Witam, szukam kogoś, kto ma tokarkę i wytoczyłby mi za pieniądze taki element w liczbie trzech sztuk #toczenie #mechanika #diy #tokarka



Witam, szukam kogoś, kto ma tokarkę i wytoczyłby mi za pieniądze taki element w liczbie trzech sztuk #toczenie #mechanika #diy #tokarka



Zaloguj się aby komentować
Misja zakończona sukcesem! Koła przykręcone. Oczywiście przydały się stojaki, klucz dynamometryczny, klej do gwintów i serwisówka, więc nie nazwałbym tego robotą dla każdego. Nie mniej wynik 30 minut na zamontowanie kół uważam za zacny. #motocykle #motoryzacja #honda #cb650r #diy #garaz #mechanika

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Siema. Pomóżcie bo już nie wyczymie. Chce wymienić oponę w Hulajnodze Xiaomi 4 pro 2gen, śruba imbusowa, ale za cholerę nie mogę dopasować co to za klucz. Problem w tym, że kupiona w Szwecji więc to model z oznaczeniem "Nordic" i żadne instrukcje w internecie tego nie obejmują. AI też nie wie.
Miał ktoś z tym do czynienia?
Nie wiem czy jest sens załączać zdjęcie, bo gówno widać, śruba schowana głęboko i ma wgłębienie. Jaki zestaw imbusów, żeby już nie tracić hajsu?
#hulajnogielektryczne #xiaomi #mechanika #naprawa #pytanie #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Gdzieś tam jakiś czas temu w zeszłym roku, był wpis że zerwała mi się podłoga w przyczepce, bo nie wiem kto, chodź się domyślam. Wjechał awantem z głazem na łyżce na tą przyczepkę.
No to teraz, pod podłogę dołożone zostały wzmocnienia z profila 40*40*3 mm.
W miejscach kół tejże ładowarki. Oraz dorzucona grubsza sklejka wodoodporna i antypoślizgowa 18 mm.
W miejscach cięcia bo musiałem wszystko dociąć, zabezpieczyłem lakierobejcą jaką miałem pod ręką.
Ale na szczęście taką na zewnątrz.
Zawsze to trochę mniej będzie chłonęło wilgoć.
#chwalesie
Kupiłem sobie taką oto prowadnicę z adapterem do piły elektrycznej. Jak to rozpakowałem początkowo byłem trochę sceptyczny nastawiony. Ale nie mniej jednak robi bardzo dobrą robotę. Wszystkie cięcia prościutko tylko trzeba dobrze ustawić. Dużo tańszy taki adapter niż zagłębiarka do których to są dedykowane takie prowadnice.
#mechanika
#ogrodnictwo
#diy





Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór.
Dzisiaj pierwsze tankowanie Żuka do pełna oraz przejechane pierwsze około 50 km, trochę po trasie i trochę po mieście, O dziwo po zabiegach prania dpf-u oraz czyszczenia rurek do czujników spalanie bardzo mocno spadło. Przynajmniej na razie. Obecnie już po przejechaniu tego dystansu komputer pokazuje 1350 km zasięgu. Gdzie przed z serwisem z reguły spadał już do 800 km.
Żuk to ten Renault Trafic z 2019 r, który czasem przewija się we wpisach silnik 1.6.
#mechanikasamochodowa
#mechanika
#samochody
#paliwo
#ekologia

Jak to zwykle bywa. Była zima i wszystkie plany odłożone na zimę. Ale w zimę nie było możliwości jak by, było zimno i było śniegu. A oczywiście do garażu @myoniwy nie da się wjechać bo se okopy porobił.
To za przyczepkę trzeba się brać na szybko wiosną. Na szczęście jest już rozebrana podłoga uchwyty rozlitowane. Teraz zastanawiam się z czego zrobić podłogę była tu sklejka wodoodporna 8 mm. Obecnie trochę za słaba bo chcę tutaj przewozić avanta. Zastanawiałem się nad kupnem sklejki ale 18 mm. Lub też zastanawiam się nad deską podłogową, 28 mm ułożona w poprzek. Na środku tych powiedzmy komórek będą jeszcze wzmocnienia z spodu więc myślę że mogłoby to zadziałać.
#mechanika
#ogrodnictwo
#diy
#przyczepy
#samochody
#ogrodnictwo


Zaloguj się aby komentować
Maszyn przybywa, przegubów sworzni i innych ruchomych połączeń również. Które to trzeba smarować.
Bo kto nie smaruje ten nie jedzie.
Zwykła smarownica ma swoje mankamenty potrzebne są trzy ręce, żeby to dobrze podopinać i nasmarować.
Więc pomyślałem trzeba coś kupić, takiego elektrycznego w tym przypadku na baterie makitowską 18V. Bo głównie tego typu elektronarzędzi używam.
Chińska smarownica, za cenę około 220 zł o ile dobrze pamiętam. Oryginalna Makita dużo więcej.
Po pierwszym użyciu działa dość fajnie. Chodź mamy tam w dalszym ciągu smarowanie z tłoczka. Co w sumie nie jest żadnym problemem. Tylko lubi się zapowietrzyć. Trzeba aplikując smar, uważać aby nie narobić bąbli powietrza. Bo potem zacznie się denerwowanie.
Sama smarownica przyszła w fajnej walizce czego się nie spodziewałem. Dodatkowo ma łopatkę do zgarniania smaru. Dekiel wspomagający napełnianie do którego przykręca się zasobnik na smar. Nie używałem go jeszcze ponieważ mam za małe wiaderko.
Do tego są chińskiej jakości klucze do skręcenia całości.
Końcówka łańcuszka do naciągania gdzie jest rączka, zaopatrzona jest w magnes, który powinien być trochę mocniejszy, Ale dzięki temu trzyma się tylnej pokrywy zasobnika i nie lata bezwładnie podczas pracy.
To ciekawe w walizce oryginalnie wycięte zostały otwory na wężyk którego, nie trzeba odkręcać wsadzając maszynkę do walizki.
Natomiast bateria musi być podczepiona bo inaczej jej nie zamkniemy.
Do tej pory wysmarowałem cały zasobnik. Z bananem na ryju. Bo fajnie i sprawnie to idzie.
#mechanika
#maszyny
#rolnictwo
#ogrodnictwo
#elektronarzedzia



Zaloguj się aby komentować
Wczoraj po południu w przypływie chęci złożyłem kosiarkę bijakową.
Niestety instrukcji brak. Jedynie na chłopski rozum.
Śruby czy nakrętki jakie tylko miałem do przykręcenia dodatkowo zabezpieczyłem klejem do gwintów. Z doświadczenia z glebogryzarką separacyjną, wiem że lubią się wykręcać.
Sprawdziłem też istniejące śruby to o dziwo wszystko było podokręcane. Jedynie hydraulika luźna.
Co prawda zostało mi kilka nakrętek i podkładek ale nie mam pojęcia gdzie by to przykręcić.
Pierwszy test zawieszenia na traktorze przebiegł pomyślnie.
Myślałem że będzie bardziej przeważać ale jest okej. Teraz tylko czekać aż się zrobi cieplej i zacznie trawa rosnąć.
Aaa i zalać przekładnię olejem No i nasmarować wszystkie sworznie, i tu będę miał ciekawą maszynę od Chińczyków. Ale to później.
#ogrodnictwo
#trawnik
#trawa
#kosiarka
#zielen
#mechanika



@Zielonywewszystkim Czy z ukrytym w trawie wrośniętym tłuczniem też by dała radę?
Miałem się ciebie właśnie poradzić - matka do odgradzania rabat od trawnika używała wysypanego grubego tłucznia. Ale nie dała pod to żadnej agrowłókniny.
Dopóki się to pieliło na bieżąco jakoś to było, chociaż kupa pracy, teraz tak zarosło że prawie kamieni nie widać, i zastanawiam się czy w ogóle jest jakaś maszynowa metoda na rozmontowanie tego, tak żeby nie uszkodzić urządzenia, czy pozostaje zabawa ręcznie, widły i łopata.

Zaloguj się aby komentować
No dobra, ostatnio chwaliłem się naprawą raczej wymianą na nowy parownika gazu w Subaru. Oczywiście przez pierwsze kilometry jakie zrobił czyli do pierwszego tankowania wszystko chodziło zadziwiająco dobrze.
Zatankowałem i już nie było tak kolorowo.
Auto zaczęło przerywać znowu jeszcze gorzej niż było. Mało tego spalanie wyszło około 20 litrów na 100 km. Więc trzeba było wyregulować wszystko. Dobra to już ogarnięte.
Jedna rzecz naprawiona.
Ale wyskoczyły trzy nowe.
Wracając z weekendu zajechałem na stację żeby się dotankować. Wsiadam próbuj odpalić a tu coś rzęzi. Taki zgrzyt bardzo głośny aż się wszyscy ludzie na stacji obejrzeli.
Pomyślałem sobie słabo. Spróbowałem jeszcze ze dwa razy i nic dalej to samo.
Na szczęście było delikatnie z górki i nie było lodu, więc udało się odpalić auto z popychu. W ten sposób wróciłem do domu. Ale po drodze gasły mi światła mijania, a było już ciemno, znalazłem sposób na to. Na chwilę musiałem je wyłączyć i tak nie działały. I ponownie włączyć odpalały się na kilka, może kilkanaście kilometrów. Dojechałem do chałupy, auto zgasło przed bramą i musiałem je zaciągnąć traktorem na podwórze.
No wesoło...
A drugi dzień rozkręcamy zobaczyć co tam się ciekawego dzieje.
Na szczęście rozrusznik jest dosyć dobrze dostępny.
Biorę się za odkręcanie rozrusznika A on patrzę że luźny jest. I nie ma za bardzo co odkręcać.
Śruba musiała się poluzować delikatnie nie wyrwało razem z mięsem z bloku. Na szczęście śrubę znalazłem ale jest bezużyteczna. Kupiłem nową dłuższą bo można wkręcić.
Ale jako że, jak z drugiej strony trzymała druga śruba rozrusznik chciał zapracować. To się pojawiło naprężenie. I coś pękło.
Urwane było jedno ucho mocowanie rozrusznika.
I tu dzięki uprzejmości @myoniwy udało się jako tako naprawić dziś, będzie montowane.
Ale przy okazji tej inspekcji znalazłem kilka nowych awarii.
Pęknięcie na muszli Turbo od strony gorącej.
Poprzepalane nie wiem jakim cudem kable to od świateł dlatego gasły.
I tak wczoraj prawie cały dzień zleciał na tych pierdołach.
#mechanikasamochodowa
#mechanika
#motoryzacja
#subaru
#naprawa
#samochody





Zaloguj się aby komentować
Muszę się wam do czegoś przyznać.
Ostatnio żyłem jak sołtys. Ba co ja gadam, sołtys.. jak wójt! Ale powiedziałem sobie koniec! Koniec tej rozpusty. Trzeba się trochę ograniczyć Bo jeszcze całkiem mi się w głowie poprzewraca. Ale co użyłem to moje. Koniec z tym.
Od prawie dwóch tygodni jeździłem na benzynie. Parownik całkowicie wysiadł i nie do końca chciał współpracować z pozostałymi podzespołami auta. A auto ma apetyt na paliwo, oj ma. Jak właściciel na czekoladki z Pruszkowa.
No i dobra po znalezieniu odpowiedniego modelu parownika (Reduktor ROMANO RIS HD MAX 270KM RRIS/02) zabieramy się do pracy.
Zakręciłem gaz na butli. Wypaliłem resztkę gazu, która była w instalacji. Jestem ciekaw który gazownik tak robi
I śrubka po śrubce na spokojnie odkręcałem węże oraz czujnik temperatury. Myślałem, że będzie sprawiało trochę więcej problemów. Ale szczerze mówiąc podczas tej pracy Nie posypała się ani jedna "k⁎⁎wa". Naprawdę możecie mi nie wierzyć ale tak było
Niemniej jednak z samego rana coś mnie tknęło aby wziąć dwie tabletki ashwagandy, może dzięki temu podczas naprawy byłem taki spokojny. Bo nawet jak mi wpadła w komorę silnika płaska 14. To po prostu stwierdziłem że gapa ze mnie...
No dobra po wymianie parownika a przy okazji wszystkich filterków, A żeby było jeszcze dobrze to obciąłem końcówki węży które były zgniecione. A propos węży w jednym z nich znajduje się sprężyna zapobiegająca w załamaniu węża. Auto się rozgrzało i przełączyło się na gaz bez żadnych problemów. Aż dziwne.
Czas na jazdę testową pomyślałem, w sumie nie musiałem myśleć wsiadłem i pojechałem się przejechać. No niebo a ziemia. Idzie na gazie jak wściekły. Tylko nie wiem czy go trzeba jeszcze regulować czy nie
Dobra skoro stary reduktor mamy już wyjęty i raczej nam się nie przyda. Trzeba go rozkręcić i zobaczyć co w środku się dzieje.
Szczerze mówiąc nie było łatwo go rozpałowić.
A jego stan określają zdjęcia.
Membrany skostniałe twardy jak cholera. Choćby jak pewnie dostaną gorącej wody to się rozgrzeją ale to już nie to samo.
Najważniejsze że jak na razie działa na sam koniec też opryskałem całą instalację roztworem mydła żeby zobaczyć czy nie ma wycieków.
I co? I nie ma.
Koniec.
#mechanikasamochodowa
#mechanika
#motoryzacja
#samnaprawiam
#samochody
#warsztat
#lpg
#subaru





Zaloguj się aby komentować
Dłubie się, tym razem cyfrowo.
Koło foniczne dokręcane do koła pasowego wału napędowego.
#macmajster #diy #zrobtosam #prestizowygruz2 #speeduino #mechanika

Zaloguj się aby komentować
#konstruktorelektrykamator
Mam ten klucz dynamometryczny jakieś 10 lat, i ani razu nie potrzebowałem maksymalnego zakresu. Do dzisiaj.
Śruby trzymające wózki suwnicy maja śruby M18, które można dokręcać z momentem ok 350Nm, nie mam takiego klucza, już na tym przy 210 musiałem się na nim uwiesić.
#mechanika
Wszystkie wyliczenia i symulacje w głowie okazały się poprawne. Kolizji brak, tolerancja na milimetry.
Kupiłem na #aliexpress dwie baterie #makita za 210zł, spodziewałem się jakiejś tandety, a one wyglądają całkiem legitnie, przynajmniej z zewnątrz. Wszystko jak w oryginale, nawet na jednej śrubce jest plomba.
Zobaczymy jak będą się sprawdzały w praktyce. Bo jak za ⅓ ceny oryginalnej to warto.
A może jeszcze dzisiaj, albo jutro będzie wpis o #elektryka i #elektronika jeśli się uda.



Zaloguj się aby komentować
Koreańcy potrafią, aż miło popatrzeć, autyzm stosowany.
#mechanicporn #mechanika #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Czemu używamy "koni mechanicznych" jako jednostki mocy silnika? Ano temu:
https://youtube.com/shorts/FlaQ4HB3_Co
#samochody #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #mechanika #mechanikasamochodowa #marketing


Zaloguj się aby komentować
Przyszedł czas na wymianę kółka tudzież zębatki pływającej w w pilarce spalinowej shindaiva 501 SX.
Jak widać jest już trochę zmaltretowane.
Serwisówka mówi aby kółko wymieniać co 3-4 łańcuchy. I w sumie tak też się dzieje tylko że ten ostatni łańcuch pracował dość dużo w piachu.
Na co nam należy zwrócić uwagę podczas wymiany?
Na lewy gwint śruby mocującej to kółko. Jest szansa że podobnie będzie w większości pilarek w tym przypadku.
#ogrodnictwo
#mechanika
#majsterkowanie
#pilarka



@peposlav na to pytanie ciężko jest mi odpowiedzieć. To zależy jak często pracujesz i jak intensywnie. Niemniej jednak może warto sprawdzić. Ponieważ to się dość mocno potrafi wyrabiać. A jak jest już zużyte, destrukcyjnie wpływa na nowy łańcuch.
Kuriozalnych sytuacjach potrafi przeskakiwać łańcuch. Koszt tego elementu jest niewielki do 10 zł nawet oryginał.
Zaloguj się aby komentować
Niespodziewana usterka i szybka naprawa.
Dzisiaj odśnieżając sobie rekreacyjnie traktorkiem, pękł siłownik do podnoszenia pługa śnieżnego.
Pęknięcie powstało w miejscu łączenia dekla z mocowaniem na sworzeń a rurą siłownika.
Szybki demontaż i podjechałem na warsztat @myoniwy.
Zeszlifowanłem starą spoinę, naciąłem dekiel i za sprawą przełożenia punktowego energii kinetycznej sam odpadł.
Wyszlifowałem, zrobiłem fazki do lepszego polaczenia materiałów, wyczyściłem.
Ale spawał już @myoniwy ja miałem polarek taki ładny a chociaż w jednym nie chcę dziur po odpryskach od MIGa.
I tym sposobem śmiga jak nowy.
#ogrodnictwo
#zima
#mechanika
#majsterkowanie





Zaloguj się aby komentować
Inna żabka
#ciekawostki #mechanika #majsterkowanie
Zaloguj się aby komentować
#konstruktorelektrykamator #mechanika #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza
Szybki raporcik z ostatniej ciekawej inwestycji.
Napęd taśmy w szlifierce do płytek. Wcześniejsza przekładnia która miała wytrzymać 350Nm wyzionęła ducha, a raczej zęby. Silnik napędowy miał 0,25kW 1400obr, napędzał pierwszą przekładnie, potem drugą i trzecią. Łączne przełożenie było ok 1200:1 co przy zakladanych sprawnościach przekładni 90% (każda) daje nam ok 1,16obr/min i moment ok 1500Nm. No nie dziwne że jeśli potrzebny moment był większy niż 350Nm to padło to co najsłabsze czyli przekładnia.
Dlatego jak zamawiałem nową, to nie ceregieliłem się i wziąłem taką która nominalnie ma wytrzymać 1900Nm, ale z silnikiem 0,55kW 1390obr i przełożeniem łącznym 750:1 i sprawnością podaną przez producenta 43% daje 1200Nm realnego momentu. Czyli mniej niż wytrzymuje przekładnia co jest gwarantem że nie powinna się zepsuć, bo była cholernie droga.
A przez to że nowa przekładnia ma inne wymiary to trzeba było przerobić uchwyt montażowy. Odciąłem go plazmą, i przy okazji wyszły takie kwiatki od chińskiego producenta. Szpachli na maszynie jest więcej niż na passacie four in one po remoncie u Mietka.
https://youtube.com/v/4lW3VcYFvHc
A co do plazmy to chyba muszę kupić inny palnik, z ostrzejszymi dyszami, bo na aktualnych szybko okleja się szlaką.


Zaloguj się aby komentować
Cofający się licznik w samochodzie.
Od jakiegoś czasu wyskakuje mi błąd silnika
Check engine. No dobra sprawdzam patrzę jest czyli jest dobrze.
Aaallleee, wczoraj zaczął cofać mi się licznik. Myślę sobie no Dobra trzeba coś z tym zrobić bo tak być nie może. Przeczytałem błędy doszedłem do wniosku że to wina zaworu EGR. Mam chwilę czasu chłopaki są zajęci cięciem drewna ogarnę.
Szybki instruktaż na Youtubie jak to zrobić. Skompetowanie kluczy. No i jazda. Rozkręcony wyczyszczony złożony i wsadzony z powrotem.
Ładnie wszystkie śrubki podokręcane założone osłony i zaczynam zbierać narzędzia. A tu patrzę, przecieram oczy i jeszcze raz patrzę. A to taka długa cienka sprężynka leży sobie na ziemi i spogląda na mnie mówiąc, "eeeee ku..... a ja? ".
No dobra szybka koncentracja, i myślę czy jest ona w ogóle do czegoś potrzebna. No ale skoro tam była to musi być.
Dobra, rozkręcamy z powrotem wszystko.
No Ale tym sposobem w Renault Trafic 1.6 jestem w stanie rozkręcić wyjąć zawór EGR i znowu wszystko poskręcać w około 25 minut. Także chyba dobry czas.
A teraz zapytacie się czy to w ogóle miało jakikolwiek sens?
Oczywiście że nie, zegar dalej odlicza, ale za to zmarnowałem trochę czasu.
A może błędy muszę wykasować?
O tym nie pomyślałem.
#mechanikasamochodowa
#mechanika
#zpamietnikaprywaciarza
#renault





Zaloguj się aby komentować