Ciekawy komentarz. Ciekawa opinia o czasach złych, ale młodocianych.
#alkoholizm #mlodosc #muzyka

Ciekawy komentarz. Ciekawa opinia o czasach złych, ale młodocianych.
#alkoholizm #mlodosc #muzyka

Zaloguj się aby komentować
@deafone mój brat jest taki że wszystko wie najlepiej. Zebrał się z paczką przyjaciół z miasta, wynajęli mieszkanie razem - bo to przecież najlepsi kumple. Z wynajętego mieszkania zrobiła się melina jak dla bezdomnych. Wkrótce nie dało się tam mieszkać. Później okazało się że z praca w McDonald's jest ciężka... A rachunki za zycie wcale nie takie niskie. Pamiętam jak brat mówił że on to za 300 zł miesięcznie się utrzymaz razem z rachunkami xD a to był 2014/2015 rok. Owszem! Łóżko w akademiku kosztowalo wtedy studenta coś koło tego. Ale, nie wynajem kawalerki. I co z wyżywieniem? No właśnie... Okazało się że to nie takie proste jak myślał
Zaloguj się aby komentować
W sumie mnie to śmieszy bo sam słyszałem to wielokrotnie za dzieciaka gdy nie mogła mnie mama odciągnąć od HoMM, Diablo czy Warcrafta.
#memyit #mlodosc #humorobrazkowy #memy

Zaloguj się aby komentować
Wakacje 16 lat temu... Kolonia zorganizowana przez azoty dla dzieci pracowników... Chorwacja, Makarska.
Na moim k750 czy tam k800 już nie pamiętam... z porobionym softem Walkmana leci Damian Marley, ja głuszyłem tam taka fajna dupeczke, siedzieliśmy na plaży w nocy, załatwiłem jaranie, smażylismy z lufy, przytulanki na kocyku, rozmyślanie nad życiem patrząc w nicość Adriatyku.
Ehhh wspomnienia
#nostalgia #mlodosc #muzyka
#muzycznanostalgia
Zaloguj się aby komentować
Nie jestem stary, ale dzieci mówią mi "dzień dobry". Lubię być młody, lubię czuć się młody i lubię pielęgnować w sobie dziecko, bo wydaje mi się, że to chroni mnie przed staniem się starym grzybem zgredem. Będąc dzieckiem na pewno lubiliście rozmawiać z kimś dorosłym, kto nie traktował was jak jakiegoś śmiecia, tylko normalnie z wami rozmawiał, a już najlepiej, jak kojarzył tematy, które wtedy były popularne wśród twoich równieśników, prawda? Chcę taki być.
No ale jak to, co się dzieje, korzystam z internetu tak jak zawsze się korzystało kiedyś i nagle okazuje się, że popularne stały się w sieci pewne filmy/memy/pojęcia, a mnie to zupełnie ominęło. Kiedyś się siedziało na kwejkach czy różnych forach, to "jestem hardkorem", "paweł będzie skakał" czy "jem zupe" nie dało się przeoczyć. A nawet jeśli, to znajomi zadbali o to, by nie być w tyle.
No i, kurde faja, siedzimy na tym hejto, portaludlastarychludzi.pl i nie wiemy. Wpisałem sobie jak swój stary w jutuba, żeby dowiedzieć sie co to jest to "skibidi toilet". I szczerze mówiąc to nie odbiega poziomem od tego co było kiedyś, a może nawet jest lepsze. Śmieszy mnie xD. Mało tego, w tym wypadku jest to stary dobrze znany nurt machinimy, a filmik robiony jest na równie starym (lub trochę młodszym) silniku Source. To jest Garry's Mod ludziska. Czujecie się młodziej?
https://www.youtube.com/watch?v=WePNs-G7puA
PS. Wczoraj grałem w robloxa. Dużo słyszałem szkalowania na tą grę (tak jak kiedyś na minecrafta), że to dla dzieci czy coś tam, ale szczerze mówiąc tu nie ma nic, czego nie da się zrozumieć. Ot, to samo co gdy każdy był młody i miał swoją ulubioną grę multiplayer. Na pewno nie jest to tak spierdolone jak LoL
PPS. Następny będzie Fortnite, może zrobię też wpis xD
#mlodosc #skibidi #filmiki #smiesznefilmiki #youtube #przemyslenia #memy #probujezrozumiecmlodziez
Dobra, dobra, jakbyś był stary to na hasło "skibidi" by ci gula skakała, a przy robloxie byś pisał, że teraz to już nie te gry co kiedyś. Pewnie masz 13 lat, a to o kwejku i forach znalazłeś u dziadka w papierach 🙃
A tak serio to mam podobne rozkminy. Nasze kultowe rzeczy i mody też były guwniane w większości, ale jak masz 10 lat to i tak bawi. I imho porównując np kreskówki, czy muzykę, to lata 90/2000. to był k_wa żart. A i tak wyroślismy na degeneratów, czyli to naprawdę nie ma znaczenia - dzieciaki w każdym pokoleniu są takie same
Zaloguj się aby komentować
#historia #nostalgia #mlodosc #rzeszow #lata90#retro Rzeszow 1989. Jako że mieszkam w okolicach to się podzielę.
edit
Zauważcie jakie żywe te osiedla wszędzie gówniaków słychać.
Zaloguj się aby komentować
Zabrze, druga połowa lat 90.
Jak podpisalibyście to zdjęcie?
#fotografia #historia #nostalgia #mlodosc #zabrze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto tak robił w dzieciństwie, niech pierwszy rzuci piorunem. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
#dziecinstwo #dzieci #mlodosc #zabawa
Wooo, budowanie tam
Inna super zabawa, jak byl robiony plot albo cos z uzyciem betonu i przywozili cala gore zoltego piasku. Na szczycie dawalem waz, ledwo odkrecalem wode by tylko delikatny strumien plynal i z kumplami budowalismy wielopoziomowe tamy, kazdy mial swoja wysokosc gorki za ktory odpowiadal
Zaloguj się aby komentować
To demotywator większości z nas( ͡° ʖ̯ ͡°)
#demotywatory #memy #mlodosc #starość #życie

Zaloguj się aby komentować
chłop rzadko już na miasto wychodzi bo stary i zgorzkniały ale dziś byłem i ładne młode julki są ech ale nie spojrzą na polaka robaka 40laka. no ale cóż, trzeba żyć
#starosc #mlodosc #julki #kobiety
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio rozwalił mnie ten filmik, płakałem ze śmiechu - wyobrażałem sobie tak samo jak ten mały mistrz jak jeszcze byłem mały
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować