Z porannego bieganka
#tworczoscwlasna #mojezdjecie

Z porannego bieganka
#tworczoscwlasna #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna
Pokazy lotnicze przed wyścigiem F1 w Austrii





Zaloguj się aby komentować
Cieszcie się razem ze mną, po blisko dwóch latach ruszyłem z przeglądaniem zdjęć z urlopu z 2022 roku
słowackie Tatry - Słowenia - Salzburg/Hallstat
#fotografia #mojezdjecie #slowenia

Zaloguj się aby komentować
Kręcenie po okolicy. Wpadłam w pokrzywy i wróciłam szatańsko brudna bo połowa trasy to ujeby, ale było też ładnie i uroczo.
Lubię takie dróżki, mają swój urok *cykanie świerszy w tle*
#ebike #las #mojezdjecie #rower


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajnie czasami rzucić swiezym spojrzeniem na stare kadry, tutaj np jezioro l'Ospedale z czerwca 2020:)
#nxofocia - jak cos:)
#fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Dobrej soboty hejciarze!
Pogoda ma być dzisiaj piękna na południu - słońce i wietrzyk. Ja jadę w #las
Jakie plany u Was na tapecie?
#lato #latonapierdalaj #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Maluszek się zepsuł, więc pomogliśmy starszemu Panu go przestawić w inne miejsce.
• Nikon D7000
• Tamron SP 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD
• Lightroom
#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
W ubiegłą sobotę odbyły się Centralne Pokazy Lotnicze w Zamościu (dokładniej to pod Zamościem). Wrzucam kilka fotek z tej imprezy. Może nie są najlepiej jakości ale za to jest ich niewiele.
#lotnictwo #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czerwo%C5%84czyk\_%C5%BCarek
Najlepsze w wyszukiwaniu obrazem jest to, że na pytanie dzieci "jak się nazywa ten motyyyl?" Możesz powiedzieć "zaraz się dowiemy".
#motyle #mojezdjecie #motorolatogowno

Zaloguj się aby komentować
Czas wracać do domu. Było fajnie, ale te temperatury to jednak nie dla człowieka z Polski.
#wakacje #grecja #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Seat 600D
• Nikon D7000
• Nikon Nikkor AF 50 mm f/1.8D
• Lightroom
#carspotting #rzeszow #fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Maserati Spyder
FB & IG: GSautorsko
#gsautorsko #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Wczorajszy spacer po rzeszowskim rynku.
• Nikon D7000
• Nikon Nikkor AF 50 mm f/1.8D
• Lightroom
#fotografia #rzeszow #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Jako, że ręcznie (kilka godzin) pierdzieliłem się ze swoim zdjęciem w tle, to #chwalesie publicznie w osobnym poście!!
#fotografia #mojezdjecie z ostatnich miesięcy na #korsyka
Zapraszam chętnych do obserwowania #nxofocia jak i na fb i insta pod P.Migas photography


Zaloguj się aby komentować
Wyskoczylem na spontanie po pracy sprawdzic nowy tripod, sprzet do plecaka i rower miedzy nogi. Mialo swiecic Slonce a i tak padal deszcz
Na szczescie przejasnilo sie na tyle szybko by zlapac pare kadrow o zachodzie
Katedra oraz Dixons Chimney w Carlisle UK.
Sony aIV + Tamron 28-75 g2.
#fotografia #mojezdjecie #uk



Zaloguj się aby komentować
Kitku
• Nikon D7000
• Nikon Nikkor AF 50 mm f/1.8D
• Lightroom
#kitku #fotografia #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować