakom lepiej bedzie w innym miejscu
#zwierzaki #fotografia #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
Widze Cie, wyskakuj ze smaczkow kutafonie, albo ten jezyk zaspiewa tango na Twojej twarzy! #pdk #walaszkowane #heheszki
Buttermere, serdecznie polecam (ale nie latem w weekendy, bo zdecydowanie za tloczno dla mnie, a i z parkingiem jest problem)
#mojezdjecie #fotografia #uk #psy

Zaloguj się aby komentować
Dawno piesela nie bylo, wschod na Rannerdale Knotts i piesel zadowolony
Udanego weekendu
#uk #mojezdjecie #fotografia #pokazpsa #psy

@voy.Wu dziekuje
Zaloguj się aby komentować
150 piorunow samo sie nie zrobi, wiec wpada jeszcze zachod Slonca nad Solway! Tym razem Tamron zoom na max czyli 75mm. Cykniety HDR.
#fotografia #mojezdjecie #uk

Zaloguj się aby komentować